Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#121 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 08 grudnia 2007 - 20:14

Film ma już swoją stronę:

http://www.u23dmovie.com/
Dołączona grafika

#122 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 15 grudnia 2007 - 08:00

Trzy Wymiary U2

W styczniu do sklepów trafi DVD dokumentujące trasę koncertową "Vertigo"

Film zatytułowany "U2 3D" będzie miał swoją premierę 25 stycznia 2008 roku. Obraz prezentuje materiał nakręcony podczas tournee U2 w Ameryce Południowej na przełomie 2005 i 2007 roku. Dokument powstał przy współpracy z National Geographic Film Ventures. Reżyserią zajął się Mark Pellington, który współpracował już z grupą przy teledysku do kawałka "One".

http://www.cgm.pl/ak...491302cd0506c35
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#123 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 15 grudnia 2007 - 08:47

Trzy Wymiary U2
W styczniu do sklepów trafi DVD dokumentujące trasę koncertową "Vertigo"


Wydaje mi się, że jest to jakieś 'przejęzyczenie' lub inny chochlik.
Info powinno brzmieć "W styczniu do kin trafi film dokumentujący trasę koncertową "Vertigo"

Z informacji wychodzących od zespołu nie było do tej pory żadnych wieści na temat wydania U23D na DVD.
I nie pamiętam kiedykolwiek sytuacji aby film ukazał się na półkach sklepowych w tym samym terminie co jego premiera kinowa.

#124 reew

reew

    Użytkownik

  • Members
  • 56 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Puławy (Lubelskie)

Napisano 15 grudnia 2007 - 12:32

Do kin? O. :)
Jak sądzicie, gdzie będzie można to u nas zobaczyć?
Jestem zdjęciorobem. Moje gnioty.
GG: 5241305

#125 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 15 grudnia 2007 - 15:58

Do kin? O. :)
Jak sądzicie, gdzie będzie można to u nas zobaczyć?

Jeśli będzie w Polsce to zapewne tylko w IMAX-ach, czyli Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa.
http://www.kinoimax.pl/

#126 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 15 grudnia 2007 - 16:10

Z informacji wychodzących od zespołu nie było do tej pory żadnych wieści na temat wydania U23D na DVD.


Może od samego zespołu nie, ale pamiętam że jeszcze w 2006r. jeden z amerykańskich portali informował, że film pojawi się również na DVD. Wydaje mi się to bardzom prawdopodobne - oczywiście jednak stanie się to zapewne jakiś czas po premierze kinowej.
Dołączona grafika

#127 reew

reew

    Użytkownik

  • Members
  • 56 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Puławy (Lubelskie)

Napisano 15 grudnia 2007 - 16:24

Jeśli będzie w Polsce to zapewne tylko w IMAX-ach, czyli Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa.
http://www.kinoimax.pl/

Warszawa.
130 km jestem dla filmu w stanie przejechać - oby tylko koszty nie były ogromne. A jak wypadnie na ferie.. no to super.

Bardzo ciekaw jestem formy tego filmu - czy będzie można poczuć się jeszcze bardziej prawie jak na koncercie? ;)

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie dostaniemy listę utworów :) Z tego co słyszałem to ma być 15, ma trwać 90 minut. Prawda to?
Jestem zdjęciorobem. Moje gnioty.
GG: 5241305

#128 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 15 grudnia 2007 - 17:32

Jeśli będzie w Polsce to zapewne tylko w IMAX-ach, czyli Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa.
http://www.kinoimax.pl/

A właśnie że nie :P

IMAX nie obsuguje jakiegos tam formatu "Digility cos tam" i niestety w tych kinach tego nie zobaczymy. Potrzebny jest nowoczesny sprzet i z tego co się orjętuje to takowy znajduje się w dwóch multikinach: Poznań i Warszawskie Złote Tarasy. I w sumie w przypadku obu mówi się ze w przyszłorocznym repertuarze ma znaleść się własnie u2 3d. A bilety na normalne seanse nie są jakieś strasznie drogie chyba.

... :P


#129 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 16 grudnia 2007 - 06:57

A właśnie że nie :P
IMAX nie obsuguje jakiegos tam formatu "Digility cos tam" i niestety w tych kinach tego nie zobaczymy...


Poniżej fragment ostatniego maila z u2.com..
Zwracam uwagę na ostatnie dwa zdania..

Dołączona grafika

#130 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 16 grudnia 2007 - 21:01

ha!
zapraszam do Katowic!
naprawde mi ulzylo, juz myslalam ze bedzie trzeba jechac gdzies daleko daleko...

#131 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 16 grudnia 2007 - 21:05

ja sie chyba skusze, zwłascza że tak drogo by mnie to nie wyniosło :P

#132 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 08 stycznia 2008 - 22:43

Imax w Manchester już sprzedaje bilety .. premiera w UK 21.02.2008, ceny 9.50/8.50/6.50 GBP (45.00-30.00 zł.)
Z ostatnich doniesień wynika, że obejrzymy 14 kawałków, całość potrwa około 85 min.

Poniżej linki do recenzji z pokazów przedpremierowych z Variety oraz z Hollywood Reporter.

http://www.variety.c...9...yid=31&cs=1

http://www.hollywood...r...?&rid=10406

#133 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 20 stycznia 2008 - 13:01

Krótka pogawędka, recenzja i fragmenty filmu z programu Ebert & Roeper
Video

#134 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 22 stycznia 2008 - 14:39

U2: różnice zdań o filmie w 3D

Bono z niechęcią patrzy na swoją trójwymiarową podobiznę w nowym filmie U2 w technologii 3D. Nieco inne spojrzenie na dzieło ma gitarzysta The Edge.
Irlandzki zespół nagrywał nowy film podczas trasy koncertowej Vertigo w Ameryce Południowej w latach 2005-2006, zaś efekty tej pracy można było obejrzeć po raz pierwszy w sobotę (19 stycznia) na festiwalu filmowym Sundance w stanie Utah. Wokalista przyznaje, że możliwość zobaczenia siebie w trzech wymiarach na wielkim ekranie nie należy do przyjemności.

- To dosyć upiorne. Wystarczająco źle się czuję, kiedy widzę siebie w telewizji, ale zobaczyć swój tłusty tyłek na kilkunastometrowym ekranie to koszmar - mówi rockman, zaś jego kolega, The Edge, przyznaje, że oglądając film uświadomił sobie, iż po latach działalności członkowie grupy U2 nadal dysponują prawdziwym talentem.

- Miałem nadzieję, że po tylu latach nie okażemy się kiepscy i na szczęście nie byliśmy - mówi gitarzysta.

onet.pl
Dołączona grafika

#135 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 22 stycznia 2008 - 16:37

Dobra, teraz pytanie roku...
Czy ktoś może mi wyjaśnić czym to niesamowite, cudowne i rewolucyjne U2 3D będzie różniło się od zwykłego koncertu jak choćby Chicago?

#136 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 22 stycznia 2008 - 17:58

Może tym że będzie w 3D?

#137 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 22 stycznia 2008 - 18:00

jezu, mac, wszyscy to wiedzą, więc nie przedstawiaj tu swoich filozofii.
Ja nie wiem czym sie ma różnić U23D od zwykłym koncertów, w sensie, jeśli chodzi o obraz.
Przecież chyba wszystkie koncerty są w trójwymiarze...

#138 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 stycznia 2008 - 18:49

Hmm... Trudno powiedzieć. Poprostu trzeba obejrzeć ( u2 3 D) i wtedy dopiero możemy porównywałać z innymi koncertami :rolleyes:
No bo jak inaczej.
Dołączona grafika

#139 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 22 stycznia 2008 - 18:52

Wydawało mi się, że 3D to po prostu filmy, na których trzeba zakładać okulary, wtedy pewne elementy stają się np. uwypuklone. Trailery rozwiały moje myśli, ale z kolei na premierze widziałem chłopaków w okularach, a więc...

#140 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 22 stycznia 2008 - 19:15

widze że niektorzy nie byli jeszcze na trójwymiarowym filmie który rózni sie tym od zwykłego filmu że gdy założymy te trójwymiarowe okulary mamy wrażenie że obraz nas otacza , np przepływająca ryba obok twojej głowy ktora jest tak realistyczna że niektorzy wyciagają ręce aby jej dotknąć :P
sorry za łopatologię :lol:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych