Jump to content


Photo

U2 w 3D


910 replies to this topic

#901 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Posted 26 lutego 2014 - 22:34

jak to nie wolno śpiewać? my z kade śpiewałyśmy cały czas :P



#902 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Posted 26 lutego 2014 - 22:43

Największy minus to że nie wolno śpiewać, dziwne uczucie, kiedy człowiek zostaje wciągnięty w Vertigo, ma ochotę krzyczeć i szaleć z trójwymiarowym tłumem, a tutaj nic :D Klaskali u Was po seansie ;)?

 

po seansie? chyba po każdej piosence :D


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#903 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Posted 26 lutego 2014 - 22:54

To u mnie widocznie straszna stypa, kilka osób pod koniec przyklasnęło i wszyscy się pozbierali, co tam że Bono wył jeszcze "Yahweh" :( 

 

Ale nie mogłem się pozbierać po "The Fly", rozłożyło mnie na łopatki. Wizualno- muzyczny majstersztyk :)



#904 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 26 lutego 2014 - 23:21

To u mnie widocznie straszna stypa, kilka osób pod koniec przyklasnęło i wszyscy się pozbierali, co tam że Bono wył jeszcze "Yahweh" :(

U mnie podobnie, obyło się bez klaskania i śpiewania, tylko dwie osoby kiwały sobie głowami do piosenek.

Ale nie mogłem się pozbierać po "The Fly", rozłożyło mnie na łopatki. Wizualno- muzyczny majstersztyk :)

Ja tak samo. Dla mnie najlepszy moment filmu. Że też nie znałam tego wykonania wcześniej.

#905 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Posted 26 lutego 2014 - 23:33

Pamiętam, kiedy ja byłam te prawie 5 lat temu, to też na Yahweh pozapalali światła, ludzie zaczęli wstawać i nagle zdziwieni, bo tu ukazuje się jeszcze jedna piosenka. Niektórzy zdążyli już wyjść, a niektórzy oglądali resztę już ze schodów. Ja sama prawie zdążyłam już wyjść;p

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#906 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 26 lutego 2014 - 23:37

jak to nie wolno śpiewać? my z kade śpiewałyśmy cały czas :P

Potwierdzam , słyszałem z góry te chórki :D !


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#907 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 26 lutego 2014 - 23:42

kiedyś jak w Waffce chodziliśmy na pokazy to pół sali śpiewało, z Rodią naśladowaliśmy Untila ze Slane na scenie pod ekranem no a teraz straszny Poznań nam się zrobił, nawet ktoś powiedział do mnie per "Pan", no wtf :P



#908 Djmatas

Djmatas

    Użytkownik

  • Members
  • 1 posts

Posted 07 marca 2014 - 14:36

Jest to jeszcze w kinach ? Czy tylko na dvd? Chciałbym to w 3D zobaczyć ale nie ma takiej możliwości w domu niestety :/. Po za tym to nie to samo jak w kinach zupełnie inni klimat jest można czuć tą atmosferę :D


Najlepszy dj poznań tylko DjDamko  ^_^!


#909 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 07 marca 2014 - 15:19

Na DVD (Blu -Ray) nie jest ten koncert jeszcze niestety wydany , a w kinach pojawia się co jakiś czas , np kilka tygodni temu w Multikinach :)

Edit: Podażając za najnowszymi informacjami z obozu U2 , myśle że zaczną puszczać U23D częsciej skoro panowie , chcą nam zafundować taki deficyt materiału na ten rok ;)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#910 TomDM

TomDM

    Użytkownik

  • Members
  • 30 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 10 października 2020 - 19:20

Jest to jeszcze w kinach ? Czy tylko na dvd? Chciałbym to w 3D zobaczyć ale nie ma takiej możliwości w domu niestety :/. Po za tym to nie to samo jak w kinach zupełnie inni klimat jest można czuć tą atmosferę :D

 

Zdążyłem jak grali w 2008 zaliczyć 2x w IMax-ie, potem na powtórki po kilku latach już się nie załapałem.

 

Był to Dokument nakręcony przez National Geographic kamerami Sony PRO 3D jakich używał m.innymi J.Cameron (nie jedyne) przy swoich produkcjach a także aktualnie używa przy kręceniu równocześnie 3 sequeli Avatara.

 

Efekt 3D nie powalał - początki uwczesnego szaleństwa 3D nie były zbyt spektakularne jeśli chodzi o głębię obrazu.

Jak się okazało z czasem najlepsze efekty 3D to były komputerowe animacje wmontowane w obraz (np. bombardujące oglądającego wyrazy na The Fly) i niezłe efekty przy zbliżeniach na twarze.

 

Oficjalnie na placku to wydawnictwo się nie ukazało - być może jest to związane z jakimiś licencjami?

U2 mogą nadal nie mieć pełni praw wydawniczych do tego dokumentu.

 

Również cierpliwie czekam na wydanie fizyczne BD3D - może kiedyś ... minęło 12 lat od premiery w kinach.



#911 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 18 października 2020 - 18:08

Zdążyłem jak grali w 2008 zaliczyć 2x w IMax-ie, potem na powtórki po kilku latach już się nie załapałem.

 

Był to Dokument nakręcony przez National Geographic kamerami Sony PRO 3D jakich używał m.innymi J.Cameron (nie jedyne) przy swoich produkcjach a także aktualnie używa przy kręceniu równocześnie 3 sequeli Avatara.

 

Efekt 3D nie powalał - początki uwczesnego szaleństwa 3D nie były zbyt spektakularne jeśli chodzi o głębię obrazu.

Jak się okazało z czasem najlepsze efekty 3D to były komputerowe animacje wmontowane w obraz (np. bombardujące oglądającego wyrazy na The Fly) i niezłe efekty przy zbliżeniach na twarze.

 

Oficjalnie na placku to wydawnictwo się nie ukazało - być może jest to związane z jakimiś licencjami?

U2 mogą nadal nie mieć pełni praw wydawniczych do tego dokumentu.

 

Również cierpliwie czekam na wydanie fizyczne BD3D - może kiedyś ... minęło 12 lat od premiery w kinach.

Nie wiem kiedy się doczekamy, chyba dopiero jak jakimś cudem technologia 3D powróci do łask (np. przy technologi bez-okularowej), ale jak na razie nikt się nie kwapi by w to inwestować. Szkoda, ze U2 i National Geographic przespali moment najwyższego boomu na 3D (choć jak wiadomo to i tak nie było szaleństwo) i nie wypuścili tego koncertu na BD3D. I tyle. A teraz telewizorów 3D już nie sprzedają, wydawnictwa 3D powoli schodzą ze sceny, jak np. ostatnie Gwiezdne Wojny nie ukazały się oficjalnie w PL (choć o dziwo czeskie napisy się załapały, ale polskie już nie :rolleyes: ).

 

Bynajmniej obawiam się, że to na lata pozostanie na lata w archiwach NG...

 

Licencje też mogą mieć coś na znaczeniu. Obstawiam, że technologia byłą na te czasy na tyle droga, że sporą część mogło pokryć NG, ale zażądać jakichś praw do tego. Sam Bono z kolei wspominał, że wypuszczą to na nośniku dopiero jak technologia 3D zagości na dobre w domach i będzie szeroko rozpowszechniona....

 

 

PS Jedyne na co liczę jeszcze w przyszłości to ,że kina będą co jakiś czas wracać do okazjonalnych pokazów U2 3D, jednak od ostatniego pokazy we Wrocławiu jaki pamiętam w Multikinie minęło kilka lat, a teraz ani widu, ani słychu.... :unsure:

 

Jakby ktoś coś słyszał to wszcząć alert na forum! ;)





Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users