Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#1 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 16 marca 2007 - 08:11

Wczoraj ShowWest w Los Angeles wyemitowało pierwszy zwiastun zbliżającego się filmu koncertowego"U2 w 3D". Pokazno m.in. fragment "Sunday Bloody Sunday". Sam film ma trwać 80-90 minut i ma się w nim znaleźć 14-15 piosenek.

Więcej:
atu2.com

Moim zdaniem oznaczać to może, że permiery filmu możemy się spodziewać gdzieś w okolicach lata (taki też termin pojawił się w zapowiedziach w 2006r.). Wydaje mi się też że może to mieć coś wspólnego z przesunięciem terminu premiery popmartowego DVD z Meksyku. Być może dlatego, że doczekamy się emisji filmu w 3D również na DVD. Jeszcze pod koniec 2005r. pojawiła się bowiem informacja, że w 2007r. ma być wydane DVD z Buenos Aires. Jak dla mnie jest to bardzo prawdopodobne. Takie DVD spełniałoby bowiem ważną rolę promocyjną samego filmu w Real D. Z uwagi na to, że po raz pierwszy koncert będzie gościł na ekranach imaxowyh kin - promocja napewno się przyda. Poza tym nie sądze aby zespół ograniczył dostęp do nagranego materiału wyłącznie dla wąskiego grona fanów, którzy będą mogli wybrać się do kin IMAX (tym bardziej że film na być emitowany w Real D, którego chociażby w Polsce nie ma). Dla uwiarygodnienia - pamiętam że na początku 2006r. pojawił się artykuł prasowy w którym zapowiedziano: DVD z Mediolanu pod koniec 2006r. (sprawdziło się), koncert U2 w 3D (wygląda że również się sprawdzi) oraz DVD z Buenos Aires (?).

:P
Dołączona grafika

#2 Tyśka

Tyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 311 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 marca 2007 - 20:47

Nie jest to może do końca na temat,
(i w dodatku z przed roku), ale.... :rolleyes:

http://art.webesteem.pl/15/u2.php

#3 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 marca 2007 - 21:34

świetna wiadomość! Już nie mogę się doczekać!
Na pewno będzie udostępnione dla szerokiego grona fanow...:P Boom Cha! :P
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#4 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 20 marca 2007 - 20:55

Super! Mam nadzieję, że będę mogła się na to wybrać :)

Boom Cha! :P

Czemu to działa na mnie instynktownie? ;)
Posted Image

#5 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 02 kwietnia 2007 - 19:01

Szkoda, że nie nagrywali tak już w NZ (bo nie nagrywali, prawda?) bo.. bo One Tree Hill.


O Nowej Zelandii nic nie słyszałem. I tak pewnie mają takie bogactwo materiału, że ciężko będzie na coś się zdecydować. Szczególnie, że publiczność podczas 4 i 5 leg tworzyła niesamowitą atmoferę.

Przeniosłem ten wątek tutaj, żeby podać mały "niusik" dotyczący koncertowego filmu U2 w 3D. Wczorajszy The Sunday Times poinformował, że zwiastun tego filmu pojawił się już w ten weekend a merykańskich kinach przy okazji wejścia na ekrany nowego filmu Disneya w 3D - "Meet the Robinsons". Być może oznacza to, ze niebawem w kinach pojawi się również U2 :P
Dołączona grafika

#6 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 kwietnia 2007 - 18:15

U2.com oficjalnie poinformowała, że koncertowy film U2 wejdzie do kin w tym roku! Na stronie można również obejrzeć 30-sekundowy zwiastun filmu! :D

http://www.u2.com/highlights/?hid=359
Dołączona grafika

#7 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 04 kwietnia 2007 - 18:37

No super... ale czy to ma 30 sekund??

może i było 30 sekund ale taki jestem spragniony nowego koncertu że żal mi d**pe ściska jak widzę takie krótkie urywki... :/

#8 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2007 - 09:31

może i było 30 sekund ale taki jestem spragniony nowego koncertu że żal mi d**pe ściska jak widzę takie krótkie urywki... :/


Mało? To proszę - tutaj jest "aż" 1:43 min.:

http://www.youtube.c...h?v=leIlkZbgqJk

Powyższa zajawka jest w formacie 2D. To tylko utwierdza mnie, że doczekamy się tego koncertu również na DVD. Nawet po tym fragmencikach widać, że szykuje się coś wielkiego.
Dołączona grafika

#9 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 05 kwietnia 2007 - 10:58

Czekajcie, czekajcie, co mamy na myśli mówiąc 3D? Czyżby nie chodzi o to, że koncert będzie można oglądać z kilkudziesięciu różnych perspektyw jednocześnie? (tj. np. 1:03 możemy obejrzeć z kilku różnych kamer)

#10 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 05 kwietnia 2007 - 11:33

Mi 3D kojarzy się z filmem trójwymiarowym, który ogląda się w okularach.

Jednakże trudno mi jest sobie wyobrazić jak można zrobić koncert trójwymiarowo.

Owszem, film o rekinach, dinozaurach czy jakieś bajki widziałem w 3D, ale koncertu nigdy.

Poza tym wydaje mi się, że to będzie katorga dla oczu. Zwykle filmy 3D są krótkie (30 min), bo wzrok się na nich męczy.

Po 80 minutach to oczy chyba same wypłyną... :P

Ale czego się nie robi dla U2!!!

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#11 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2007 - 18:42

O tym czym się nam oczy nie zmęczą przeknamy się już niebawem. Oto bowiem strona atu2.com ogłosiła sensacyjną informację, że wspomniany film będzie miał swoją premierę podczas festiwalu filmowym w Cannes, który rozpocznie się już 16 maja b.r. Robi się z tego pomału wielkie wydarzenie... :D
Dołączona grafika

#12 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 kwietnia 2007 - 17:03

Właśnie przeglądałem stronę tej technologii Digital 3D. Oto, gdzie są w Europie kina ją obsługujące:

- jedno w Rejkjaviku
- jedno w Dublinie
- dwa w Grecji
- dwa w Niemczech ( Norymberga, Monachium )
- siedem w Wielkiej Brytanii
- osiem w Portugalii

Poza tym - oczywiście w USA są w każdej dziurze ( w samej Kalifornii jest ich 62 ), 17 w Korei Południowej, 15 w Australii, 8 w Kanadzie, 3 w Brazylii, 2 w Japonii, i jedno w Singapurze. Już wiecie gdzie jechać, żeby sobie to obejrzeć :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#13 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 11 kwietnia 2007 - 17:16

Oczywiście w Polsce nie ma :/ Coraz bardziej wątpie w rozwój naszego kraju, na każdym kroku Mc.Donald a pożądnych rzeczy nigdy nie zrobią :/:/

#14 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 kwietnia 2007 - 17:19

Oczywiście w Polsce nie ma :/ Coraz bardziej wątpie w rozwój naszego kraju, na każdym kroku Mc.Donald a pożądnych rzeczy nigdy nie zrobią :/:/


Się nie unoś, np. w Szwajcarii też nie ma.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#15 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 11 kwietnia 2007 - 17:37

A co mnie obchodzi Szwajcaria?? Ja mieszkam w Polsce i żądam żeby tu wreszcie coś sie zaczeło dziać :) Tylko te krzywe gęby polityków w telewizji na każdym kroku widze.....zepsuty humor na dzień cały przez takiego Leppera :/

#16 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 kwietnia 2007 - 17:40

A co mnie obchodzi Szwajcaria??


W jej rozwój też wątpisz, bo nie ma tam takiego kina ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#17 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 11 kwietnia 2007 - 17:47

A co mnie obchodzi Szwajcaria?? Ja mieszkam w Polsce i żądam żeby tu wreszcie coś sie zaczeło dziać :) Tylko te krzywe gęby polityków w telewizji na każdym kroku widze.....zepsuty humor na dzień cały przez takiego Leppera :/


Szkoda mi Ciebie skoro politycy tak potrafią wpłynąć na Twój nastrój ;-) NO OFFENCE!

#18 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 11 kwietnia 2007 - 17:52

Dlatego nie oglądam telewizji :D :)

#19 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 kwietnia 2007 - 19:24

Właśnie przeglądałem stronę tej technologii Digital 3D.


No i na czym polega te technologia? Okulary i 3d zwykłe? To czym różni się od iMax'ów?

#20 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 11 kwietnia 2007 - 20:44

A co mnie obchodzi Szwajcaria?? Ja mieszkam w Polsce i żądam żeby tu wreszcie coś sie zaczeło dziać :) Tylko te krzywe gęby polityków w telewizji na każdym kroku widze.....zepsuty humor na dzień cały przez takiego Leppera :/



U nas są inne priorytety niż kino 3D, którego tak się domagasz.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych