Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kamanda Pinka Floyda


324 replies to this topic

Ankieta: klasyk. (18 użytkowników oddało głos)

Kto lepszy?

  1. Waters (7 głosów [38.89%])

    Procent z głosów: 38.89%

  2. Gilmour (11 głosów [61.11%])

    Procent z głosów: 61.11%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#301 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 06 sierpnia 2018 - 22:20

Chciałem jechać na Watersa ale w pisowskim reżimie bałem się że dostanę wpierdol pałą w gdańsku. Zresztą mógłbym być sledzony. Za dużo problemów.

Jak tu jechać na Rogera kiedy łamana jest konstytucja.

 

Uuuuuu....Przegiąłeś.Piotr  :(

Qrwa, jeśli nie wiesz jak bardzo to teraz już wiesz.

 

I napiszę Ci to tutaj, nie na PRIV, aby wszyscy wiedzieli jak dałeś nam z liścia w twarz swoim idiotycznym postem, tym wszystkim co byli na jego koncercie wczoraj.

A mnie to już podwójnie...

Wiesz dlaczego?

 

Bo teraz tak patrzę i myślę, że dałem się wykorzystać Tobie kupując Ci bilety na drugi Berlin i dzieląc się kodem presale na Stones'ów.

Ty wiedziałeś, że będę na RW bo komentując tutaj musiałeś śledzić wątek i mimo tego jedziesz do nas (w tym do mnie) takim tekstem ? 

 

Co to w ogóle miało być i oznaczać? 

 

I nie...nie musisz się tłumaczyć, bo tylko się pogrążysz. Mam w ciemnościach egipskich Twoje ewentualne wytłumaczenia.

Qrde...a myślałem żeś normalny facet, a tu taki surprise.

 

 

PS. I tak na dobranoc to myślę, że chyba jednak piwa razem nie wypijemy w Berlinie. Będzie zbyt mętne i gorzkie...



#302 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 06 sierpnia 2018 - 23:16

Uuuuuu....Przegiąłeś.Piotr  :(

Qrwa, jeśli nie wiesz jak bardzo to teraz już wiesz.

 

I napiszę Ci to tutaj, nie na PRIV, aby wszyscy wiedzieli jak dałeś nam z liścia w twarz swoim idiotycznym postem, tym wszystkim co byli na jego koncercie wczoraj.

A mnie to już podwójnie...

Wiesz dlaczego?

 

Bo teraz tak patrzę i myślę, że dałem się wykorzystać Tobie kupując Ci bilety na drugi Berlin i dzieląc się kodem presale na Stones'ów.

Ty wiedziałeś, że będę na RW bo komentując tutaj musiałeś śledzić wątek i mimo tego jedziesz do nas (w tym do mnie) takim tekstem ? 

 

Co to w ogóle miało być i oznaczać? 

 

I nie...nie musisz się tłumaczyć, bo tylko się pogrążysz. Mam w ciemnościach egipskich Twoje ewentualne wytłumaczenia.

Qrde...a myślałem żeś normalny facet, a tu taki surprise.

 

 

PS. I tak na dobranoc to myślę, że chyba jednak piwa razem nie wypijemy w Berlinie. Będzie zbyt mętne i gorzkie...

 

co do Twoich wywodów to nie bardzo Cie rozumiem. Każdy ma prawo do swojego zdania w tym demokratycznym kraju.

Co do biletów to nie pamiętam żebyś za nie zapłacił, a swoim kodem też się z Tobą podzieliłem - pamiętasz? Dzięki niemu też dostałeś bilet na U2 na płytę... 

Jak masz jakąś sprawę to dzwoń - znasz numer a nie wypisujesz żale na forum.

Że niby co ja wiedziałem że będziesz? skąd mam wiedzieć że będziesz...chyba Jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie.

Napisałem tego posta bo miałem taką potrzebę - nie bierz tego do siebie - nie Jesteś najważniejszy na świecie.

nie tylko kod chodzi na koncerty. Waters mógłby o tym wiedzieć.

Po cholere się mieszać w bagno polityki


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#303 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 07 sierpnia 2018 - 00:03

Dzieki wielkie za fantastyczne spotkanie, z niektorymi krotsze i dluzsze z roznych wzgledow i powodow, czesciowo niezaleznych od mojej ekipy. Koncert byl rewelacyjny. Polityka laczy i dzieli, a artysci robia z tego teatrzyka dobre przestawienie, mimo czasami zenujacych dyrdymal na ekranie, co Waters skutecznie udowodnil, jak widac doskonale po naglowkach w prasie i serwisach spolecznosciowych.

Nie wiem jak bylo u Was na trybunach, ale na plycie goraco i duszno, ale dotrwalismy do konca. Teksty ofocone (moze bez kilku slajdow), doczytam pozniej co tam bylo. ;)

Z wrazen okolokoncertowych top nr 1 bylo sikanie w strefie "Tylko dla upowaznionych" ;)



#304 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 07 sierpnia 2018 - 06:36

@Piotrek_1986
Twoje, jak to określiłeś, zdanie, do którego masz prawo, niestety ma styl typowego posta trolla opłacanego przez Nowogrodzką.

Naprawdę nie stać Cię było na napisanie o tym, jak Ci politykowanie muzyków przeszkadza, w normalniejszy sposób?

Rozumiem, że przekaz miał być mocny, tak?
Brawo...rzeczywiście nim zabłysnąłeś, bo jest, ale zdecydowanie głupi.

A wiesz czemu ja go odebrałem aż tak osobiście i Tobie odpisałem? Dlatego, że to "dostanie pałą" które wg ciebie jest takie zabawne w kontekście posta, prawie odebrało życie mojemu ojcu w stanie wojennym, kiedy walczył o wolność, którą póki co jeszcze mamy. Na szczęście przeżył i był ze mną na tym koncercie i świetnie się bawił.

Smutne, że tacy jak Ty nie rozumieją, że są granice, których nie powinno się przekraczać.

Kończąc, to żal mi Ciebie, tak po prostu, że rownasz wszystkich do jednej opcji politycznej nic nie wiedząc o nich i nie umiesz nawet przy muzyce, która łączy ludzi i pokolenia, wyluzować.

Po co zatem jedziesz na U2? Przecież Bono też "wysterowany" wyrażał zdania polityczne pod kodziarzy. Zapomniałeś już ?
Czemu go nie zbojkotujesz podobnie jak Watersa i nie napiszesz czegoś podobnego?Oj,coś mi tu "pachnie" hipokryzją.

#305 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 sierpnia 2018 - 07:22

"...mój dom murem podzielony...."

 

Słucham Watersa od 25 lat, mam wszystkie płyty, byłem na 2 koncertach.

Krakowski koncert uważam za genialny pod względem muzycznym, wykonawczym. To był spektakl przez duże S.

 

Moje jedyne ale -  to wstawki polityczne. Roger ma prawo do swoich poglądów ale wielkim niesmakiem dla mnie jest walenie tym na rympał między oczy, tym bardziej że jako artysta mógłby postarać się o coś bardziej wysublimowanego.

 

Słabe to było - lista neofaszystów - mam mdłości.

 

Zawsze będę oddzielał poglądy twórców od ich twórczości. Liczy się muzyka, tekst -  co przeważnie ma uniwersalny wymiar.

 

Teraz U2 i Berlin. Chłopaki przy Watersie wydają się zespołem mocno centrowym ;)


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#306 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 07 sierpnia 2018 - 08:11

U2 nie robią tego w tak nachalny i bezczelny sposób. Chociaż i tak to mi nie odpowiada. Na marginesie, skąd Waters, Bono i inni czerpią wiadomości że niby tak źle u nas? Wynoszenie swoich spraw na forum. Szukanie wsparcia u sąsiadów jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. I nie bądź niegrzeczny Marcin. Podzielam zdanie z postu wyżej
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#307 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 sierpnia 2018 - 08:14

Chciałem jechać na Watersa ale w pisowskim reżimie bałem się że dostanę wpierdol pałą w gdańsku. Zresztą mógłbym być sledzony. Za dużo problemów.

Jak tu jechać na Rogera kiedy łamana jest konstytucja.

Tu się nie ma z czego śmiać, trzeba płakać a nie wylatywać z jakimś sarkazmem



#308 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 07 sierpnia 2018 - 08:16

Dlaczego Jagger zajął się muzyką a nie polityką w Warszawie? Muzyka łączy a to drugie dzieli. Tym bardziej fani są i z prawej i lewej strony.
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#309 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 07 sierpnia 2018 - 08:45

A obrońca demokracji i konstytucji Waters nie wytrzymał. Tyle że ten sam Waters wcześniej porównywał Żydów do nazistów. Antysemityzm jest czymś dobrym? Mam wrażenie że sam się pogubił w swoich poglądach.
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#310 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 sierpnia 2018 - 08:52

A ciekawe Piotrek skąd świat wie, że źle jest w Turcji, Rosji, Wenezueli i Korei Pół.?! Wiedzą to wszyscy, USA, ONZ i UE, szkoda tylko, że Polacy tego nie wiedzą. Przedstawiciel ONZ majacy ocenić sytuacje w Polsce, peruwiańczyk; powiedział że autorytatyzm zaczyna się od ataku na sędziów. Wie to z doświadczeń własnego kraju. Polacy niestety są ślepi mimo że doświadczenia mamy podobne.



#311 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 07 sierpnia 2018 - 09:08

@Indian
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Przy czym, nadal uważam, że znając artystów których twórczość opiera się na proteście, trzeba być przygotowanym na ewentualne napieprzanie prosto między oczy, bo oni dobrze wiedzą, że w dobie dzisiejszej jakikolwiek wysublimiwany czy miękki przekaz nie przyniesie efektu.
(I jak widać, chyba się nie mylą za bardzo). Smuci to na pewno, ale niestety świat stał się mniej wrażliwy i ci co mają jeszcze jakąś możliwość i siłę przebicia się przez ten jazgot codzienności, jak Bono czy Waters, to starają się dotrzeć do ludzi póki nie jest za późno. I część odbiorców to zrozumie, a druga nie. Zawsze tak było i będzie.

Ja też szedłem na koncert dla muzyki, dla spektaklu, dla Watersa, ale wiedziałem z czym to się może wiązać. Tyle tylko, że umiem powiązać (lub rozgraniczyć) muzykę od polityki i wynieść to co wartościowe, a zignorować co mi nie pasuje.
I jeśli tak się dzieje, to wyrażam po prostu swoje zdanie, ale bez obrażania innych.

@Piotrek_1986
Ja niegrzeczny? Żartujesz chyba.
Jeśli uważasz, że to co napisałeś jest jak najbardziej w porządku, to tym bardziej ja swoje posty oceniam na poprawne.

Możemy różnić się politycznie, nie mam z tym najmniejszego problemu i z chęcią podyskutuję na argumenty w odpowiednim wątku. Natomiast, jak ktoś napierdala we mnie pałkami ZOMO czy MO i kpi z konstytucji zmienianej bezprawnie przez byłego komucha pod szyldem partii ze słowami prawo i sprawiedliwość w nazwie i myśli że to śmieszy, to raczej niech nie liczy na moją wyrozumiałość i akceptację.

Kończę pisanie tutaj, bo uważam że nie ma sensu upolityczniać tego wątku bardziej niż już jest , a od takich dyskusji mamy inne miejsce na forum.


Love and Peace.

#312 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 07 sierpnia 2018 - 16:21

Nie dramatyzuj. Konstytucja. Jeżeli dla Ciebie papierek z 97, wytwór takich "autorytetów" jak Mazowiecki, Cimoszewicz i Kwaśniewski jest traktowany jak Ewangelia to nie mam pytań. Pomijam głupie gadanie że jest łamana. To za rządów takich jak Ty sędziowie i sprawy załatwiało się na telefon. A mój wpis był ironią. Gdyby faktycznie był reżim, brak wolności i demokracji to właśnie dostałbyś pałą. A Ty masz możliwość spokojnie przedstawiać swoje slogany. Trzeba było mobilizować ludzi przed wyborami. Wiele rzeczy w PiSie też mi się nie podoba ale to co robiła partia PO musiało się skończyć. I Bogu dzięki że ludzie przejrzeli na oczy. Psy szczekają, karawana Idzie dalej.
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#313 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 07 sierpnia 2018 - 16:57

Jeśli mamy politykować, to mamy do tego odpowiedni wątek. Zaniechajmy już tu.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#314 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 07 sierpnia 2018 - 17:15

Jeśli mamy politykować, to mamy do tego odpowiedni wątek. Zaniechajmy już tu.

Ok
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#315 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 07 sierpnia 2018 - 19:30

Skupiając się już ściśle na muzyce... Jak oceniacie gitarzystę z zespołu Watersa? Tak się zastanawiałem kiedyś że brak Gilmoura na koncercie Watersa bardziej by mi doskwierał niż Watersa u Gilmoura.


Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#316 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 07 sierpnia 2018 - 21:01

Jeśli DG to 10/10 to ten kolo 7,5/10

Daje rade.
 
Trochę fotek:


#317 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 10 sierpnia 2018 - 12:26

Jest jakiś, dobrej jakości, bootleg z tej trasy?



#318 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 sierpnia 2018 - 20:37

Widzę Piotrek, że twoja głupota nie zna granic. Po tym co napisałeś wnioskuję, że byłbyś pierwszy do hajlowania. Dyktatury właśnie na takich ciasnych umysłach budują swoją potęgę. 



#319 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 11 sierpnia 2018 - 20:12

Widzę Piotrek, że twoja głupota nie zna granic. Po tym co napisałeś wnioskuję, że byłbyś pierwszy do hajlowania. Dyktatury właśnie na takich ciasnych umysłach budują swoją potęgę.

. Nudzisz ...
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#320 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 sierpnia 2018 - 21:32

O proszę jaki pewny siebie. Ciekawe kiedy przestaniesz. Podejrzewam że już niedługo.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych