Skocz do zawartości


Zdjęcie

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#701 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 31 marca 2010 - 22:54

Hmmmm, zabawne na pierwszej stronie, na u2.com są skróty najnowszych komentarzy, m. in. komentarz odnośnie nowego DVD, z odnośnikiem, choć dawno już komentarz usunięto, żenada. <_<

Why? Why put out a dvd now when some of the world havent even seen the concert yet!!! and dont even know if we will get to see them at all!!!! Posted By: stubby on 31 March, 2010
Click to read full story.

Management strony coś jednak przeoczył... Szkoda, że to nie komentarz odnośnie Breathe. :P

#702 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 31 marca 2010 - 23:05

Wiec na stronie oficjalnej pojawiły się pewne zmiany, znikł opis zawartości super deluxe ( ten vinil itd) oraz w przypadku BR znikł opis dodatków z 2 DVD a pojawił się następujący tekst:

Includes exclusive BD Live bonus feature. Video footage from the forthcoming 2010 US and European Tour will be continually updated to your player via the BD Live feature on the disc.


... :P


#703 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2010 - 23:14

A tymczasem na facebooku pojawiła się grupa against U2 cutting "Breathe" from opening U2 360 DVD/Bluray :P

#704 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 31 marca 2010 - 23:16

Wiec na stronie oficjalnej pojawiły się pewne zmiany, znikł opis zawartości super deluxe ( ten vinil itd) oraz w przypadku BR znikł opis dodatków z 2 DVD a pojawił się następujący tekst:

Pisałem o tym tu:#686

Hmmmm? I tak się wymigają od wydania wideo z dalszej części trasy? Ciekawe czy to są te nowe "utwory" i czy będzie je można obejżeć też dzięki wydaniu 2DVD?? Pewnie ciąg dalszy filmików z u2.com... :(


Ale takie nowe utwory to ja nie chcieć za bardzo ;)

Ale masz rację zmienił się opis z tymi winylami i bajerami, znowu na:

- Box Set contents to be announced-


Ale rzeźnia i burdel na tym u2.com, najlepszy zespół świata a strona jak pole buraków.
Niechaj Breathe wróci do listy i będzie to normalnie wyglądać w standardzie.

PS Jest do nich (u2.com) jakiś główny e-mail, żeby zarzucić ich pytaniami o Breathe?

Edit:
Ponoć te informacje o ciągłym braku decyzji są z forum Zootopia na u2.com:

Erm, a little update, seems Breathe might be in, no exact details, but it seems to be in the works - Baja

http://community.u2....T-U-P-D--T.html

Zrobiła się wrzawa i może się uda, oby tylko nic innego nie wywalali już! Było by nieźle. :rolleyes: Bo miejsca na DVD nie zabraknie, na nie jednym DVD zostawało im jeszcze miejsce.

#705 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 31 marca 2010 - 23:55

A kiedy to z tym Gone było? Meksyk?


Boston - czerwona/czarna gitara Gone (widac tez wyciete ONE - ekran nisko rowny - po sekundzie wysuniety jak w One)
Slane - ciemno/jasno - w SBS

to tylko niektore smaczki:)

#706 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 01 kwietnia 2010 - 00:46

Boston - czerwona/czarna gitara Gone (widac tez wyciete ONE - ekran nisko rowny - po sekundzie wysuniety jak w One)
Slane - ciemno/jasno - w SBS

to tylko niektore smaczki:)

Tak to z One jest aż nadto widoczne, aż dziw, że WUDeadMan się ustało! No i świecące serce po Pride, tu widoczne po WOWY chyba. W ogóle to rozjeżdża się koncert czasem, gdy zerkniemy na 2. DVD z Bostonu na kaamerę z publiki a tam w Streets Bono rzuca piłkę, w relacji z TV też, a w koncercie coś zmontowano ;)ale to chyba akurat jest OK, że nie krzyczy ciągle o NBA. :D
No to podobnie jak na początku OOTS widać takie reflektory wirujące po trybunach, które tak na prawdę były dopiero po WOWY, ale na DVD WOWY jest za OOTS, no i inną kurtkę ma Bono przy WOWY ;). Niby szczegóły, ale fanów mogą razić. Tyle, że Milan ostro pocięty, więc jak nagle pociemniało po IWF przy ELevation to można zrozumieć.
Inne to jak podczas Elevation w Chicago na wejściu perkusji, Bono "wyje", ale to tylko słychać, bo na obrazie widać, że nie śpiewa, a mikrofon jest dalej - albo playback, albo z drugiego dnia ujęcia. ;)

#707 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 01 kwietnia 2010 - 08:52

No i nie zapominajcie o Streetsach w Slane, gdzie Bonias raz stoi obok statywu z mikrofonem w ręku, a za sekundę jest już przy statywie, nie trzymając mikrofonu, by chwilę później znów stać z mikrofonem w ręku ;)

#708 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 01 kwietnia 2010 - 08:57

To samo jest na Untilu na Slane.
Raz Edge stoi w raz z Bono na wybiegu a raz oddzielnie,i do tego raz jaśniej raz ciemniej.
Ale to inna sytuacja bo wiadomo że ten koncert to zlepka.
Pasadena to inna historia,która nie ma sensu.
Wyrzucić pierwszą piosenkę z koncertu,żeby umieścić w dodatkach.
Idiotyzm roku 2010 :)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#709 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 01 kwietnia 2010 - 10:58

Z ciekawości sprawdziłem sobie jedną rzecz. Sam koncert na DVD ma mieć ok. 2H:15M. Matrixowy bootleg z Pasadeny ma 2H:17M. Po odjęciu "Intra" i "Breathe" zostaje 2H:10M, czyli względem DVD zostaje jeszcze 5 minut. Może jednak będzie to cholerne intro?

Edycją: widzę, że na matriksie jest jeszcze encore. Bez niego, intra i "Breathe" koncert ma 2H:08M.

#710 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 01 kwietnia 2010 - 11:11

Czytam to wszystko i nie wierzę...
Wiedziałem, że po U2 różnych cudów można się spodziewać, ale to...
Breathe nie daruję, reszta do przyjęcia (dodatki + cena super wypasa wersji DVD :-)
Chociaż tak jak Pat napisał - będzie vinyl - extra... Też myslałem, co z nim zrobię ale już wiem - zrobię to co Patryk - wezmę młotek i go do ściany przybiję :D (Pat - dzieki za pomysł :D )
A tak na poważnie co do flagi - samni jestesmy sobie winni po troszku - sami się nakręcaliśmy, że będzie na tym dvd - potem wszystko nakręcały polskie MEDIA (tvn, tvp)... teraz za to dostaniemy po dupie...
Co do dodatków to zestawiając to z Vertigo - Chigaco 2005 to jest naprawdę rewelacja (zresztą ktoś o tym już pisał)
Aha - nie przezyję tej debilnej okładki... co za imbecyl to projektował... lepiej było na czrnym tle dać logo 360-tki...
Tak jak większość - i tak kupię najdroższą wersję 2 DVD... :D
pzdr 4 all
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#711 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 01 kwietnia 2010 - 11:20

Tak wczoraj w nocy po obejrzeniu trailera zauważyłem powód dla którego wybrano właśnie ten stadion na kręcenie dvd. Zobaczcie na cudowne zdjęcie z helikoptera :)

Dołączona grafika

Ten stadion to cudowny jednolity jednopoziomowy owal, który tak wspaniale komponuje się z pająkiem. Widać cała publikę, a trybuny są bardzo duże. Sprawia to niesamowite wrażenie na zdjęciach z powietrza :)
Żaden z stadionów w europie nie jest tak do tego przygotowany jak ten. Były to albo stadiony kryte, albo nie owalne, albo wielopoziomowe, albo brak jednej trybuny. I z tego powodu także nie wróże za dużych szans powodzenia na dvd z europy z tegorocznej trasy :) W ogóle na inne widzę małe szanse :P

... :P


#712 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 01 kwietnia 2010 - 11:35

Z ciekawości sprawdziłem sobie jedną rzecz. Sam koncert na DVD ma mieć ok. 2H:15M. Matrixowy bootleg z Pasadeny ma 2H:17M. Po odjęciu "Intra" i "Breathe" zostaje 2H:10M, czyli względem DVD zostaje jeszcze 5 minut. Może jednak będzie to cholerne intro?
Edycją: widzę, że na matriksie jest jeszcze encore. Bez niego, intra i "Breathe" koncert ma 2H:08M.

Ciekawe. Ale zawsze trzeba brać poprawkę, że całego Sapce Oddity nie będzie, tak jak urżnęli Wake Up (ze świetnym początkiem) w Chicago, czy w ogóle nie dali w Milanie i na U23D <_<.
No i jeszcze nie i wiemy ile wycięli snnipetów (oby nic!) i pewnie skrócili trochę przerwy między encore, a być może i jakieś gadanie Boniasa (np. to, że dziękuję YouTube za transmisję :huh:) kto ich wie, a może zostało wszystko poza Breathe.

Tak wczoraj w nocy po obejrzeniu trailera zauważyłem powód dla którego wybrano właśnie ten stadion na kręcenie dvd. Zobaczcie na cudowne zdjęcie z helikoptera :)

Dołączona grafika

Ten stadion to cudowny jednolity jednopoziomowy owal, który tak wspaniale komponuje się z pająkiem. Widać cała [...] powodzenia na dvd z europy z tegorocznej trasy :) W ogóle na inne widzę małe szanse :P

Dlatego tak narzekałem na brak ujęć z helikoptera, to była by wielka strata, takich ujęć nie zapewni żadna kamera ze stadionu! :) I tu duuuuuży + dla nich. Teraz też widzę, że zaletą jest brak przykrycia dachu.
A co do wyboru rozlazłego stadionu, to już pisałem, mieli taki jeden w Europie na swojej trasie i nawet flaga duża na nim była. ;) Swoją drogą ujęcie flagi z helikoptera musiało by być świetne :rolleyes: Ach........

#713 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:35

jeśli chodzi o snnipety na tym koncercie to za fajne nie były.
Brak jakiegokolwiek na SBS,już przyzwyczaiłem się że po solówce Edga jest coś specjalnego,a tutaj nic.
W Beautiful Day podoba mi się snippet In God's Country,za to God Only Knows (snippet) / The Maker (snippet) już nie bardzo.Zdecydowanie wolę Blackbird lub Here Comes The Sun.
Vertigo i It's Only Rock 'n' Roll (But I Like It) (snippet) brzmi bardzo dobrze,za równo jak i She Loves You,denerwują mnie tylko zwrotki przeciągane przez Bono ciągle w jednej tonacji.
Nie wiem dlaczego akurat na tym koncercie tak dziwnie śpiewał Vertigo jak i np TUF.
Crazy Tonight i Two Tribes też świetnie brzmi,tylko na początku mogłoby być lepiej,choćby jak w Dublinie czy Chorzowie.
Jednak najbardziej z tych smaczków ubolewam nad Intrem do Beautiful Day,bardzo mi się podobało,nie wiem dlaczego nie zagrali.
I jedna rzecz denerwuje mnie jeszcze na tym koncercie,oczywiście Bono i jego kochana flaga ameryki,on to chyba ma prześcieradło i poszewki w jej barwy :)

Dołączona grafika

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#714 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:36

Dlatego tak narzekałem na brak ujęć z helikoptera, to była by wielka strata, takich ujęć nie zapewni żadna kamera ze stadionu! :) I tu duuuuuży + dla nich. Teraz też widzę, że zaletą jest brak przykrycia dachu.
A co do wyboru rozlazłego stadionu, to już pisałem, mieli taki jeden w Europie na swojej trasie i nawet flaga duża na nim była. ;) Swoją drogą ujęcie flagi z helikoptera musiało by być świetne :rolleyes: Ach........

Z pewnością cudowna flaga Japonii :lol:, ale niestety stadion w Chorzowie nosił pewne skazy, patrząc względem ustawienia sceny podwójna trybuna za sceną, oraz schodkowo obniżająca się trybuny boczne więc niestety ale coś takiego jak w 30 sekundzie trailera było by trudne do uzyskania. Dodatkowo optymalne dla chorzowskiego ustawienie pająka nie jest tak efektowne jak to w pasadenie. Ostatnim gwożdziem jest trybiuna na przeciw sceny która bodajże była pusta praktycznie całkowicie.

I jedna rzecz denerwuje mnie jeszcze na tym koncercie,oczywiście Bono i jego kochana flaga ameryki,on to chyba ma prześcieradło i poszewki w jej barwy :)

Ale jak by kład się na biało czerwonej to byśmy mieli stan powszechnej podniety :P

... :P


#715 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:53

jeśli chodzi o snnipety na tym koncercie to za fajne nie były.
Brak jakiegokolwiek na SBS,już przyzwyczaiłem się że po solówce Edga jest coś specjalnego,a tutaj nic.
W Beautiful Day podoba mi się snippet In God's Country,za to God Only Knows (snippet) / The Maker (snippet) już nie bardzo.Zdecydowanie wolę Blackbird lub Here Comes The Sun.
Vertigo i It's Only Rock 'n' Roll (But I Like It) (snippet) brzmi bardzo dobrze,za równo jak i She Loves You,denerwują mnie tylko zwrotki przeciągane przez Bono ciągle w jednej tonacji.
Nie wiem dlaczego akurat na tym koncercie tak dziwnie śpiewał Vertigo jak i np TUF.
Crazy Tonight i Two Tribes też świetnie brzmi,tylko na początku mogłoby być lepiej,choćby jak w Dublinie czy Chorzowie.
Jednak najbardziej z tych smaczków ubolewam nad Intrem do Beautiful Day,bardzo mi się podobało,nie wiem dlaczego nie zagrali.

nie zapominajmy o wspaniałym Amazing Grace przed streets :)
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#716 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:53

za to God Only Knows (snippet) / The Maker (snippet) już nie bardzo.


A mi się właśnie podoba ten zestaw. Zwłaszcza danielowy "The Maker" chociaż krótki. "Beautiful Day" jak dla mnie na tym koncercie snippetowo się wyróżnia na plus.

#717 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 02 kwietnia 2010 - 13:22

Sklep u2.com zdjął z oferty wersję Super Hiper Ultra Deluxe 2DVD :huh: Znowu bałagan, a co po niektórzy chyba nawet już zamówili w przedbiegach. W dodatku rozbieżność cen między u2.com a UK Amozon ogromna.

A co do okładki to miałem nadzieję, że może jest to jakaś tymczasowa wersja, ale po tytule zdjęcia wnioskuję, że jednak ostateczna (U2360_DVD_FINAL _cover.jpg).
Tu wersja Hi-Res: http://www.u2.com/rm...o/rosebowl.html

A co do zdjęcia, to zobaczcie jak w centrum okładki, badziewnie wyedytowano trybuny/koniec sceny, a wklejono rozmazanych ludzi/publiczność. <_< Mało profesjonalna robaota..... W ogóle widownia jest jakiejś marnej jakości/rozdzielczości (aby nikogo nie rozpoznać i nie płacić za wizerunek?? :huh:) w porównaniu do samej sceny, która (w dużo lepszej rozdzielczości) jest wycięta chyba z innego zdjęcia :blink: ale wklejona po amatorsku (zobaczcie na różnice przy końcach "nóg" pajONka).

#718 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 02 kwietnia 2010 - 14:28

Szczerze mówiąc nie myślałem, że da się ukręcić koszmarniejszą okładkę niż Chicago 2005. A jednak, da się.

#719 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 02 kwietnia 2010 - 14:51

w porównaniu do samej sceny, która (w dużo lepszej rozdzielczości) jest wycięta chyba z innego zdjęcia :blink: ale wklejona po amatorsku (zobaczcie na różnice przy końcach "nóg" pajONka).

Okładka nie będzie miała aż tak dużych rozmiarów i mało kto zauważy, że to jest fotomontaż. Zresztą, czy to ma aż tak duże znaczenie?

W ogóle widownia jest jakiejś marnej jakości/rozdzielczości (aby nikogo nie rozpoznać i nie płacić za wizerunek?? :huh:)

Ty to piszesz na poważnie czy sobie jaja robisz? :P

Moim zdaniem okładka jest bardzo dobra. Jedyne do czego można się przyczepić to te rozbryzgi o których już wspomniał Pat. Kto wie, może osobę odpowiedzialną za okładkę zalewała przysłowiowa krew podczas procesu tworzenia i postanowiła dodać taki artystyczny smaczek. ;)

#720 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 02 kwietnia 2010 - 17:13

Okładka nie będzie miała aż tak dużych rozmiarów i mało kto zauważy, że to jest fotomontaż. Zresztą, czy to ma aż tak duże znaczenie?
Ty to piszesz na poważnie czy sobie jaja robisz? :P
Moim zdaniem okładka jest bardzo dobra. Jedyne do czego można się przyczepić to te rozbryzgi o których już wspomniał Pat. Kto wie, może osobę odpowiedzialną za okładkę zalewała przysłowiowa krew podczas procesu tworzenia i postanowiła dodać taki artystyczny smaczek. ;)

Wiesz chyba czepiam się wszystkiego co się da po tym jak Breathe wywalili. :P Jasne, okładka to najmniej ważna rzecz, drugo-, jak nie trzecioplanowa, gdy zawartość jest dobra.
A co do okłdaki, to raczej chodziło mi o duże różnice rozdzielczości przy niby jednym ujęciu. Wiem, okładka będzie mniejsza i pewnie mniej szczegółowa, ale nie zmienia faktu niezbyt starannej roboty. A sam projekt nie najgorszy, ale mogło być lepiej. ;)

PS Ja bym sobie jaja robił :P i to dzień po Prima Aprilis, no jak że? :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych