Jump to content


Photo

U2 Tour 2010


  • This topic is locked This topic is locked
578 replies to this topic

#41 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 08 sierpnia 2009 - 12:29

Dzięki :) Tak czy inaczej, czekam jak na szpilkach i oszczędzam! :P

Marzę o Polsce (wizja Poznania bardzo mi przypadła do gustu), a mocno liczę na Czechy i Niemcy (w miarę blisko granicy). Może też jakaś Ljubljana :D

#42 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Posted 08 sierpnia 2009 - 12:36

myślę że Wiedeń i Praga będą w rozpisce. Wiem też, że Herman Scheureman (związany z Live Nation, i próbną budową Claw w Belgi) pytany o to czy U2 wystapi w Belgi odpowiedział, że w tym roku nie ale w następnym napewno.
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#43 Lawrence z Arabii

Lawrence z Arabii

    Użytkownik

  • Members
  • 20 posts

Posted 08 sierpnia 2009 - 12:45

wątpie żeby dostali zezwolenie od władz na występ - a jeśli już - to dostaliby zakaz prowadzenia tego typu akcji, co oczywiście Bono i s-ka by złamali na 100% ;)

Zostaliby pewnie aresztowani, a po interwencji dyplomatów deportowani z zakazem ponownego przyjazdu. Także prawdopodobnie jakikolwiek koncert na terenie Chińskiej Republiki Ludowej musiałby się odbyć zgodnie z wcześniej ustalonym z władzami planem.

#44 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 08 sierpnia 2009 - 21:25

Bardzo bym chciał, żeby McGuinness zmienił zdanie odnośnie otwartych przestrzeni, i wrócili w przyszłym roku do Slane Castle.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#45 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Posted 08 sierpnia 2009 - 21:49

Bardzo bym chciał, żeby McGuinness zmienił zdanie odnośnie otwartych przestrzeni, i wrócili w przyszłym roku do Slane Castle.

Tylko jest tam tak nierówno, że nie wiem jak mogliby rozłożyć scenę :D

#46 konrad_8393

konrad_8393

    Użytkownik

  • Members
  • 5 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 09 sierpnia 2009 - 21:32

http://www.u2.com/tour/index/

Zauważcie że zazwyczaj w danym miejscu są po 2 koncerty dzień po dniu ale są miejsca w których jest jeden koncert (np.Nicea, Berlin, Gelsenkirchen i Chorzów) jeśli wrócą do europy to myślę że odwiedzą kraje w których nie byli (Belgia, Austria Czechy) i miejsca w których byli raz poza tym zauważcie że Polska jest jedynym krajem w którym dali tylko jeden koncert. Jeżeli wrócą do nas za rok będę najszczęśliwszym człowiekiem świata bo na tegoroczny koncert nie udało mi się pojechać.

#47 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Posted 09 sierpnia 2009 - 22:04

Tak... Nieźle, byleby nie uparli się tym razem na mój ukochany Stadion Śląski, który będzie w remoncie i to definitywnie. Nie będzie mowy o przesunięciu/wstrzymaniu prac. Grrr, coraz więcej znaków zapytania!

#48 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 09 sierpnia 2009 - 22:34

Jak tak patrzę na stadion w Zagrzebiu to myślę, że Śląski nie byłby im wcale potrzebny gdyby chcieli wrócić.

PS. i znowu wcale się nie wyzłośliwiam :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#49 maxpio

maxpio

    Użytkownik

  • Members
  • 92 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 09 sierpnia 2009 - 23:31

fajnie by było jakby zagrali gdzies w Niiemczech :) albo w Pradze :)
No cóż. Interesuje się muzyką U2

#50 Lawrence z Arabii

Lawrence z Arabii

    Użytkownik

  • Members
  • 20 posts

Posted 10 sierpnia 2009 - 00:03

Nie ma możliwości, żeby zagrali w Polsce. Nie żyjcie złudzeniami. Prędzej zjem własnego buta, niż ich tu zobaczę za rok :lol:

#51 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 10 sierpnia 2009 - 06:25

Niemcy będą na pewno.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#52 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 10 sierpnia 2009 - 06:32

a jak dla mnie będą w Polsce w Poznaniu...heh lobbing trwa :P

#53 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 10 sierpnia 2009 - 06:34

Teoretycznie brak możliwości zagrania w Chorzowie zwiększa nasze szanse na kolejną wizytę U2 w naszym kraju w 2010r. ;) Skoro z założenia pojawią się w państwach ominiętych w tym kraju i innych miastach w największych państwach to brak byłoby racjonalnego uzasadnienia dla ponownej wizyty w Chorzowie. Koncert w Poznaniu jak najbardziej zaś do tych założeń pasuje :)
Dołączona grafika

#54 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Posted 10 sierpnia 2009 - 07:14

o tak Poznań :)

ale te 45 tys to tylko trybuna a nalezy dodać do tego płytę więc nie będzie najgorzej.
Posted Image
Max Biaggi Ceasar Trade List

#55 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 10 sierpnia 2009 - 08:10

A może Kraków? Miasto to zostało wymienione podczas koncertu przez Bono obok Chorzowa, Katowic i Warszawy :)

Orientuje się ktoś kiedy kończy się rozbudowa stadionu Wisły? Trybuny mają mieć 33.000 miejsce...
Dołączona grafika

#56 maxpio

maxpio

    Użytkownik

  • Members
  • 92 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 10 sierpnia 2009 - 08:33

Coś mało prawdopodobne dla mnie jest kolejny koncert w Polsce w 2010 ale obym się mylił i jak w Polsce to chyba najbardziej sprawiedliwie była by Warszawa...
No cóż. Interesuje się muzyką U2

#57 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 posts

Posted 10 sierpnia 2009 - 08:49

nie chce głosic fałszywej propagandy ale ale, z dobrze poinformowanych źródeł w ratuszu miasta Poznań jest planowany latem koncert na stadionie miejskim.
Kiedy ogłoszono ze w Chorzowie w tym roku zagra U2 to spytałem sie znajomego który pracuje w magistracie Poznańskim czy pojedzie z nami na koncert odparł mi " po co mam jechac na ślask jak w przyszłym roku zagrają w Poznaniu.."
Zapytalem sie ponownie kolegi jakie jest prawdopodobieństwo ze U2 zagraja w przyszłym roku w Poznaniu? obiecał ze zorientuje w temacie....

#58 wiewior

wiewior

    Użytkownik

  • Members
  • 44 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3miasto

Posted 10 sierpnia 2009 - 16:49

W 2010 mija 30 rocznica powstania Solidarności :) Stadion w Gdańsku pewno nie będzie jeszcze gotowy, ale są tereny stoczni czy wreszcie lotnisko w Kosakowie (to od Openera).

#59 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 10 sierpnia 2009 - 17:41

Stadion w Poznaniu nadaje się na koncert U2 idealnie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#60 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Posted 10 sierpnia 2009 - 17:44

W 2010 mija 30 rocznica powstania Solidarności :) Stadion w Gdańsku pewno nie będzie jeszcze gotowy, ale są tereny stoczni czy wreszcie lotnisko w Kosakowie (to od Openera).


Stocznia, lotnisko odpadają ze ze względu na wygląd sceny i ogólną koncepcję koncertu. Mogliby oczywiście postawić scenę w środku 100-tys. tłumu, tyle, że w Europie jest tyle lepszych miejsc na koncert (stadionów), że niby dlaczego mają za wszelką cenę przyjeżdżać do nas? W ciągu ostatnich 10 lat zespół zagrał na otwartym placu bodajże tylko 2 razy, w Slane w 2001.

Aha, no i zdaje się, że w tym roku też był temat koncertu w stoczni, i z w/w powodów U2 nie przystało na tę propozycję. No, chyba, że to były tylko plotki. U2 na rocznicę powstania Solidarności to dobry pomysł, ale chyba nie tym razem. :(




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users