Skocz do zawartości


Koncertowe Wpadki...


116 replies to this topic

#21 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 25 lutego 2007 - 19:12

To było w Gelsenkirchen, byliśmy na tym koncertem z olive, anią i zbychem, jeden z lepszych jakie widziałem podczas VTour05.
Poniżej fragment relacji z tego koncertu traktujący o Party Girl autorstwa zbycha.
(jak znajdę video lub audio to wrzucę)

Edge z Adamem po lewej, Larry z Bono po prawej... perkusista wraca na scenę, a my zastanawiamy się 40 czy Vertgio, Bono też ma chyba jakieś dylematy. Edge wiele by dał by wybiegi były jednak połączone, bo wokalista wyraźnie chce mu coś powiedzieć. Because of this special occasion...Debt Cancelletion I think it might be proper to play.... PARTY GIRL". Yeah! Krzyczę z całych sił.. Not sure I can remember the lyrics" mówi Bono ale zaczynają, akustycznie! Refrenowe.. "Party Girl" krzyczy każdy fan! Nagle po kilku wersach Bono ma problem z tekstem... "I know a boy, a boy called trampoline.... I'm In trouble here! Just Give us a minute" i rozpoczyna spacer na scenę. Podchodzi do Edge'a - rozkazuje - "You sing!" i przystawia mu mikrofon do ust! Ten też nie wie co śpiewać, więc rusza z "Tu tu tu tu" to najcudniejsze "pomylenie" utworu jakie widziałem! Szybko się odnajdują, Larry z Adamem się przyłączają... publika wybija rytm krzycząc: HEY HEY! "Guitar Hero" wygrywa prostacką solówkę a my szalejemy.... to cudowna IMPREZA... I think I know... what He wants.... HEY HEY! Ależ mamy szczęście, to przecież rarytas koncertowy!

d//d

PS
A cała relacja zbycha z tego kocertu tutaj:
http://www.u2.mago.p...irchen-12.06.05



Tez bylam na tym koncercie...Pamietam ta scene:) Mam kilka fot kiedy Edge byl "zmuszany" do spiewania:) Dobrze obrazuja cala sytuacje :lol: :lol:

#22 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 25 lutego 2007 - 19:27

dokładnie o to mi chodziło! i od razu takie pytanie: czy jest jakieś nagranie video?

Mam gdzieś cały show zarejestrowany amatorską kamerą na DVD.
Ale bałagan u mnie w płytach okrutny..
Postaram sie dzis znaleźć..
Stay tuned..

d//d

#23 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 25 lutego 2007 - 19:35

Mam gdzieś cały show zarejestrowany amatorską kamerą na DVD.
Ale bałagan u mnie w płytach okrutny..
Postaram sie dzis znaleźć..
Stay tuned..

d//d


Ja tez gdzies mam to dvd...Pytanie tylko- gdzie?! :lol: Obawiam sie,ze zostalo w Dublinie, czyli odzyskam to dopiero za jakis miesiac, moze dwa...
Swego czasu gapilam sie na to dvd caly czas. I podniecalam sie jak wariatka scena w ktorej Bonias rzuca roze :lol: Teraz ta roza przypomina uschniety patyk, ale twardo wisi w ramce na mojej scianie :lol: :lol: Niewtajemniczeni sie dziwia ,ze "zielsko" wieszam na scianie :lol: :lol: ;) A dla mnie to skarb nad skarbami :lol: ;)

#24 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 25 lutego 2007 - 21:43

Party Girl z Gelsen:
http://www.youtube.c...h?v=cTf9EnHEkng

A jeśli chodzi o inne wpadki, to polecam PopMart in Las Vegas DVD (25.04.1997)
Wpadka goni wpadkę, istna komedia, a nie koncert :lol: :lol: :lol:
Staring At The Sun - zagrane za wolno, męczyli się tak 2 zwrotki i refren, w końcu przerwali i zaczęli zupełnie od nowa.
Daydream Believer - Edge myli słowa, a przecież to karaoke i słowa są wyświetlane na ekranie :) .. chcąc zatrzeć tę wpadkę macha sobie luzacko mikrofonem na kablu, tak zgrabnie, że walnął się nim w łeb :lol: :lol: :lol:
Oprócz tych zdarzeń, cała masa wpadek i problemów Edka z gitarą i Bono z textami.
Może później coś wrzucę z tego showu.

depe//darek

#25 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 25 lutego 2007 - 21:48

Oj to czekam, bo koniecznie muszę zobaczyć jak Edge wali się mikrofonem w łeb :D

#26 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 25 lutego 2007 - 21:52

Oj to czekam, bo koniecznie muszę zobaczyć jak Edge wali się mikrofonem w łeb :D



Hehehehe:))) Ja tez chetnie bym to zobaczyla :lol: Biedny Edek... :lol: ;)

#27 felis_immanis

felis_immanis

    Odkrywca Wszechświata

  • Members
  • 814 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z kosmosu

Napisano 25 lutego 2007 - 22:43

Party Girl z Gelsen:
http://www.youtube.c...h?v=cTf9EnHEkng

dla takich chwil sie żyje! :lol: dzieki, depe :)

Moi sąsiedzi z góry zalali moich sąsiadów z dołu. A mnie wszyscy ignorują..


Dołączona grafika


#28 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 26 lutego 2007 - 00:58

To o czym pisałem wyżej..
Staring At The Sun & Daydream Believer z PopMart Las Vegas 1997

:lol:

d//d

#29 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 26 lutego 2007 - 12:32

Party Girl z Gelsen:
http://www.youtube.c...h?v=cTf9EnHEkng


Niemcy jak zawsze sympatyczni...

#30 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 26 lutego 2007 - 19:55

To o czym pisałem wyżej..<a href="http://www.youtube.c...?v=U1DcsncED1g" target="_blank">
Staring At The Sun & Daydream Believer z PopMart Las Vegas 1997</a>
:lol:

d//d


:) "Staring At The Sun" brzmi jakby w klubie chłopaki se pogrywali.
Ale druga odsłona utworu bardzo mi się podobała - wyszedł bardzo sympatyczny jam session! :rolleyes:

"Daydream ..." ... karaoke totalne.

Depe, a może kojarzysz jak Bono śpiewa gdzieś kawałek Abby - tam to dopiero totalna porażka była. ;)

#31 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 26 lutego 2007 - 19:58

Depe, a może kojarzysz jak Bono śpiewa gdzieś kawałek Abby - tam to dopiero totalna porażka była. ;)



Czy chodzi Ci o 'Dancing Queen'? Fakt, nie powala to wykonanie, mam audio, chcesz moge wrzucić :lol:
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#32 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 26 lutego 2007 - 20:24

:) "Staring At The Sun" brzmi jakby w klubie chłopaki se pogrywali.
Ale druga odsłona utworu bardzo mi się podobała - wyszedł bardzo sympatyczny jam session! :rolleyes:

Zgadza się, po zagraniu na nowo, wyszło super!

"Daydream ..." ... karaoke totalne.

Dle mnie to mega-fajny popowy kawałek.

Depe, a może kojarzysz jak Bono śpiewa gdzieś kawałek Abby - tam to dopiero totalna porażka była. ;)

Nie wiem, o które wykonanie Ci chodzi..
U2 grali 'Dancing Queen' na koncertach 35 razy...
Jasne, że ABBY nikt nie przeskoczy, ale najbardziej znane wykonanie DQ ze Sztokholmu (11.06.1992), z Bjornem i Bennym (z Abby), mi osobiście się bardzo podoba, a szczególnie gadki Bono po piosence:
'Hold on a second, we have an injury...'
'Where is Frida and Agnetha? That's what I want to know..' :)

d//d

PS
BTW: ZOO TV in Stockholm (11.06.1992) to rzecz niemal że obowiązkowa dla każdego fana, Mega-Fajny show!

Dancing Queen ze Sztokholmu


#33 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 26 lutego 2007 - 20:41

Czy chodzi Ci o 'Dancing Queen'? Fakt, nie powala to wykonanie, mam audio, chcesz moge wrzucić :lol:


Ten sam! :D
Właśnie audio mam, ale nie mam pojęcia skąd pochodzi. Doty mi kiedyś w składance z zewsząd wrzuciła! Muszę odszukać tę płytkę i Wam zapuścić kiedyś.

Bono moim zdaniem tam niewiarygodnie fałszuje, nie wchodzi w tonację, zapomina słów! Porażka!

Nie miałem Depe pojęcia nawet, że tyle razy to śpiewali. Brzmiało jakby przypadkowo se nagle wymyślili, że spróbują i... nie wyszło! ;)

#34 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 26 lutego 2007 - 20:48

A ma ktos Who's gonna ride your wild horses ze sztokcholmu?

Bo youtube mi nie działa i sie filmy nie wczytują wszystkie, a jak ktoś ma to bym prosił na priva ;)

#35 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 26 lutego 2007 - 20:58

Przypomniał mi się jeszcze jeden 'wpadkowy' koncert.

Zurich, 2 luty 1985.

Bono w kiepskiej formie wokalnej z konkretnymi problemami z gardłem, dość 'ochryple' potraktował Sunday Bloody Sunday. Przed tą piosenką strzelił gadkę usprawiedliwiającą, że to zima, że długo jechali do Szwajcarii, że musicie pomóc śpiewać itp. No i song dość kiepsko wypadł, dlatego po SBS, Bono zarządził przerwę 20 minutową, zeszli ze sceny, po regeneracji organizmów na backstage'u wrócili i co? i zagrali jeszcze raz Sunday Bloody Sunday! Wyszło lepiej, do końca koncertu, Bono wokalnie lepiej się prezentował.
Ciekawe co tam sączył za kulisami, na poprawę strun głosowych;)

#36 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 26 lutego 2007 - 21:07

To o czym pisałem wyżej..<a href="http://www.youtube.c...?v=U1DcsncED1g" target="_blank">
Staring At The Sun & Daydream Believer z PopMart Las Vegas 1997</a>
:lol:

d//d



hahaha, najlepsza jest ta naprawdę wolna perkusja Larry'ego.
Co jest?
rewelacja ;D

#37 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 lutego 2007 - 15:21

BTW: ZOO TV in Stockholm (11.06.1992) to rzecz niemal że obowiązkowa dla każdego fana, Mega-Fajny show!


Offtopując trochę - kiedy wyszło DVD z Sydney pomyślałem sobie właśnie, żeby na jakimś zlocie, zamiast tych nudów, obejrzeć jakiś naprawdę zajefajny koncert z Zoo Tv, a Sztokholm jest chyba the best.. Sam bym wziął, tyle, że ja mam wersje z bardzo kiepskim dźwiękiem, która zdecydowanie nie nadaje się do publicznego odtworzenia. Jeśli istnieje lepsza, i ktoś ją ma, koniecznie niech zabierze na najbliższy zlot - to będzie odjazd !
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#38 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 lutego 2007 - 20:14

żeby na jakimś zlocie, zamiast tych nudów, obejrzeć jakiś naprawdę zajefajny koncert z Zoo Tv, a Sztokholm jest chyba the best..


:o :o :o Nie wierzę w to co czytam. Ty piszesz o zajefajnym koncercie z Zoo TV? B)
Dołączona grafika

#39 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 28 lutego 2007 - 10:48

:o :o :o Nie wierzę w to co czytam. Ty piszesz o zajefajnym koncercie z Zoo TV? B)


Nikt mnie nie rozumie.. ;) :lol:
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#40 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Napisano 28 lutego 2007 - 10:54

Nikt mnie nie rozumie.. ;) :lol:


chyba mogę śmiało powiedzieć, że ja Cię rozumiem, przynajmniej powoli zaczynam ;)

Również polecam Stockholm! I Las Vegas z Pop Martu jako świetnie spaprany koncert :D
Jeszcze gdzieś mi się przewinął koncert bodajże z Elevation tour taki w 1/4 nieudany, jak sobie przypomnę to napiszę

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych