Jump to content


Photo

U2forums Band - Ultraviolet


181 replies to this topic

#141 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Posted 02 sierpnia 2009 - 11:51

for bee
http://rapidshare.co...Ultraviolet.mp3


dziękuję, nie zauważyłam wcześniej ;)


Mnie się wokale bardzo podobają. Nie spodziewałam się, że tak fajnie śpiewacie chłopaki. ;) Świetna robota. Posted Image

#142 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Posted 02 sierpnia 2009 - 12:30

Sugerujesz coś cezarowi? Ja bym się obraził :D


Nic nie sugeruję :D

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#143 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Posted 02 sierpnia 2009 - 13:33

Teraz zdanie kogoś, kto nie jest fanem U2 ale zna dobrze piosenkę i bardzo ją lubi:
Muzycznie bardzo ładnie zagrane, dźwięk momentami nieczysty, "dudniąca" gitara. Wokalnie nie jest źle ale wokalista nie śpiewa tego po swojemu tylko próbuje śpiewać tak, jak Bono. Dwie pierwsze zwrotki ok potem trochę gorzej.
Ogólna ocena na + :) :) :)

No i muszę Wam powiedzieć, że mój chłopak śpiewał kiedyś w Poznańskich Słowikach i właśnie zaśpiewał mi to a'capella.
KONIEC, RZEŹ, MIAZGA. Naprawdę wyszło genialnie. Żałujcie.

P.S. Jeżeli ktoś dostarczy nam profesjonalny podkład muzyczny, zobowiązujemy się do nagrania konkurencyjnej wersji


Na wstępie chciałbym pogratulować chłopaka....Moja Dziewczyna nie tańczy niestety w Zespole Pieśni i Tańca Mazowsze......nasza ocena Jego umiejętność może być podobnie subiektywna jak w Twoim przypadku ;)

No, a cała magia i zabawa polegała na tym, że my świadomi swoich braków i tak podjęliśmy wyzwanie i efekt okazał się na tyle dobry, że zdecydowaliśmy się to upublicznić (także pod pręgierz Twojej krytyki). Także Droga Koleżanko - instrumenty w rączki, chłopaka przed mikrofon i czekamy. ENDŻOJ ;)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym i fajnie, że się podoba......LOVE AND PEACE!
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#144 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 02 sierpnia 2009 - 13:57

to ja tylko ten...

I 'don't you worry baby' - geniusz, super zagranie.


Wiele osób popełnia ten błąd - tam jest "ultraviolet" (altrawajoleee-eeet) a nie "don't you worry baby" ;)

#145 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 02 sierpnia 2009 - 14:00

Czekajcie, mowicie o tym momencie od 2:40? :D Nigdy bym nie pomyslal, ze tam moze byc cos takiego jak don't you worry baby :P

#146 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 02 sierpnia 2009 - 14:02

Koleżanka @ultraviolet160 chyba trochę nie zrozumiała celu nagrania tego numeru. Porównuje naszych wokalistów do jakiegoś swojego chłopaka, który z tego co wynika śpiewaniem zajmuje się zawodowo, przy okazji wychwala jego możliwości mówiąc jaka to rzeź miazga i jacy my to niby nieuświadomieni jesteśmy, że tego nie syszeliśmy ( :blink: ) bo Patton klęka, a Mercury to mu pewnie Colę podaje. Fajnie, że masz uzdolnienego ukochanego, ale nas to naprawdę ekhm.. mało obchodzi, zważywszy na to, że ani go nie słyszeliśmy ani zapewne nie usłyszymy.

#147 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Posted 02 sierpnia 2009 - 14:29

Wiadomo, że Mrówa nie zagra identyko jak The Edge, Patryk i Łukasz nie zaspiewają identyko tak jak Bono a Konrad nie będzie brzmiał identycznie jak Larry no ludzie kur... mać ! Po pierwsze nie są chłopakami z U2, po 2 nie mają identycznego sprzętu/ głosu śpiewają wyżej niż Bonias i mają mniej "okrągłe" głosy i w ogóle co tu porównywać ! Ale jak na cover jest zajebiście. Zresztą kto tu powiedział, że mają zagrać identyko jak na płycie ? W końcu to cover a nie zabawa w identyczne nagranie piosenki.

#148 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 posts

Posted 02 sierpnia 2009 - 15:07

Jakby Twój chłopak miał głos Pattona to też byś się zakochał ;)


Słuchajcie, muszę niestety przyznać rację koleżance Ultraviolet160, zakochałem się w głosie Pattona! Pochylcie się wraz ze mną i przyznajcie rację!

http://www.youtube.c...h?v=5L9FMBbFJZY

Pozdrawiam serdecznie! ;)

#149 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 02 sierpnia 2009 - 15:54

czarek - you made my day! :)

#150 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 02 sierpnia 2009 - 17:25

Wyluzujcie trochę, rzuciliście się na koleżankę ultraviolet160, a przecież ona Was pochwaliła.. a że jej chłopak śpiewa lepiej, to już chyba nie nasza sprawa :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#151 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Posted 02 sierpnia 2009 - 18:04

Wyluzujcie trochę, rzuciliście się na koleżankę ultraviolet160, a przecież ona Was pochwaliła.. a że jej chłopak śpiewa lepiej, to już chyba nie nasza sprawa :D


A tam odrazu rzuciliśmy..... ;) nie przesadzajmy. No ale faktycznie, wokal jej chłopaka to już nie nasza sprawa :P Chociaż jakby tak przy następnym kawałku..... hmmmm.....
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#152 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Posted 02 sierpnia 2009 - 20:28

Fajnie, że masz uzdolnienego ukochanego, ale nas to naprawdę ekhm.. mało obchodzi, zważywszy na to, że ani go nie słyszeliśmy ani zapewne nie usłyszymy.


dzisas...dziewczyna tylko powiedziała, że jej chłopak ma fajny głos....skad od razu takie przykre komentarze?

#153 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 02 sierpnia 2009 - 20:30

dzisas...dziewczyna tylko powiedziała, że jej chłopak ma fajny głos....skad od razu takie przykre komentarze?

Czemu przykre? W tym nie było akurat ironii. Mówię tylko, że nam te zachwyty niepotrzebne bo nijak nie możemy ani nie będziemy mogli się do nich ustosunkować.
Gratulujemy talentu ale po prostu nic nam więcej z tego.

#154 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Posted 02 sierpnia 2009 - 20:33

Czemu przykre? W tym nie było akurat ironii. Mówię tylko, że nam te zachwyty niepotrzebne bo nijak nie możemy ani nie będziemy mogli do nich ustosunkować.
Gratulujemy talentu ale po prostu nic nam więcej z tego.


no miło to nie brzmiało, poza tym czemu od razu takie podejście że nigdy nie usłyszymy, może jak ładnie poprosimy to dostaniemy próbkę umiejętności :)

#155 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 02 sierpnia 2009 - 20:36

no miło to nie brzmiało, poza tym czemu od razu takie podejście że nigdy nie usłyszymy, może jak ładnie poprosimy to dostaniemy próbkę umiejętności :)

No jeśli tak to zapraszam, na pewno każdy chętnie by wysłuchał, bo z opisu wynika że byłoby czego. Wiesz, tu po prostu chodzi o pewien wątek w dyskusji. Ja mógłbym powiedzieć, że mam kolegę, który na gitarze gra lepiej niż Mrówa. I napisać o tym całego posta. I kolejnego, że ten kolega gra tak, że po prostu szczena opada. Tylko co to wnosi i jaki z tego pożytek dla ogółu, skoro ten kolega (po Akademii Muzycznej np) raczej nigdy nie udowodniłby przed Wami, a szczególnie przed Mrówą, że miałem rację.

#156 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 02 sierpnia 2009 - 20:41

Dopiero ogarniam po powrocie z działki. Bardzo dobre nagranie. Brawa dla wszystkich a zwłaszcza dla lead wokalisty, gdyż złapanie tej piosenki głosowo jest piekielnie trudne. Intro zajebiste.

#157 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Posted 02 sierpnia 2009 - 20:42

No jeśli tak to zapraszam, na pewno każdy chętnie by wysłuchał, bo z opisu wynika że byłoby czego. Wiesz, tu po prostu chodzi o pewien wątek w dyskusji. Ja mógłbym powiedzieć, że mam kolegę, który na gitarze gra lepiej niż Mrówa. I napisać o tym całego posta. I kolejnego, że ten kolega gra tak, że po prostu szczena opada. Tylko co to wnosi i jaki z tego pożytek dla ogółu, skoro ten kolega (po Akademii Muzycznej np) raczej nigdy nie udowodniłby przed Wami, a szczególnie przed Mrówą, że miałem rację.


przecież ona w tym poście przytoczyła komentarz swojego faceta na temat tego coveru a potem swoją własną opinie na temat jego samego...więc nie cały post...zresztą nevermind:P taka solidarność jajników się zbudziła:P

EOT :)

#158 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Posted 02 sierpnia 2009 - 21:05

Słuchajcie, muszę niestety przyznać rację koleżance Ultraviolet160, zakochałem się w głosie Pattona! Pochylcie się wraz ze mną i przyznajcie rację!

http://www.youtube.c...h?v=5L9FMBbFJZY

Pozdrawiam serdecznie! ;)



Chyba zakochaliśmy się w dwóch różnych głosach. Hahaha!

Widzę, że wywołałam małą dyskusję na forum.
1. Do wszystkich urażonych i zniesmaczonych moją wypowiedzią, szczególnie Jacek ["No, a cała magia i zabawa polegała na tym, że my świadomi swoich braków i tak podjęliśmy wyzwanie i efekt okazał się na tyle dobry, że zdecydowaliśmy się to upublicznić (także pod pręgierz Twojej krytyki). Także Droga Koleżanko - instrumenty w rączki, chłopaka przed mikrofon i czekamy"], cezar, Mirbalman: fragment o moim chłopaku był zwykłym żartem. Taki też był tego zamysł. Kto chwaliłby się występami w Poznańskich Słowikach??
Jakbyście nie zauważyli wyraziłam pozytywną opinie o coverze.
2. Chyba tylko U2roopa zrozumiał, że to żart "Mam nadzieję, że to było pisane z przymrużeniem oka". Reszta panów była wyraźnie zniesmaczona.
3. Dzięki Olenka "przecież ona w tym poście przytoczyła komentarz swojego faceta na temat tego coveru" i Johnny99 "Wyluzujcie trochę, rzuciliście się na koleżankę ultraviolet160, a przecież ona Was pochwaliła" ;)
4. Tak na marginesie to nie rozumiem skąd w niektórych z Was tyle ironii i złości. Chyba przydałoby się trochę dystansu i luzu.
5. Na koniec pozdrawiam. FUTURE NEEDS A BIG KISS :)

Edited by ultraviolet160, 02 sierpnia 2009 - 22:26 .

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#159 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Posted 02 sierpnia 2009 - 22:06

Widzę, że wywołałam małą dyskusję na forum.
1. Do wszystkich urażonych i zniesmaczonych moją wypowiedzią, szczególnie Jacek, cezar, Mirbalman: fragment o moim chłopaku był zwykłym żartem. Taki też był tego zamysł. Kto chwaliłby się występami w Poznańskich Słowikach??
Jakbyście nie zauważyli wyraziłam pozytywną opinie o coverze.
2. Chyba tylko U2roopa zrozumiał, że to żart "Mam nadzieję, że to było pisane z przymrużeniem oka". Reszta panów była wyraźnie zniesmaczona.
3. Dzięki Olenka "przecież ona w tym poście przytoczyła komentarz swojego faceta na temat tego coveru" i Johnny99 "Wyluzujcie trochę, rzuciliście się na koleżankę ultraviolet160, a przecież ona Was pochwaliła" ;)
4. Tak na marginesie to nie rozumiem skąd w niektórych z Was tyle ironii i złości. Chyba przydałoby się trochę dystansu i luzu.
5. Na koniec pozdrawiam. FUTURE NEEDS A BIG KISS :)


Raczej zniesmaczony poziomem dobranych przez Ciebie argumentów ;) A złość (a i owszem!) czy ironia...hmm cóż Twoją wypowiedź mogłem odebrać w podobnym tonie. Wyraziłaś swoje zdanie, pożartowałaś sobie przy tym. Wszyscy mieli ubaw :P

No ale nic. Będzie dobrze ;)

NAPRAWDĘ POZDRAWIAM I L&P.
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#160 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 posts

Posted 02 sierpnia 2009 - 22:14

Widzę, że wywołałam małą dyskusję na forum.
1. Do wszystkich urażonych i zniesmaczonych moją wypowiedzią, szczególnie Jacek, cezar, Mirbalman: fragment o moim chłopaku był zwykłym żartem.



A w którym momencie moich dwóch wypowiedzi wyraziłem zniesmaczenie czy urażenie? ;)

Niemniej pozostaję z wymienionymi kolegami w .... (jak to Oleńka ujęłaś?) ... męskiej solidarności jąder! ;)



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users