Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2forums Band - Ultraviolet


181 replies to this topic

#121 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:17

Agatko, obawiam się, że chyba byłam za bardzo podjarana U2forumsbandowym UV.. ;]

#122 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:17

dziewczyna nie jestem, ale tez nie widzialem.

#123 Loony

Loony

    dziecko

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:17

no jak się zamyka oczy w takich momentach, to ciężko coś widzieć... :P
Mrówa, a byłeś na czacie wczoraj? :)

#124 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:18

Nie bylem :P

#125 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:19

No to co oni w końcu pisali?.. ;)

#126 Loony

Loony

    dziecko

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:19

Nie bylem :P

cholera, to jak to się mogło stać?!

No to co oni w końcu pisali?.. ;)

Grusiu, że na biustach tylko, podobno...
no, ale takie to mało trwałe raczej są...

#127 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:22

może być, tylko muszę sobie biust zrobić ;)

a później pójdę z tymi autografami do studia tatuażu i będę mieć już na stałe. ha.

#128 Loony

Loony

    dziecko

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:23

no, nie ma to jak dobry plan... :P

#129 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:26

Ta, a jak będzie stara, wytnie sobie kawałek skóry z autografem Pata i opchnie na allegro za 100 milionów ["nowych"].

#130 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 01 sierpnia 2009 - 19:53

Teraz zdanie kogoś, kto nie jest fanem U2 ale zna dobrze piosenkę i bardzo ją lubi:
Muzycznie bardzo ładnie zagrane, dźwięk momentami nieczysty, "dudniąca" gitara. Wokalnie nie jest źle ale wokalista nie śpiewa tego po swojemu tylko próbuje śpiewać tak, jak Bono. Dwie pierwsze zwrotki ok potem trochę gorzej.
Ogólna ocena na + :) :) :)

No i muszę Wam powiedzieć, że mój chłopak śpiewał kiedyś w Poznańskich Słowikach i właśnie zaśpiewał mi to a'capella.
KONIEC, RZEŹ, MIAZGA. Naprawdę wyszło genialnie. Żałujcie.

P.S. Jeżeli ktoś dostarczy nam profesjonalny podkład muzyczny, zobowiązujemy się do nagrania konkurencyjnej wersji

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#131 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 sierpnia 2009 - 20:32

Co do wokali, pamietajmy, że z wokalistów tylko Ania miała wczesniej coś więcej do czynienia ze śpiewaniem. Z tego co wiem, dla Pata i Lookas'a to był debiut w takiej roli, w powaznym nagraniu, więc wiecie... ;) No i sprawdźcie ten falset Pata w okolicach 4:00... kiedy to zaśpiewał w czasie sesji nagraniowej, mi opadła szczęka... ;) Albo Lookas w przejsciach, przy 'altrawajoleeet'ach', motyla noga... pierwszy raz w studiu i proszsz ;)


Dzięki Acr dzielnie bronisz wokalistów :)

Moim zdaniem to długie czekanie na wokal i premiere coveru zbytnio to wszystko napomowało. Oczekiwania były zbyt wysokie przez co niektórzy teraz mogą czuć się rozczarowani. Jednakowóż wyczekuję niecierpliwością dalszych projektów :)

#132 geronimo

geronimo

    Użytkownik

  • Members
  • 70 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 01 sierpnia 2009 - 22:37

Aniu, Panowie - szacunek!

Ultraviolet w Waszym wykonaniu, "To jest mały krok człowieka, ale wielki krok ludzkości" :)
Brak cover band'u, który chciałby się zmierzyć z dorobkiem U2 zawsze był problemem.

Godnie wypełniacie tę lukę :)
Brawo!

Osobiście, trzyma kciuki i czekam na kolejne projekty :)

#133 grusia

grusia

    Użyszkodnik.

  • Members
  • 2 254 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 sierpnia 2009 - 22:58

Trzeba dodać nową grupę [jak "moderatorzy"] na forum - U2forums Band.
;)

#134 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 01 sierpnia 2009 - 22:58

To i ja dołączę się do pochwał. Moim skromnym, na takie a nie inne warunki, na odległość to wszystko wyszło perfekcyjnie. Ni mnie, ni więcej. Poprostu. Muzycznie bdb, nawet więcej niż bdb, co tu pisać. Wielki "+" za intro, już muzycznie ciekawie, a dodając wokal Ani to miazga, dosłownie. I 'don't you worry baby' - geniusz, super zagranie. I reszta wokalu - Pat i Lookas - wielkie zaskoczenie. Jeżeli rzeczywiście 70% wokalu to pierwsze podejście, to naprawdę gratuluję!

ps. Okładka też miecie. I wpis Daniela Lanoisa. Joł ;)
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#135 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 01 sierpnia 2009 - 23:15

Wysłuchałem dziś kilkakrotnie nagrania, nie umiem ocenić poszczególnych partii instrumentalnych czy wokalnych bo się na tym po prostu nie znam.

Słuchając u2forumowego band-u w Ultraviolet usłyszałem nade wszystko ... pasję, pasję do u2, pasję do muzyki, pasję do życia! Nie straćcie tego!!!
Słuchało mi się tego fantastycznie! Zajefajnie wyszło!!!


No i muszę Wam powiedzieć, że mój chłopak śpiewał kiedyś w Poznańskich Słowikach i właśnie zaśpiewał mi to a'capella.
KONIEC, RZEŹ, MIAZGA. Naprawdę wyszło genialnie. Żałujcie.

pamiętaj, że miłość ślepa jest (nieobiektywna czasem znaczy może być ;) )


#136 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 01 sierpnia 2009 - 23:22

Tak jest nie wpadnijcie w sidła komercji ! :P

#137 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 02 sierpnia 2009 - 07:38

Po wielokrotnym odsłuchaniu tego....hmmm....dzieła (?) chciałem napisać kilka słów, ale chyba skończę na jednym: "GENIALNIE!".
Piękny debiut. Powiedzmy, że ja sobię "podśpiewuję" trochę kilka utworów U2, dlatego głównie moja uwaga skupiła się na wokalu. Panowie i pani - macie cholera jasna talent. Co do pozostałej części ekipy. Ktoś powyżej wspomniał, że za cicho gitara. No może minimalnie, ale i tak jest świetnie. Conr4d super perkusja! Bas też bardzo ładnie i nawet ten błąd brzmi bardzo sympatycznie.

No i jeszcze jedno. Podczas słuchania tego utworu mam "ciary", co u mnie zdarza się tylko przy najpiękniejszych piosenkach! BRAWO !!! (no i czekam oczywiście na kolejne utwory)

P.S. No i nie skończyłem na jednym słowie ;]

#138 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 02 sierpnia 2009 - 10:29

Na wstępie, dzięki serdeczne za wszystkie przychylne opinie... Cieszę się bardzo, że nasz projekt udało się zrealizować i doprowadzić song do końca. A jeśli komuś tym kawałkiem daliśmy trochę radości to BARDZO się cieszę.

Dziękuję również za opinie negatywne i umiarkowanie negatywne. Cieszy, że tych drugich jest więcej niż tych pierwszych:).

Chciałem się teraz ustosunkować do wypowiedzi ultraviolet160.

Teraz zdanie kogoś, kto nie jest fanem U2 ale zna dobrze piosenkę i bardzo ją lubi:
Wokalnie nie jest źle ale wokalista nie śpiewa tego po swojemu tylko próbuje śpiewać tak, jak Bono. Dwie pierwsze zwrotki ok potem trochę gorzej.
Ogólna ocena na + :) :) :)


Nie będę ukrywał, że zanim dostałem podkład w czystej wersji nasłuchałem się z milion razy wersji oryginalnej... Myślę, że miało to wpływ na efekt końcowy. Czy próbowałem śpiewać jak Bono? Zapewne chodzi głownie o trzecią zwrotkę. Nawet jeśli, to nie robiłem tego umyślnie (z ręką na sercu). Zwyczajnie nie byłbym wstanie podejść do tej zwrotki inaczej. Dałem z siebie wszystko, choćbym stanął na głowie nie zaśpiewałbym tego lepiej.

Dodam również, że od samiutkiego początku zdawałem sobie sprawę, że nie ma najmniejszych szans na przeniesienie pasji Bono (z tego kawałka) do mojego głosu. Nawet nie miałem takiego celu (zapewne z góry byłbym skazany na niepowodzenie). Pamiętam, że jak nagrywaliśmy to Jacek i Acr powiedzieli, żebym się wczuł, zaśpiewał jak do kobiety... Starałem się...

No i muszę Wam powiedzieć, że mój chłopak śpiewał kiedyś w Poznańskich Słowikach i właśnie zaśpiewał mi to a'capella.
KONIEC, RZEŹ, MIAZGA. Naprawdę wyszło genialnie. Żałujcie.

P.S. Jeżeli ktoś dostarczy nam profesjonalny podkład muzyczny, zobowiązujemy się do nagrania konkurencyjnej wersji


Mam nadzieję, że to było pisane z przymrużeniem oka. No, oczywiście gratulujemy chłopaka, który śpiewał w Poznańskich Słowikach... My nie śpiewaliśmy. Chyba na tym właśnie polega cała zabawa. Zupełni amatorzy (mówię za siebie) spotkali się z tymi, którzy doświadczenie (również sceniczne) już mają. Zrobiliśmy to tak, jak umieliśmy najlepiej. I chyba żaden z nas nie potrzebuje i nie oczekuje, że znajdzie się ktoś kto zrobi to lepiej. W to nie wątpimy... Zawsze znajdzie się ktoś kto zaśpiewa lepiej, zagra lepiej. I bądź pewna - nie żałujemy;). Wzięliśmy to, czym dysponowaliśmy i zrobiliśmy z tym wszystko co byliśmy w stanie zrobić.

Jako, że na pierwszej stronie nie ma słów ode mnie, to chciałem tylko podziękować chłopakom za determinację. Za to, że każdy miał pasję, która pozwoliła nam zakończyć ten etap (liczę na kolejne). Szczególne podziękowania dla Jacka, który trzymał wszystko w ryzach i dla Konrada, który chyba perfekcją nadrabiał za wszystkich;). Serdeczne dzięki dla Łukasza i Ani.

#139 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 02 sierpnia 2009 - 11:24


pamiętaj, że miłość ślepa jest (nieobiektywna czasem znaczy może być ;) )


Jakby Twój chłopak miał głos Pattona to też byś się zakochał ;)

Użytkownik bee edytował ten post 02 sierpnia 2009 - 11:52
poprawienie cytatu

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#140 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 02 sierpnia 2009 - 11:34


pamiętaj, że miłość ślepa jest (nieobiektywna czasem znaczy może być ;) )

Jakby Twój chłopak miał głos Pattona to też byś się zakochał ;)

Sugerujesz coś cezarowi? Ja bym się obraził :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych