Skocz do zawartości


Zdjęcie

It Might Get Loud


88 replies to this topic

#61 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 stycznia 2010 - 19:58

Spokoju mi nie daje, ze - doslownie - nigdzie (przynajmniej na Slasku) nie bedzie wyswietlany ten film, a tak mi zalezy, zeby zobaczyc go na duzym ekranie, tym bardziej, jak czytam Wasze opinie.



edit: no i niestety nie będą grali, potwierdzone z pierwszej ręki.

#62 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 15 stycznia 2010 - 21:42

No no, racja. Pomyliło mi się z utworem którego słuchał Page.

#63 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 16 stycznia 2010 - 00:03

Nie wiem czy ktoś już podawał tą informację, ale we Wrocławskim Heliosie (na KW) od dzisiaj, tj. piątku, jest grany 'Będzie głośno' ... godziny 20.30 i 22.30.
Właśnie wróciłem z premierowego seansu, było mało ludzi ale i tak warto - film wg mnie super.

#64 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 16 stycznia 2010 - 16:12

recenzja z rzeczypospolitej :

Wirtuozi trzech pokoleń
Page, The Edge, White, gitarzyści, którzy odmienili rocka są bohaterami filmu "Będzie głośniej"
http://www.rp.pl/art...h_pokolen_.html
Dołączona grafika

#65 Gagatek

Gagatek

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk

Napisano 16 stycznia 2010 - 19:04

Z tego co czytałam, to film jest wyświetlany [ na Śląsku] tylko w Gliwicach, w kinie Amok. Zobaczcie :

http://www.amok.gliw...ge=movie&id=872

Szkoda, że tylko tam, bo bardzo chciałabym zobaczyć. ;]
Miejmy nadzieję, że gdzieś bliżej zaczną go wyświetlać, i nie tylko w Gliwicach. Bo z tego co piszą, film zapowiada się świetnie. I jak jeszcze Edge gra, to już kapitalnie. ;)

#66 Chaosu

Chaosu

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 01:55

Witam
Ja z obozu Jacka White ale czasem tu zaglądam, a o tym filmie w ogóle mało się u nas pisze.
Film obejrzałem wczoraj (w Warszawie) i też frekwencja była niska (i byli gadacze!). Nie rozumiem trochę narzekania (nie tylko tu, bo i w komentarzach na filmwebie zarzuty są podobne) na mało wspólnego grania. Może mam złe podejście do pojęcia dokumentu ale ja się nie szykowałem na wspólne granie, bo to nie miało być jam sessions! Nie narzekam też na "mało wiedzy", bo o swoim podejściu do gitary, do grania i do muzyki opowiadał każdy z muzyków. Tak samo o swoich początkach i drodze na górę. I choć Edge wcale nie było moim faworytem to nie poczułem, żeby znaczna część filmu była poświęcona jemu. Podsumowując jestem bardzo zadowolony. Tutaj fanów U2 pewnie nie trzeba zachęcać ale polecam wszystkim, którzy interesują się muzyką rockową. Film jest ciekawy.
Pozdrawiam!

#67 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:04

bo to nie miało być jam sessions!


Oczywiście że nie miało być TYLKO jam sessions, jest tam tego po prostu za mało. Niby film jest o tym jak 3 świetni gitarzyści spotykają się, rozmawiają i grają (tak odebrałem to z trailera), a tak na prawde niecałe 20 minut filmu dzieje się tam gdzie siedzą i grają. Szkoda.

I choć Edge wcale nie było moim faworytem to nie poczułem,


Mogłeś tego nie poczuć ale tak jest.

Film jest ciekawy.


To prawda!

#68 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:28

Mogłeś tego nie poczuć ale tak jest.


to Twoje subiektywne odczucia.

#69 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:31

Mogłeś tego nie poczuć ale tak jest.



Dlaczego? Udowodnij.


Dla mnie np. mistrzem w tym filmie (i powoli zaczyna tak byc rowniez poza filmem) jest Jack White. Zarowono Page jak i The Edge moga mu czyscic jego eleganckie buciki.

#70 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:41

Dlaczego? Udowodnij.


Po prostu najwiecej wystepuje w filmie, jak Ci to mam udowodnić? Obejrzyj to zobaczysz, ma dłuższe retrospekcje ( jeżeli można to tak nazwać ) itp.

Dla mnie np. mistrzem w tym filmie (i powoli zaczyna tak byc rowniez poza filmem) jest Jack White. Zarowono Page jak i The Edge moga mu czyscic jego eleganckie buciki.


Buciki to oni mogą czyścić Page'owi, White niestety nie dorasta mu do pięt i w kwesti technicznej i w tym co stworzył.

#71 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:46

Buciki to oni mogą czyścić Page'owi, White niestety nie dorasta mu do pięt i w kwesti technicznej i w tym co stworzył.



Page to juz stary dziadyga, zreszta nigdy nie bylem fanem jego stylu gry. Choc szacunek oczywiscie jakis tam jest.
White to mloda, swieza krew i skutecznie broni tej starej kultury gitarowej. Pomijam fakt, ze jest niesamowitym luzakiem, zarowno w zyciu prywatnym jak i na scenie:

http://www.youtube.c...h?v=qGb5wsZckVE

Z tego nagrania az bije niesamowita swoboda gry Jacka White'a.

#72 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:47

Po prostu najwiecej wystepuje w filmie, jak Ci to mam udowodnić? Obejrzyj to zobaczysz, ma dłuższe retrospekcje ( jeżeli można to tak nazwać ) itp.



Obejrzałem i stwierdzam, że każdy z nich obecny jest przed kamerami przez taki sam okres czasu. W ogóle nie przyszło mi na myśl, że to niby Edge jest jakoś faworyzowany. Piszesz święcie przekonany, że tak jest. Gratuluję stoperów zamiast źrenic w oczach ;)

#73 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 17 stycznia 2010 - 20:54

Page to juz stary dziadyga, zreszta nigdy nie bylem fanem jego stylu gry. Choc szacunek oczywiscie jakis tam jest.
White to mloda, swieza krew i skutecznie broni tej starej kultury gitarowej. Pomijam fakt, ze jest niesamowitym luzakiem, zarowno w zyciu prywatnym jak i na scenie:

http://www.youtube.c...h?v=qGb5wsZckVE

Z tego nagrania az bije niesamowita swoboda gry Jacka White'a.


No i może i jest starym dziadygą, ale jakoś wydaje mi się że jak był w wieku White'a to grał lepiej, zresztą to już akurat jest subiektywne odczucie. No nie wiem czy człowiekiem jest ciekawszym od Page'a, bo ich nie poznałem ;)

Obejrzałem i stwierdzam, że każdy z nich obecny jest przed kamerami przez taki sam okres czasu. W ogóle nie przyszło mi na myśl, że to niby Edge jest jakoś faworyzowany. Piszesz święcie przekonany, że tak jest. Gratuluję stoperów zamiast źrenic w oczach ;)


A ja stwierdzam coś innego, może i mi się wydawało bo jemu poświęcałem najwięcej uwagi, zresztą nie ubolewam jakoś strasznie nad tym.

#74 Chaosu

Chaosu

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 22:51

Pomyślałem, że może przeczyta to ktoś kto nie jest fanem Edga. Ja nie jestem i nie czułem, żeby najwięcej było o nim i to miała być zachęta dla tych pozostałych, a nie próba umniejszenia wkładu Edga w film.
Pozdrawiam

PS. cześć Mrówa

#75 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 18 stycznia 2010 - 00:53

Page to juz stary dziadyga, zreszta nigdy nie bylem fanem jego stylu gry. Choc szacunek oczywiscie jakis tam jest.
White to mloda, swieza krew i skutecznie broni tej starej kultury gitarowej. Pomijam fakt, ze jest niesamowitym luzakiem, zarowno w zyciu prywatnym jak i na scenie:

http://www.youtube.c...h?v=qGb5wsZckVE

Z tego nagrania az bije niesamowita swoboda gry Jacka White'a.


Nie przeginaj. :huh: Ten dziadyga ma większy wkład w muzykę niż pewnie Edgu i White razem wzięci. On grał takie rzeczy w swoim czasie, że to wtedy biło swobodą i dużo większą świeżością.
Edga bardzo lubię, lubię jego grę, itp., ale w moim rankingu gitarzystów nie postawiłbym go wyżej Page'a. Żadna ujma, dla Edga po prostu są/byli lepsi. Siła U2 tkwi w zespole, a nie w pojedynczych osobach (no może poza Bono :P ).

#76 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 18 stycznia 2010 - 23:38

Może ktoś mi na PM wrzucić link do ściągnięcia torrenta filmu It Might Get Loud ?











.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#77 anka

anka

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 stycznia 2010 - 21:41

Katowice, kino Rialto - będzie wyświetlane "Będzie głośno":

5 lutego, godz. 18:00
7 lutego, godz. 18:15
8 lutego, godz. 20:15
9 lutego, godz. 20:15
10 lutego, godz. 20:30
11 lutego, godz. 16:00 oraz 20:30

pozdrawiam ;-)

#78 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 26 stycznia 2010 - 21:44

Ja jestem załamana, u mnie w mieście już grali, a ja nie poszłam, bo za krótko grali, a ja nie mogłam wtedy iść :( :(

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#79 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 29 stycznia 2010 - 11:52

Nie wiem czy było...
Wycięte sceny z filmu, całkiem sporo ich.

#80 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 29 stycznia 2010 - 12:41

http://www.youtube.c...feature=channel

Ten filmik jest genialny dla gitarzystów:) mmyyy



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych