Jump to content


Photo

Snow Patrol


176 replies to this topic

#161 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Posted 08 marca 2018 - 17:44

taki ukłon w stronę Starmana ;) brzmi nieźle. jak wyjdzie płyta na pewno przesłucham.


IrishGirl z u2.heh.pl


#162 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 08 marca 2018 - 21:45

Ja sobie świetnie zdaję sprawę z tego, że sama do siebie piszę w wątku Snow Parol, ale liczę na to, że kogoś to zainteresuje. 

 

 

 

NIe sama do siebie, bo ja np. czytam z uwagą Twoje newsy.

 

Ja swoją przygodę ze Snow Patrol zacząłem od płyty Eyes Open, którą usłyszałem po raz pierwszy w jakimś lokalnym amerykańskim radio podróżując po Colorado w 2006 r. i od tamtej pory całkiem mocno ich polubiłem.

Pozbierałem dyskografię CD do domowej fonoteki i często sobie ich odsłuchuję :-)

 

I na pewno z przyjemnością sięgnę też po nowy krążek  :)



#163 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 11 marca 2018 - 20:06

NIe sama do siebie, bo ja np. czytam z uwagą Twoje newsy.

 

Ja swoją przygodę ze Snow Patrol zacząłem od płyty Eyes Open, którą usłyszałem po raz pierwszy w jakimś lokalnym amerykańskim radio podróżując po Colorado w 2006 r. i od tamtej pory całkiem mocno ich polubiłem.

Pozbierałem dyskografię CD do domowej fonoteki i często sobie ich odsłuchuję :-)

 

 

 

Od razu mi jakoś milej na sercu, że ktoś czyta moje doniesienia z obozu Snow Patrol. Moja przygoda też zaczęła się od Eyes Open i od piosenki Open Your Eyes.

 

W piątek zamówiłam "Wildness" Deluxe i czekam na kody na pre-sale na trasę koncertową. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie singiel i jeszcze w marcu ogłoszą trasę.


last blog fb

 

 


#164 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 14 marca 2018 - 00:26

Iga, też czytam tylko z lenistwa czasem mi łatwiej na fb Ci na to samo odpowiedzieć niż tu, ale czytam czytam, keep on going, it's a good work here ;)

 

Powiem tylko że piosenka w trailerze albumu bardzo ale to pisane capsiem BARDZO mi przypomina coś innego tylko oczywiście nie wiem jeszcze co. Ale fajowe to.



#165 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Posted 15 marca 2018 - 10:10

Ja też lubię Snow Patrol i śledzę karierę zespołu.

 

Ostatni album co prawda nie był tak dobry jak poprzednie, ale może teraz po tak długiej przerwie znów stworzą dzieło.

 

Nie zapomnę też nieustającego uśmiechu frontmana na koncertach U2 jako support w Berlinie i Chorzowie na których byłem w 2009 roku. Nie tak dawno zresztą słuchałem bootlegu Snow Patrol z Berlina

 

 

 

 

.


1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#166 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 15 marca 2018 - 14:07

Nie zapomnę też nieustającego uśmiechu frontmana na koncertach U2 jako support w Berlinie i Chorzowie na których byłem w 2009 roku. Nie tak dawno zresztą słuchałem bootlegu Snow Patrol z Berlina

 

 

Podzieliłbyś się bootlegiem z Berlina? :)


last blog fb

 

 


#167 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Posted 20 marca 2018 - 18:23

Podzieliłbyś się bootlegiem z Berlina? :)

 

 

Pewnie, ale ja go chyba ściągnąłem z neta, więc powinien być ogólnodostępny.


1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#168 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 21 marca 2018 - 21:52

Nowy singiel od Snow Patrol!

 

https://www.youtube.com/watch?v=JUaVhMjlPZg


last blog fb

 

 


#169 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 21 marca 2018 - 23:40

Ej. Piękne to. Oj czuć do tego zmianę w wokalu, czuć.


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#170 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 21 marca 2018 - 23:53

Pod koniec brzmi jak fajne Simple Minds :P

 

Nie no, spokejka okejka. Tylko po trailerze naprawdę oczekiwałem dużo więcej. A kiedy album?



#171 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 22 marca 2018 - 07:03

Pod koniec brzmi jak fajne Simple Minds :P

 

Nie no, spokejka okejka. Tylko po trailerze naprawdę oczekiwałem dużo więcej. A kiedy album?

 

W trailerze jest Life on Earth i tez spodziewałam się czegoś innego, a tu trochę takie zaskoczenie. W ogole to bylam przekonana, ze wlasnie Life on Earth czyli pierwsza piosenke na plycie dadza jako singiel promujacy. 

 

Płyta 25 maja. 

 

Faktycznie, tez pierwsze co mi sie rzucilo w oczy, a raczje w uszy, to zmiana wokalu Gary'ego. On twierdzi, ze moze wiecej teraz wyciagnac, bo odstawil wszelkie uzywki i nie pije już od 2 lat. 


last blog fb

 

 


#172 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 12 kwietnia 2018 - 18:13

Ale to to bardzo zacne:

 

https://www.youtube.com/watch?v=XqYWcp1JH7Y



#173 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 13 kwietnia 2018 - 12:40

To im się udało. Dziwię się, że tego nie wypuścili jako pierwszy singiel, ale może tak miało być i tak wlasnie lepiej, wszyscy czekali co jeszcze pokażą. Podobno ta piosenka definiuje całą płytę pod względem warstwy muzycznej i tekstowej.


last blog fb

 

 


#174 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 28 maja 2018 - 09:14

SP popełnili cover One - U2 we French TV

 

https://mytaratata.c...=360&autoplay=0



#175 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 28 maja 2018 - 16:21

Snow Patrol po 7 latach nareszcie wydało nową płytę <3 !!!


last blog fb

 

 


#176 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Posted 28 maja 2018 - 16:58

Wiemy, wiemy.. nawet odsłuchalimy.



#177 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Posted 03 lipca 2018 - 13:59

Słuchałem nowej płyty. Jest poprawna - z każdym przesłuchaniem zyskuje.

 

Jest jednak na niej jeden rodzynek, który ma szanse stać się moja piosenką roku 2018 i jedną z najlepszych piosenek Snow Partol.

 

Mowa o piosence "Don't Give In" - jak dla mnie rewelacyjnej.

 

Do tego stopnia, że wytarłem z kurzu moją gitarę, odszukałem w odmętach szuflady kapodaster i nauczyłem się 4 prostych akordów.

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem taką fazę, żebym chciał nauczyć sie grać jakieś piosenki.

 

Świetna, naprawdę świetna piosenka - nawet to proste solo idealnie tu pasuje.

 

 

 

.


1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent




Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users