Skocz do zawartości


ihatebono.com


3 replies to this topic

#1 Guest_Anja.S_*

Guest_Anja.S_*
  • Guests

Napisano 25 marca 2009 - 18:13

Czyli o stronie o Bono. Nietypowej dość.

Do założenia strony ihatebono.com zainspirowała Andrew Lawa lokalna stacja radiowa, która bez przerwy puszczała kawałki U2. – Zacząłem od wpisywania złośliwych komentarzy na temat Bono na internetowej stronie stacji radiowej – mówi 26-letni Andrew z Canberry w Australii. – W prezencie urodzinowym jeden z moich przyjaciół wykupił mi domenę "ihatebono.com". W ciągu kwadransa zamieściłem pierwszy post.

Od chwili uruchomienia strony w grudniu 2007 roku odwiedziło ją 40 tysięcy osób, a Andrew regularnie zamieszcza na niej zabawne "Bonoizmy". – Tak naprawdę, nie nienawidzę go. To tylko zabawa – tłumaczy. – Lubię klasyczne, stare U2, ale jest coś wkurzającego w ciulowatości Bono.

Wielu internautów podziela jego opinię. – 80 procent komentujących popiera mnie – chwali się Andrew. – Jednak wielu ludzi nienawidzi Bono na serio. Niektóre komentarze mnie przerażają. Ale ja wykorzystuję swoją stronę do wytykania mu hipokryzji, jak wtedy gdy uchylał się od płacenia podatków w Irlandii, chociaż głosi chęć pomocy innym ludziom. Nigdy nie odezwał się do mnie żaden z jego przedstawicieli. Ale mam cichą nadzieję, że on o nas wie.


http://www.ihatebono.com/

Co sądzicie? Mnie też czasem Bono denerwuje z tym ratowaniem świata, ale to dobry chłopak. Jeszcze przypomina mi się jeden zespół, który zaistniał dzięki swojej nazwie - Bono Must Die!

:lol:

#2 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 marca 2009 - 18:15

Na cholerę nowy temat?

#3 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 marca 2009 - 18:20

Jest cały dział o Bono, więc można go wykorzystać.

Z drugiej strony zastanawiam się nad celowością istnienia tegoż subforum w ogóle, skoro i tak 90% dyskusji ma miejsce w jednym tylko wątku, który to można by powiesić w innym dziale, a subforum spokojnie wywalić.
Póki jest, niech sobie będzie. A ja porozmawiam z resztą ekipy o powyższym pomyśle i jeśli coś zdecydujemy, posprzątamy.

Użytkownik acr edytował ten post 25 marca 2009 - 18:21


#4 Guest_VeRTi-go_*

Guest_VeRTi-go_*
  • Guests

Napisano 25 marca 2009 - 19:56

http://zdrowie.onet....styl_zycia.html



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych