Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy będzie "Trzeci Chorzów" w 2010?


290 replies to this topic

#21 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 marca 2009 - 13:05

Jak tak teraz sprawdziłem w innym wątku kwestie związane z trasowymi dvd, to wychodzi mi, że jest spore prawdopodobieństwo, iż rzeczywiście planowane były dwa koncerty i dvd z Chorzowa. Odpowiadałoby to rozwiązaniu z VTour ( oczywiście pomijając, że tam koncerty były cztery, ale na stadionowej trasie nie należy zbyt wiele wymagać - videa z Sydney, Mexico, Slane i Mediolanu to wszystko sklejki dwóch koncertów ). Jeżeli rzeczywiście nie będzie tego koncertu, to zwała niebywała.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#22 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:11

no trzeba byc dobrej mysli w sumie jak juz wszyscy tu wspominali sprzedaz 1 nie idzie rewelacyjnie jesli chodzi o 450zł position wiec troche nie bardzo ogłaszać 2. z drugiej strony powiedzieli że 2 bedzie (plotka) teraz ze juz nie bedzie, wiec ludzie moze jednak sie skusza na 450 zeby byc wogóle w pl i wówczas gdy sprzedaż 1 sie ozywi (w co wątpie uwazam że 450 beda sie sprzedawc do sierpnia) wystawia 2 tak to sobie wymysliłem:)

#23 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:14

no trzeba byc dobrej mysli w sumie jak juz wszyscy tu wspominali sprzedaz 1 nie idzie rewelacyjnie jesli chodzi o 450zł position wiec troche nie bardzo ogłaszać 2. z drugiej strony powiedzieli że 2 bedzie (plotka) teraz ze juz nie bedzie, wiec ludzie moze jednak sie skusza na 450 zeby byc wogóle w pl i wówczas gdy sprzedaż 1 sie ozywi (w co wątpie uwazam że 450 beda sie sprzedawc do sierpnia) wystawia 2 tak to sobie wymysliłem:)


Ale namieszałeś :lol:

A tak a propos znowu się zacznie szał wymiany bootlegów ;)
Pozdro

#24 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:17

mielismy przyjemność:)?

#25 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:20

Mi babka z eventimu powiedziała przez telefon, że będzie drugi koncert i sprzedaż ruszy czwartek/piątek,
ktoś też dostał taką informację na mail, ktoś jeszcze inny usłyszał to w empiku. Tak więc o ile eventim nie ma wewnątrz jakiejś
piątej kolumny i nie robi sobie z nas jaj to ten koncert będzie, pytanie tylko kiedy go ogłoszą.
Co więcej z żadnej wypowiedzi (którą czytałem) przedstawiciele LN nie powiedzieli kategorycznie, że koncertu nie będzie,
a tylko że skupiają się na sprzedaży pierwszego.
Istnieje jeszcze taka możliwość, że drugi koncert uzależniony jest ściśle od całkowietej sprzedaży pierwszego, i w takiej sytuacji możemy być w dupie.
Niemniej jednak plotki z kilku źródeł (w tym ode mnie - a naprawdę liczę na ten koncert i napisałem tylko czego sie sam dowiedziałem) zdają się potwierdzać, że drugi koncert jest naprawdę blisko.

#26 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:21

Jeżeli miałeś ten sam nick co na heh'u to chyba tak... ;)

#27 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:22

oczywiscie ze miałem:)

#28 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:26

No to pewnie znowu się skontaktujemy przy okazji wymian DVD jeżeli jeszcze takowe kolekcjonujesz...ale do tego przyda się nowy temacik...mały offtop :D

#29 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 24 marca 2009 - 13:42

To jak, będzie drugi koncert czy nie? Nie mogę sie w tym wszystkim połapać już.

#30 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 marca 2009 - 13:44

Z wypowiedzi pani z LN wynikało jasno, że drugi koncert przynajmniej był w planach. Gdyby było inaczej powiedziałaby po prostu, że nic jej nie wiadomo o żadnym drugim koncercie.

Europę Środkowo-Wschodnią reprezentuje Chorzów i Zagrzeb. Obawiam się, czy przypadkiem nie czekamy na to, który koncert sprzeda się lepiej. Po Zagrzebiu również jest 4 dni różnicy. Być może pierwotne plany zakładały, że oba te koncerty będą podwójne - gdyby bilety schodziły w dwie sekundy. Obecnie, skoro nie schodzą, możliwe, że zostanie jeden podwójny, tylko nie wiadomo jeszcze który.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#31 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:45

na kroatii wiecej turystów wiec...

#32 raskol

raskol

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 24 marca 2009 - 13:54

na kroatii wiecej turystów wiec...

i taniej

#33 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 24 marca 2009 - 13:57

i taniej


Z tego co ja wiem to drożej.
Dołączona grafika

#34 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 13:58

i taniej


Przy obecnym kursie € wcale nie tak tanio. W chorwacji ceny noclegów itd podawne są w € w związku z czym dla przeciętnego mieszkańca "wschodu" który nie zarabia w € będzie mimo wszystko drożej niż u nas, poza tym ceny biletów na Zagrzeb są wyższe. Tyle tylko że w tamtym rejonie dawno ich nie było.
Ja wciąż wierzę w Chorzów.

#35 raskol

raskol

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 24 marca 2009 - 14:16

Z tego co ja wiem to drożej.

210 € czy 300 € ?
u nas trybuna za 100 €
każda kwota poniżej 100 € jest dla mnie wyznacznikiem że taniej

#36 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 14:22

210 € czy 300 € ?
u nas trybuna za 100 €
każda kwota poniżej 100 € jest dla mnie wyznacznikiem że taniej

porównaj sobie ceny na płytę, a to jest raczej wyznacznik czy koncert jest dla mas czy nie.

#37 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 14:24

porównaj sobie ceny na płytę, a to jest raczej wyznacznik czy koncert jest dla mas czy nie.



sorry ale u Nas to nie jest wyznacznik. Spójrz na cenę trybun...

#38 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 14:27

a tak na margiesie jakie ceny płyty w innych państwach? około 60eur?

#39 spider31

spider31

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 24 marca 2009 - 14:32

Mnie kolega pracujący w sieci sklepów Emp.. mówił, że jest w planach drugi koncert..
Natomiast od kogo on to usłyszał i na ile to jest prawdą... to nie mam pojęcia.
Z uwagi na to traktuję to jako plotkę i nie robię sobie wielkich nadzieii, a "nóż-widelec" będzie miłe zaskoczenie jak się okaże iż drugi koncert się odbędzie ;) .
Oczywiste jest, że nie ogłoszą drugiego koncertu już teraz z uwagi na to, że bilety po 450 zł na PIERWSZY koncert gorzej się sprzedają ( nic dziwnego - suma kosmiczna, a jakby kosztowały między 200-250 zł to rozeszłyby się tak szybko jak te za 140 i 190 zł. Podejrzewam, że chętnych byłoby na więcej niż dwa koncerty ;) ).
5 piw proszę..

#40 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 24 marca 2009 - 17:27

No dobrze, ale moim zdaniem w przypadku drugiego koncertu czas nie gra już takiej roli. Drugi koncert może się wyprzedać dopiero 7 sierpnia, i też wszyscy powinni być zadowoleni ( bo nie wszystkie koncerty U2 się wyprzedają ).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych