Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z Trójmiasta i okolic do Chorzowa


174 replies to this topic

#21 rupak9

rupak9

    Użytkownik

  • Members
  • 63 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 20 marca 2009 - 19:26

Jeżeli uda mi się dostać jeszcze bilet w Empiku to myślę, że dwa, może trzy miejsca ewentualnie też bym mógł wziętość :).

#22 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 20 marca 2009 - 19:42

no to juz mam prawie 30 potencjalnych chetnych:) MrMachisto podejmujesz sie organizacji?

#23 Sunrise

Sunrise

    Użytkownik

  • Members
  • 53 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pruszcz Gdański

Napisano 20 marca 2009 - 21:15

To ja zaklepuję 1 miejsce.

#24 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 21 marca 2009 - 21:49

No widzę niezły odzew :lol:
Dla Krewetki: nie wybrałem jeszcze firmy, tak tylko wstępnie się zorientowałem, ale jeśli nie znajdę nic lepszego to można się na nich zdecydować( http://www.autocomfort.pl/ ). No to skoro tyle jest chętnych to mogę podjąć się organizacji. Chętnych proszę o kontakt na maila: macphisto1@tlen.pl . Ponieważ gość chce 1000 zaliczki będę musiał od wszystkich zebrać kasę już teraz bo nie jestem w stanie sam wyłożyć tej kasy.

#25 K H

K H

    Użytkownik

  • Validating
  • 22 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:tcz

Napisano 22 marca 2009 - 09:09

To dla KaHy też proszę jedną miejscówkę zarezerwować.

#26 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 22 marca 2009 - 13:08

To może już konkretnie ustalmy firmę, a potem zgłaszajmy się formalnie na maila ;) bo na dobrą sprawę nawet nie wiem co mam w tym mailu napisać :P

#27 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 22 marca 2009 - 13:28

A czy ten autokar na trasie przejazdu miałby BYDGOSZCZ? bo 4 osoby z tego co wiem mogły by wsiąsc do niego

#28 smoli

smoli

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 22 marca 2009 - 21:12

Witam.
Udało mi się wyrwać w końcu bileciki.
Chętnie piszę się na 2 miejsca.
Pzdr.

#29 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 23 marca 2009 - 15:19

Witajcie.
Lepszej oferty nie znalazłem. Jutro gość poda mi ostateczną cenę. Ponieważ sam właściciel autokaru też wybiera się na koncert obiecał dać nam dobrą cenę, ale myślę, że wiele mniej niż 70 pln od osoby nie wyjdzie. Z moich wstępnych obliczeń wynika, że jest już ponad 40 chętnych. Proszę, więc aby osoby zdecydowane zgłaszały się na maila macphisto1@tlen.pl . Jak będę znał dokładną cenę wszystkie informacje wyślę mailem. Pozdrawiam.

#30 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 23 marca 2009 - 15:35

Brawa dla Ciebie za organizację :)

#31 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 23 marca 2009 - 20:05

jest jeszcze teraz kwestia co robimy jak ewentualnie bedzie drugi koncert? czy autokar wtedy bedzei stał jeden dzien i na nas czekał...to moze byc raczej problem?

#32 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 23 marca 2009 - 20:14

No raczej marne szanse. A poza tym mimo wszystko ja nie jestem w stanie wydać kasy na dwa koncerty. Dlatego też organizacja autokaru jest uzależniona od tego czy zbierze się odpowiednia ilość osób. ehh te pieniądze, jak one wszystko komplikują :(

#33 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 23 marca 2009 - 20:22

to moze z ustalaniem szczegółów wstrzymaj się do piątku wtedy juz na pewno bedzie wiadomo czy drugi koncert, kazdy bedzie wiedział czy jedzie na dwa i wtedy zaczniesz zbierac deklaracje

#34 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 marca 2009 - 00:16

to moze z ustalaniem szczegółów wstrzymaj się do piątku wtedy juz na pewno bedzie wiadomo czy drugi koncert, kazdy bedzie wiedział czy jedzie na dwa i wtedy zaczniesz zbierac deklaracje


Moglbys co nieco wiecej zdradzic o ofercie? Czy jest to autokar z WC i dzialajaca klimatyzacja? Biore to za standard przy takim kilometrazu. Co robimy w przypadku drugiego koncertu 1-2 dni po pierwszym?

- Karolina

#35 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 24 marca 2009 - 07:30

Oczywiście, że autokar z klima i wc. Jest też tv, dvd, więc będzie można jakiś koncercik puścić. Co do wyprawy na dwa koncerty to ja odpadam. A poza tym koszt wynajęcia autokary na dwie doby będzie raczej nieopłacalny. o trzeba będzie zapłacić za postój i nocleg dla kierowcy. W takim przypadku taniej już będzie pkp.

#36 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 marca 2009 - 07:49

WC jest, ale standardowo nie będzie można korzystać :lol:

#37 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 24 marca 2009 - 08:28

WC jest, ale standardowo nie będzie można korzystać :lol:


no ale to spoko jak wyjedziemy odpowiednio wczesnie to bedzie mozna zrobic kilka przystanków

#38 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 marca 2009 - 08:42

wiadomo, chodzi mi tylko o to, by nie sugerować się tym, że dany autokar ma na wyposażeniu WC:)

#39 monika

monika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kościerzyna

Napisano 24 marca 2009 - 15:46

No ja też bym się podpisała pod ten autokar ale jeszcze nie mam biletu...w piątek mam nadzieję będzie:P

#40 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 24 marca 2009 - 18:56

No to dziewczyno jak będziesz miała bilet to zapraszam :)
Dwie informacje:
- wc działa, no ale fakt że nie będzie pewnie potrzeby z niego korzystać, bo wyjedziemy na tyle wcześnie żeby zrobić postój co jakiś czas;
- a gdyby nie zebrała się grupa 50 osób to jest opcja 30 osobowego autokaru( klima, wc, niestety bez dvd i tv) niestety ta opcja jest droższa bo wychodzi 100 od osoby. No ale mam nadzieję, że 50 osób z trójmiasta, okolic i miast znajdujących się na trasie uda się znaleźć.

Z ostatniej chwili.
Dzwonił właśnie do mnie gość od autokaru. Po przeliczeniu wszystkich kosztów wychodzi 77 pln za osobę. To jest cena ostateczna i nie podlega już negocjacjom. Autokar jest zaklepany do 10 kwietnia, wtedy muszę podpisać umowę i wpłacić zaliczkę. Jeśli więc nie zbierze się grupa ja nie podejmuję się dalszej organizacji bo nie chcę narazić się na koszty. No chyba, że grupa zgodzi się ponieść wyższe koszta aby uzupełnić braki. No ale do dzieła, rozgłaszajcie wszem i wobec, że zbieramy się na koncert.
Pozdrawiam wszystkich :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych