Jump to content


Photo

Z Trójmiasta i okolic do Chorzowa


174 replies to this topic

#1 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Posted 19 marca 2009 - 23:40

Czy ktoś z Was będzie jechał PKP, może uda się zebrać jakąś większą grupę :rolleyes:

#2 Sunrise

Sunrise

    Użytkownik

  • Members
  • 53 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pruszcz Gdański

Posted 20 marca 2009 - 08:33

Ja będę jechać jak tylko uda mi się kupić bilet na płytę. A nie wątpię, że w końcu jakoś mi się uda ;)

#3 vitoc

vitoc

    Użytkownik

  • Members
  • 21 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lębork

Posted 20 marca 2009 - 09:20

Witam kupiłem 4 bilety jesteśmy z Lęborka,może uzbiera się więcej i jakiś autobus się wynajmie,pozdrawiam
''Władza niszczy tych, którzy jej nie mają''

#4 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Posted 20 marca 2009 - 10:31

Jak będzie Autokar to ja się piszę.

#5 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Posted 20 marca 2009 - 11:19

autokarem można jechać przez http://www.topbilety.pl/u2/ Podróż w obydwie strony to 135zł, to też zawsze jest jakieś wyjście..Może ktoś z Was już się na to zalogował? Start jest z Gdyni i Gdańska (o ile chętni będą)

#6 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Posted 20 marca 2009 - 11:31

mi się osobiście wydaje ze wygodniej jeste jechac autokarem głównie z tego wzgledu ze po koncercie wsiadasz i wracasz domu i nie trzeba sie tułac po katowicach czekajac na pociag... tylko z autokarem jest taki problem ze jest sie na miejscu wg tego pisza ok 12...ja ostatnim razem jechalam tez autokarem ale wyjezzalismy dnia poprzedniego przed północą i wtedy było ok...moze jakby sie tu zebrało tak z 46 osób to mozna by pokomibinowac nad wynajmem wlasnego autokaru i wyjechac sobie tak jak sie chce

#7 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Posted 20 marca 2009 - 11:52

No właśnie ten czas dojazdu na miejsce jest troch zbyt późny, wtedy już na pewno będą tłumy pod bramą :huh: A autokarem faktycznie jest o niebo wygodniej, można zostawić swoje rzeczy i spokojnie pójść na koncert, a potem nie czekać nie wiadomo jak długo na powrót(co do PKP----> patrzyłam w rozkładach jeden pociąg z Katowic do Gdyni jest chyba z 40 minut po północy, następny po 4 rano)

#8 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Posted 20 marca 2009 - 12:00

toteż prosze o deklaracje jezeli ktoś by był zainteresowany wyjazdem jakimś prywatnym autokarem który bysmy sobie sami wynajeli o odzew....co prawda nie wiem jak wtedy wyglada sytuacja z parkingiem ale nawet jak bedzie 1,5 km to nic nam sie nie stanie..


także proszę o odzew!!!!

#9 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Posted 20 marca 2009 - 12:02

Miejsce RAZ proszę :)

#10 Sunrise

Sunrise

    Użytkownik

  • Members
  • 53 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pruszcz Gdański

Posted 20 marca 2009 - 12:12

Jeśli zorganizujemy wczesny przyjazd do Chorzowa to ja się piszę:)

#11 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Posted 20 marca 2009 - 13:15

Ja biorę przynajmniej 5 miejsc, a zbiorę jeszcze pewnie i kolejnych 5 osób. Myślę, więc że spokojnie uzbieramy ludzi na cały autokar. Jeśli ktoś miał by ochotę zająć się organizacją to proszę się zgłaszać.

#12 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Posted 20 marca 2009 - 13:27

ok dowiedziałem się już trochę na temat wynajmu autokaru. Autokar 50 osobowy, koszt przejazdu do Chorzowa i z powrotem na osobę to około 70 pln. decydować trzeba się szybko bo cena może ulec zmianie. Potrzeba więc 50 osób, proszę się zgłaszać.

#13 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 20 marca 2009 - 13:33

Zglaszam sie.

Moj warunek: Przyjazd autokarem do Chorzowa z ewentualnym transferem pieszym do strategicznej godziny 8-10 rano.

- Karolina

#14 vitoc

vitoc

    Użytkownik

  • Members
  • 21 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lębork

Posted 20 marca 2009 - 13:40

ja także się piszę jest nas razem 4 osoby
''Władza niszczy tych, którzy jej nie mają''

#15 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Posted 20 marca 2009 - 13:43

a co to za firma? mógłbyś wrzucić linka :)

Ja sprawdziłam jakby ceny wyglądały w http://www.europetra....pl/?p=autokary Wyszło mi ,że z VAT (7%)w dwie strony około 4000: 49=82zł od osoby (myślę , że nie więcej i tak zawyżałam ) Z tą firmą o ile się nie myle jechałam na Metallice , poznaje ich autokary. Pewnie tanio , ale średnio z komfortem jazdy (duchota straszna), no i obiecali dvd a nic takiego nie było.

#16 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 20 marca 2009 - 14:15

Wstępnie 3 miejsca bym klepał...

#17 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Posted 20 marca 2009 - 16:02

ok dowiedziałem się już trochę na temat wynajmu autokaru. Autokar 50 osobowy, koszt przejazdu do Chorzowa i z powrotem na osobę to około 70 pln. decydować trzeba się szybko bo cena może ulec zmianie. Potrzeba więc 50 osób, proszę się zgłaszać.


no to ja się zgłaszam razy 3... rozumie ze podejmujesz sie organizacji? wydaje mi sie ze wyjazd zebysmy zdazyli na 9 rano powienien byc ok 23 dnia wczesniejszego

#18 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Posted 20 marca 2009 - 16:17

MrMacphisto jedną krewetkę też uwzględnij ^_^

#19 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Posted 20 marca 2009 - 17:51

Świetny pomysł z autokarem :) Jestem z okolic Lęborka. Jeżeli będzie tylko jeden koncert - rezerwuję sobie jedno miejsce. Jednak jeżeli drugi okaże się faktem to niestety raczej nie bo zamierzam jechać na obydwa, więc trzeba będzie nocleg załatwiać. Pozdrawiam

#20 matri

matri

    Użytkownik

  • Members
  • 249 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Posted 20 marca 2009 - 18:09

Ja również bym się dopisał, rozmawiałem też z pozaforumowymi znajomymi którzy zakupili bilety i również chętnie - tak więc wstępnie 5 miejsc.
I Still Haven't Found What I'm Looking For



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users