Jump to content


Photo

Warszawa rusza na Chorzów!


179 replies to this topic

#1 mssunflower

mssunflower

    jestę słonecznikię

  • Members
  • 505 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z końca świata

Posted 15 marca 2009 - 17:02

Dobrzy warszawiacy! udało mi się wywalczyć zgodę na kupno biletu. muszę jednak rozpracować logistycznie, a fajnie by było jechać (i np. wracać albo nocować) w większej grupie. Liczę więc na Waszą pomoc, bo nie chciałabym odpsprzedawać raz kupionego biletu (i nie muszę chyba tego nikomu mówić :P)

#2 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 15 marca 2009 - 17:07

Grupa osób zainteresowanych na pewno się znajdzie. Dla mnie niezłym pomysłem co do transportu jest autokar. Któreś z miast już organizuje tego typu 'wycieczkę'. Pytanie tylko czy będziemy w stanie znaleźć aż 49 osób (no powiedzmy min 35) który byłyby zainteresowane. Mnie jak najbardziej można liczyć.

#3 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Posted 15 marca 2009 - 17:13

Ja z bratem się na to pisze :)

Dołączona grafika


#4 neciaxxx

neciaxxx

    Użytkownik

  • Members
  • 68 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Częstochowa

Posted 15 marca 2009 - 17:21

Hej, mam jedno pytanko - Kiedy zazwyczaj ci zagorzali fani wyruszają na koncert by być jak najbliżej sceny? W nocy? Tydzień przed koncertem? Pozdrowienia dla fanów u2.
[img]http://http://davidreport.com/blog/wp-content/uploads/2007/06/beautiful-day.jpg[/img]

#5 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 15 marca 2009 - 17:28

Hej, mam jedno pytanko - Kiedy zazwyczaj ci zagorzali fani wyruszają na koncert by być jak najbliżej sceny? W nocy? Tydzień przed koncertem? Pozdrowienia dla fanów u2.


Ostatnio ruszyłem po 23:00 z Dworca Centralnego, w Chorzowie byłem po 5:00, ale spokojnie można było przyjść jeszcze o 11:00 i się wbić bardzo blisko.

Co do noclegu - Kasia Ajrisz proponuje after u siebie, tak? :D
Co do podróży - jak chcecie, pojadę czymkolwiek byle z Wami, ale mi tam pasuje zwykły ciopąg ;)

#6 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Posted 17 marca 2009 - 19:49

Witam
Ostatnio jechałam samochodem ze znajomymi (lubili U@ ale nie byli fanatykami) nigdy już nie powtórzę tego błędu. Zamierzam jechać pociągiem z Centralnego. Jeśli ktoś też sam się wybiera to można się zgrać i razem jechać zrobimy wesoły pociąg.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#7 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 17 marca 2009 - 20:20

Na czym polegał owy błąd? Też rozważam podróż samochodem..

#8 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 17 marca 2009 - 20:47

Na czym polegał owy błąd? Też rozważam podróż samochodem..


Pewnie byłby problem z parkowaniem, a potem z wyjazdem. Polecam zostawienie samochodu na pobliskim osiedlu i spacerek pod stadion ;)

#9 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Posted 18 marca 2009 - 08:15

Pewnie byłby problem z parkowaniem, a potem z wyjazdem. Polecam zostawienie samochodu na pobliskim osiedlu i spacerek pod stadion ;)


Ja takiego nie doświadczyłem.Byłem pod stadionem ok 18 (sic!) i elegancko wbiłem się na parking, a później również elegancko z niego wyjechałem. Co do obecnej trasy to jestem podobnego zdania co Acr. Mogę jechać autobusem/tramwajem/metrem/pociągiem/traktorem/kombajnem/samolotem lecieć i czymkolwiek jeszcze - byle z wami ;)
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#10 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 18 marca 2009 - 10:11

I tak wczoraj zdaje się wyszło że raczej byśmy się ku narodowemu przewoźnikowi kolejowemu skłaniali.. :)

#11 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 18 marca 2009 - 12:58

Jadę z wami! Najlepiej wolałbym wyjechać tak jak pisze Acr o 23.00! Muszę być pod samą sceną, jeżeli tylko dostanę bilet na płytę!

#12 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 18 marca 2009 - 15:11

Ja takiego nie doświadczyłem.Byłem pod stadionem ok 18 (sic!) i elegancko wbiłem się na parking, a później również elegancko z niego wyjechałem.


a bo Ty to masz w ogóle jakieś taryfy ulgowe :P

Ale poważnie, jak sobie wracałyśmy z Aps na nogach z koncertu (The Police) przez park to przez cały czas jak szłyśmy, aż do Katowic (Silesia City Center) równolegle ciągnął się wielki "titający" korek. Samochody były wszędzie, a na tym koncercie akurat stadion autentycznie świecił pustkami ;)
A jak się stanie po drugiej stronie ulicy na osiedlu Tysiąclecie np. to myślę, że nie będzie problemu, bo po koncercie U2 się tam umawiałam na odbiór i było ok ;)

#13 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Posted 20 marca 2009 - 01:59

wszystko wskazuje na to, że ja też podłączę się pod Warszaffkę. ;)
[i również jestem za tym, żeby wyjechać już późną porą poprzedniego dnia. ;-)]

#14 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 21 marca 2009 - 20:38

zapewne nasze pekape zrobi jakis tabor specjalny

#15 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 21 marca 2009 - 21:04

No to co ludziska? Trzeba będzie zorganizować jakiś transport dnia poprzedniego i się zabieramy razem. Zawsze weselej i raźniej. Ale jest jeszcze sporo czasu zeby zaplanować :)

#16 romart

romart

    Użytkownik

  • Members
  • 11 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 21 marca 2009 - 21:11

Ja też pisałbym się choć bilety mam na trybunach, ze mną jeszcze 2 osoby. Pozdrawiam
Dołączona grafika

#17 Dev

Dev

    Użytkownik

  • Members
  • 44 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 11 kwietnia 2009 - 11:12

zapewne nasze pekape zrobi jakis tabor specjalny

Czy takie coś przy okazji koncertów jest w ogóle praktykowane? Spotkaliście się ze specjalem z takiej okazji?

O ile w tamtą stronę z centralnego jest w czym wybierać, to powrót raczej kiepski. Tak mi się przynajmniej zdaje.

#18 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 11 kwietnia 2009 - 11:30

W '05 IC przygotowało specjalny pociąg z Warszawy. Zdaje się, że można było wykupić na niego bilet po okazaniu biletów na koncert. W trakcie przejazdu z głośników leciało U2. Niestety, jeśli dobrze pamiętam to pociąg dojeżdżał na Śląsk w godzinach preferowanych przez "trybunowiczów".

Z tym dotarciem pod stadion moim zdaniem nie ma co przesadzać. Czy się będzie o 6 czy o 9 na jedno wyjdzie.

Jest jakiś pociąg z Suwałk, który na Centralnym melduje się o 2:05, w Chorzowie byśmy byli o 7:09 - idealna godzina dojazdu. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że na wakacje zapewne zmieni się rozkład. Dlatego chyba jeszcze warto poczekać odrobinkę z tym planowaniem.

#19 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Posted 20 kwietnia 2009 - 17:14

Ja również rozważam transport autokarowy, interesują mnie 2 miejsca!
Ewentualnie jadę samochodem i mogę zabrać 2 osoby. Bilety mam na trybuny (niestety), więc nie mam ciśnienia co do godziny przyjazdu :rolleyes:
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...

#20 gwiazdka105

gwiazdka105

    Użytkownik

  • Members
  • 1 posts

Posted 28 kwietnia 2009 - 22:45

ja tez mam trybune 1 bilet i chetnie bym sie z kimś lub jakims busem, autokarem wybrała:) bo z moich znajomych niekt sie nie wybiera:(



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users