Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krakow ==> Berlin ==> Amsterdam ==> Krakow


33 replies to this topic

#1 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 12 marca 2009 - 21:53

Witam,
Szukam chetnych na wyjazd na koncerty do Berlina i Amsterdamu. Samochod z Krakowa i tamze powrot (bedziemy jechac przez Wroclaw).

17.07 - 18.07 w nocy wyjazd, na drodze w NIemczech spotkanie z grupa pod wezwaniem swietego boba:)
18.07 - Niesamowity koncert jedynego slusznego zespoluw Berlinie :rolleyes: :lol:
po koncercie jakies kimanko ptrzeba bedzie uskutecznic
19.07 - podroz do Amsterdamu, wieczor - total chiiiiiiillllll out in Amsterdam :P
nocleg mam u znajomych, wiec towrzysze gdzies musieli by soebie nocleg zalatwic
20.07, od rana klimacik i czekanie na wieczor:), wieczorm ponowienie szalu z 18.07:)
kimanko
21.07 , od rana klimacik i czekanie na wieczor, a wieczorem - znowu szaleeeenstwo:):):)
22.07 w zaleznosci od wczesniejszych ustalen albo ruszamy z powrotem do POlski alb jesczze jeden dzien spedzamy w Amsterdamie (jak juz jechac taki hektar to moze cos sie wyluzowac dluzej:))

Bilety na koncert do Berlina dla calej 3 z samochodu - ja kupuje na u2.com., jelsi chodzi o bilety na Amsterdam, to juz kazdy musi sobie poradzic jakos.

Koszt szacowany ( w zalzenosci od cen paliwa w GER in NL) to ok 400 zl w obie strony (skladka tylko za to co wlejemy do baku, min jedno tankowanie za granica), jesli pojada ze mna 3 osoby.


biesiada, manana, czlowiek - czekam na Wasze odpowiedzi, kto pierwszy ten lepszy... :rolleyes: :rolleyes:

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#2 człowiek

człowiek

    Użytkownik

  • Members
  • 372 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kielce/Kraków

Napisano 12 marca 2009 - 23:20

biesiada, manana, czlowiek - czekam na Wasze odpowiedzi, kto pierwszy ten lepszy... :rolleyes: :rolleyes:


Magnificent man:)
Jadę, 360Tour czas zacząć ;)
Won't you come back tomorrow?
Can I sleep tonight?

#3 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 13 marca 2009 - 00:26

Magnificent man:)
Jadę, 360Tour czas zacząć ;)



I LOVE U MAN:):):)


Czyli mam jesczze tylko 2 miejsca :P :P :P

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#4 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 marca 2009 - 16:29

Zajebiście chłopaki ;)
Max napisz na priv do Biesiady i Bartka ;)

#5 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 13 marca 2009 - 20:12

Zajebiście chłopaki ;)
Max napisz na priv do Biesiady i Bartka ;)



NO NIESTETY ANI BIESIADA, ANI BARTEK NIE JADA:(


Na prawde nikt wiecej sie nie wybiera??? Jakby ktos byl z Poznania, to ostatecznie mozemy przejachac, choc nie za bardzo po dordze, no ale czego sie nie robi, zeby na taki koncer sie wybrac towarzystwie prawdziwych fanow:)

Poprosilem kumpla aby mi kupil 4 bilety na amsterdam, czyli podroz ze mna - full servise, bilety zapewnione, tylko przynjamnije jeden kierowca musi jesczze byc i jedziemy:)

Czlowiek, ty jezdzisz?

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#6 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 13 marca 2009 - 20:36

max4u2 masz PMka

p.s jestem chętny

p.s. mam prawo jazdy
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#7 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 13 marca 2009 - 20:49

a gówniarza niepełnoletniego, takiego, co go trzeba trochę przypilnować, żeby trafił od samochodu na stadion, też byście wzięli pod uwagę? bo może się zastanowię ;)

#8 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 14 marca 2009 - 11:51

Future needs a Big Kiss...


...więc dołączam do ekipy Berlin-Amsterdam...


;) :)
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#9 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 14 marca 2009 - 13:59

Future needs a Big Kiss...
...więc dołączam do ekipy Berlin-Amsterdam...
;) :)



Janeczek musisz kupic sobei sam bilet na AMsterdam. Zostajemy na 2 koncerty w Amsterdamie, ale sa problemy z przeciazeniem sieci. Biletow na plyte ani na 1 ani na 2 dzien nie ma. Wiec kupuje (mozna wybrac max po 1 sztuce przy jednej transakcji - doliczjaa za kazdym razem dodatkowe koszty za wysylke i okazuje sie ze bilet za 33 eur przy wyslyce do Polskiu kosztuje juz 70 EUR) biliety po 33 EUR na trybuny.
Na Berlin bede mialo bilety na pewno.

Yasiu - a ile masz lat?

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#10 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 14 marca 2009 - 16:38

Janeczek musisz kupic sobei sam bilet na AMsterdam. Zostajemy na 2 koncerty w Amsterdamie, ale sa problemy z przeciazeniem sieci. Biletow na plyte ani na 1 ani na 2 dzien nie ma. Wiec kupuje (mozna wybrac max po 1 sztuce przy jednej transakcji - doliczjaa za kazdym razem dodatkowe koszty za wysylke i okazuje sie ze bilet za 33 eur przy wyslyce do Polskiu kosztuje juz 70 EUR) biliety po 33 EUR na trybuny.
Na Berlin bede mialo bilety na pewno.



nie będę ukrywał że o pojechaniu z Tobą zaważyło to że o bilety na Amsterdam nie bedę się martwił w sensie załatwiania sobie. na Berlin się piszę, na Amsterdam odpadam...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#11 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 14 marca 2009 - 18:15

nie będę ukrywał że o pojechaniu z Tobą zaważyło to że o bilety na Amsterdam nie bedę się martwił w sensie załatwiania sobie. na Berlin się piszę, na Amsterdam odpadam...



Jak nie znajde dwojki chetnych, ktorzy beda jechac do Amsterdamu z nami, to ok.

Byc moze jeszcze bede mial na Amsterdam. Jesli kumplowi uda sie kupic na plyte, to bede mial do sprzedania 2 bilety na trybunach (nie wiem czy kolo siebie nawet) - w ogole to niezly balagan z tymi biletami dzisiaj....

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#12 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 15 marca 2009 - 00:56

to w takim razie czekam co z tymi ewentualnymi biletami na Amsterdam...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#13 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 marca 2009 - 10:28

Yasiu - a ile masz lat?

rocznikowo 16 ukończone ;)

edit: nieaktualne z mojej strony, nie wyrobie się czasowo.

#14 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 16 marca 2009 - 19:24

Wszystko zależy od tego jaki bilet zdobędę na Chorzów.
Więc w następnym tygodniu ewentualnie chętnie się dopiszę jeśli jeszcze będzie miejsce.

#15 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 20 marca 2009 - 11:38

Wszystko zależy od tego jaki bilet zdobędę na Chorzów.
Więc w następnym tygodniu ewentualnie chętnie się dopiszę jeśli jeszcze będzie miejsce.



No i?

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#16 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 20 marca 2009 - 11:44

No i?

Następny tydzień tj. poniedziałek najwcześniej. Nie ukrywam, że mam kilka taktyk koncertowych, opcji itd. dlatego jednoznacznie nie mogę zatwierdzić, a jedynie wyrazić chęć. Jeśli ktoś mnie ubiegnie to ok. Nie wiem, czy będzie 2 Chorzów i kiedy ewentualnie to ogłoszą(może już jutro), dlatego jeszcze czekam.

#17 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 24 marca 2009 - 19:38

Maksymilianie :) napisz mi jak blondynce, ile w całości będzie kosztował ten wypad ;>

#18 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 25 marca 2009 - 13:29

Asiu!!!:)

Sluchaj, z miejscem, to jest tak, ze jak sie depe okresli, ze jedzie, to juz nie mam miejsc...

Mam niestety tylko 2 bilety na Amsterdam i szansa na zalatwienie wiecej jeste niewielka (bob - wiesz cos?). Koszt transportu na leb, to mysle, ze max 400 zl na osobe.
Bilety na Berlin po 80 EUR (wliczajac przesylke, sam bilet po 70)- to juz ja zapewniam (wlasnie zakupione na eventim.de:D). Spanie w Berlinie i Amsterdanie - nie wiem ile ( w Berlinie 1 noc, mysle, ze do 25 EUR, w Amsterdamie min 3 noce nie wiem po ile moga byc) + jedzenie i impreza.

Depe - czekam na info od Ciebie do wtorku, czyli 31.04 , bo oprocz ghostgirl jeszcze mam jednego chetnego

Ghost jako, ze Ciebei znam i lubie, to jesli Ty sie zdecydujesz (a depe nie bedzie jechal), to masz pierwszenstwo, tylko tak jak mowie - biletow na Amsterdam na ten moment nie mam. Moj kumpel, ktory rowniez jeedzie bez biletow na Amsterdam mysle, ze sie Toba zaopiekuje:):)

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#19 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 25 marca 2009 - 16:12

Asiu!!!:)

Sluchaj, z miejscem, to jest tak, ze jak sie depe okresli, ze jedzie, to juz nie mam miejsc...

Mam niestety tylko 2 bilety na Amsterdam i szansa na zalatwienie wiecej jeste niewielka (bob - wiesz cos?). Koszt transportu na leb, to mysle, ze max 400 zl na osobe.
Bilety na Berlin po 80 EUR (wliczajac przesylke, sam bilet po 70)- to juz ja zapewniam (wlasnie zakupione na eventim.de:D). Spanie w Berlinie i Amsterdanie - nie wiem ile ( w Berlinie 1 noc, mysle, ze do 25 EUR, w Amsterdamie min 3 noce nie wiem po ile moga byc) + jedzenie i impreza.

Depe - czekam na info od Ciebie do wtorku, czyli 31.04 , bo oprocz ghostgirl jeszcze mam jednego chetnego

Ghost jako, ze Ciebei znam i lubie, to jesli Ty sie zdecydujesz (a depe nie bedzie jechal), to masz pierwszenstwo, tylko tak jak mowie - biletow na Amsterdam na ten moment nie mam. Moj kumpel, ktory rowniez jeedzie bez biletow na Amsterdam mysle, ze sie Toba zaopiekuje:):)


Chyba do 31.03... :rolleyes: Albo nie wiem, że teraz kwiecień ma 31 dni... ;)

#20 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 25 marca 2009 - 18:56

Ghost jako, ze Ciebei znam i lubie, to jesli Ty sie zdecydujesz (a depe nie bedzie jechal), to masz pierwszenstwo, tylko tak jak mowie - biletow na Amsterdam na ten moment nie mam. Moj kumpel, ktory rowniez jeedzie bez biletow na Amsterdam mysle, ze sie Toba zaopiekuje:):)


W Amsterdamie mam w razie czego nocleg :) O bilet raczej bym się nie martwiła... Natomiast nie wiem jeszcze jak to będzie z urlopem w pracy. Dowiem się w piątek i wtedy będę mogła coś więcej powiedzieć.


A za powyższe słowa baardzo dziękuję :) Miło :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych