Skocz do zawartości


Przejazd [ŁÓDŹ] - [Chorzów]: organizujemy grupę.


11 replies to this topic

#1 Guest_Anja.S_*

Guest_Anja.S_*
  • Guests

Napisano 12 marca 2009 - 15:43

Tak jest kochani, mam nadzieję, że temacik nie zostanie zamordowany i coś z niego wyjdzie. No więc - kto chętny?

#2 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 12 marca 2009 - 16:07

ja najpewniej mogę dołączyć

#3 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 marca 2009 - 18:24

hmmm

ja jadę na 100% ale w silnej niejutowej ekipie pt.:

ja, 2 dzieciaków, mąż, przyjaciółka 1 z mężem, przyjaciólka 2, przyjaciółka przyjaciółki 2...
a jeszcze nie zaczęli sprzedaży biletów :)
przypuszczam, ze ludziów będzie jeszcze więcej
nie wiem jeszcze jak to będzie organizacyjnie wyglądało, bo wolę na koncercie być z Wami :)

#4 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 13 marca 2009 - 03:06

Ładnie :)
I tyle chciałem naofftopować :P

#5 Wieszcz

Wieszcz

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 20 marca 2009 - 04:55

Ok ja jestem z Łodzi i puki co wychodzi na to że jadę sam więc chętnie bym się pisał na wyjazd grupą więc jak coś to wstępnie możecie mnie dołączyć. Tylko że szczerze powiem że jestem dość... wybredny. Chodzi mi o to że mam bilet na płytę i aby być w miarę możliwości jak najbliżej sceny (zależy mi na tym) chciałbym jechać możliwie jak najwcześniej choćby i o 8 rano. Ja jestem fanem U2, jestem trochę szalony i nie po to zamierzam zapłacić sporą (jak dla mnie przynajmniej) sumkę za bilet żeby być gdzieś z tyłu:P A nauczony doświadczeniami z poprzednich takich koncertów na jakich byłem wiem że aby mieć jakieś szanse dostania się pod scenę (wiem wiem, pewnie wspomnicie tu o Red Zone, no ale co zrobić... narobili z tym bigosu no ale trudno, trzeba cieszyć się z tego co się ma i starać się mieć najlepsze możliwe miejsca:) ) trzeba przyjechać jak najwcześniej i swoje pod bramą odkoczować:P po to żeby wejść na stadion jako jeden z pierwszych. I ja szczerze mówiąc tak zamierzam jechać, najlepiej by było w grupie, ale wiem że to różnie bywa. Niektórzy nie mogą bo pracują, inni nie chcą a jeszcze inni mają bilety na trybuny i po co mają siedzieć tyle godzin na słońcu (liczę że będzie słońce:P). Dlatego puki co chętnie się piszę ale w zależności od tego jak się rozwinie sytuacja może się później wycofam. Cóż... jest jeszcze sporo czasu:)

#6 koby32

koby32

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 14:34

Ja chętnie się podłączę cały czas licząc na kupno 2 biletów (w ostateczności choć jeden na płytę), chętnie się podłącze do jakiejś zorganizowanej grupy z mojego miasta udającej się na koncert, taki event to musi byc niezapomniane przeżycie i dlatego należy go przeżywać w "kupie" (oczywiście jeśli uzyskam bilet bądź bilety). Gdyby okazało się, że na płytę nie da rady raczej będe zmuszony kupić na sektor za 450 zł (powiedzmy sektor 32) i tu też proszę o info czy ktoś z Łodzi wybiera się na tego typu sektory. Pozdrawiam Paweł.
P.S. Dodatkowy kontakt do mnie: peran08@interia.pl, gadu: 1262219.
Jesli jestescie w stanie coś pomóc w sprawie biletu to niemuszę dodawać, że bedzię "duży rewanż" w postaci ot chocby "szlachetnego trunku" hehe, wszak usłyszeć Mysterious lub Streets na żywo = bezcenne...

#7 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 18 kwietnia 2009 - 23:17

Hmm... jak będziecie jechać przez Moszczenicę to ewentualnie mógłbym się z wami zabrać ;)

#8 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 kwietnia 2009 - 09:38

no no, Anju S., zazdroszcze mozliwosci podrozy z klejtonem, fiu fiu :rolleyes:

#9 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 28 czerwca 2009 - 21:20

Na to wygląda, że chyba się z wami zabiorę ale to jeszcze nie potwierdzony news :P

#10 zonia

zonia

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 26 lipca 2009 - 17:17

No i co z Łodzią?
Temat jakoś oklapł i nikt się nie odzywa... a przecież tu tez mieszka Jutowa ekipa...

Poszukuję przejazdu Łódź - Chorzów - Łódź, albo jeszcze bardziej - tylko powrotu do Łodzi po koncercie. Dla dwóch osób - i oczywiście nie za darmo.
Czy ktoś mógłby nas zabrać z powrotem??? Może jest ktoś taki??

#11 jacek_lodz

jacek_lodz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 09:40

Hej. Mam 2-3 wolne miejsca w samochodzie. Zatem jesli ktos szuka transportu z Łodzi to prosze o informacje na maila j4c3[@]wp.pl.
Wyjazd z Łodzi w dniu koncertu około 16 z okolic Szpitala Matki Polki (mogę podjechac gdzies indziej jesli potrzeba). Powrót po koncercie (odwoze do domu).
Koszt przejazdu 140 PLN dzielony na wszystkich po rowno.
Jacek

#12 Wieszcz

Wieszcz

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 20:43

Hej. Czy ma ktoś może jedno miejsce w samochodzie rzecz jasna z Łodzi. Chodzi mi głównie o powrót bo w Chorzowie chcę być możliwie jak najwcześniej, najlepiej już od rana (więc jakby ktoś wyjeżdżał tak najpóźniej ok. 7:00 to mogę jechać w obie strony). Jak coś to mogę się dorzucić tak jakbym jechał w obie strony, ale generalnie chodzi mi o powrót. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych