Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Daty Koncertów


190 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 marca 2009 - 18:38

Jeśli pojawią się nowe daty koncertów (na razie z części europejskiej), dajcie znać tu. Możemy sobie tu też poteoretyzować gdzie i ile mogą dołożyć, dlaczego tak, dlaczego nie etc. Jeśli pojawią się jakieś nowe, dodamy odpowiedni wątek dla odpowiedniej nowej daty.

#2 Doty

Doty

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 marca 2009 - 15:16

Pojawila sie wiadomośc, że w opcji jest koncert w Paryżu 12 lipca.
Czekam na dalsze info dam znac.

#3 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 13 marca 2009 - 12:24

Witam

Na stronie TICNET pojawiła sie druga data koncertu w Goteborg 01.08.2009.

#4 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 13 marca 2009 - 12:36

Mamy już 2gi Dublin, 25 July 2009

http://www.u2.com/tour/presale/index

#5 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 marca 2009 - 13:16

drugi Amsterdam 21 lipca!

#6 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 19 marca 2009 - 13:33

Niech się lepiej sprężają z tymi dokładkami. Ciągle mamy tylko 18 koncertów w legu europejskim, co w porównaniu z Vertigo Tour ( 32 ) jest strasznie marnym wynikiem. Nawet podczas jedynego spośród wielkich tras U2 wieloczęściowego tournee ( Zoo TV ) najkrótszy leg liczył 25 koncertów ( właśnie Europa ). Ciągle mamy aż tygodniową przerwę po opening night, ciągle też nie rozpoczęła się sprzedaż biletów na ten koncert - dość dziwna sytuacja. Nie ma raczej wątpliwości, że Barcelona dostanie co najmniej jeszcze jeden koncert, być może poza tym dołożą jeszcze jakiś koncert w Hiszpanii ( San Sebastian ? ). Poza tym ciągle mamy jedną przerwę sześciodniową ( między drugim Dublinem a Goteborgiem ), jedną pięciodniową ( między drugim Goteborgiem i Chorzowem ) i cztery przerwy 4-dniowe:

- między Paryżem a Niceą
- między Chorzowem a Zagrzebiem
- między Zagrzebiem a Londynem
- między Londynem a Glasgow

Trzeci koncert w Dublinie i drugi koncert na Wembley można typować w ciemno. Równie prawdopodobny jest drugi koncert w Paryżu. Wciąż nierozstrzygnięta jest kwestia koncertu w Gelsenkirchen, który, jak donosi U2gigs, nie został odwołany, tylko przesunięty. Gdzie ? Być może między Zagrzeb a Londyn. Dzięku temu byłby możliwy drugi koncert w Chorzowie. W przerwie przed Chorzowem byłoby ładne miejsce na trzeci koncert w Skandynawii ( Kopenhaga ? Oslo ? Helsinki ? ), bo raczej nie będzie trzeciego w Goteborgu.

Z wszystkimi wymienionymi dokładkami otrzymujemy 26 koncertów - czyli przebilibyśmy normę Zoo Tv.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#7 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 23 marca 2009 - 09:15

Właśnie oficjalnie potwierdzili dzisiaj drugi Londyn, o którym mówiło się już od jakiegoś czasu - 15-go sierpnia.

Może uda mi się załatwić jeszcze bilet na ten właśnie koncert (bo powrót po piątkowym show mam zaplanowany dopiero na niedzielę...).

#8 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 marca 2009 - 09:27

Jak na razie w każdym miejscu gdzie rozpoczęto sprzedaż dodano dodatkowy koncert - po wyprzedaniu pierwszego. Jak na razie Chorzów sprzedaje się najgorzej, jeśli dodadzą drugi koncert będzie to swoiste kuriozum :)
Dołączona grafika

#9 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 23 marca 2009 - 09:32

Zgadza się.
Ja też wątpię w 2-go koncert, patrząc jak marnie schodzą obecnie bilety na sektory za 450 PLN i 825 PLN.

PS. Drugi Paryż 12-go lipca, też się dzisiaj pojawił oficjalnie w kalendarzu...

#10 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 marca 2009 - 09:32

a strzał we własną stopę wykonała instytucja LiveNation.

#11 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 23 marca 2009 - 09:46

a strzał we własną stopę wykonała instytucja LiveNation.


Ja nie wiem, czy jednak od początku nie był wyłącznie 1 koncert planowany w Polsce.
Pomimo nawet najbardziej pozytywnych komentarzy i wspomnień z poprzedniej trasy, to myślę że producenci biężacego tour'u doszli do wniosku że 2 koncerty nie wypalą (w sensie ekonomicznym) w tej części Europy.

Pamiętajmy, że po raz pierwszy U2 ma "korporacyjnego" sponsora w postaci Blackberry i być może to on zadecydował o takim "scenariuszu" (czyt. jeden Chorzów).

Być może szykują w 2010 roku jeszcze jakieś koncerty w Europie w naszej części kontynentu (np. Praga, Budapeszt, Wiedeń), to wówczas zafundowanie już teraz fanom takiej dawki koncertów mogłoby odbić się im czkawką w tymże okresie późniejszym.

A pamiętajmy, że i tak, ten nasz koncert w końcu się wyprzeda w 100%, bo dobiją do nas Czesi, Węgrzy, Słowacy, trochę Niemców i być może trochę fanów zza wschodniej granicy, co organizatorzy i zespół uznają za sukces finansowy.

#12 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 marca 2009 - 09:57

Ja nie wiem, czy jednak od początku nie był wyłącznie 1 koncert planowany w Polsce.
Pomimo nawet najbardziej pozytywnych komentarzy i wspomnień z poprzedniej trasy, to myślę że producenci biężacego tour'u doszli do wniosku że 2 koncerty nie wypalą (w sensie ekonomicznym) w tej części Europy.


Wszystko wskazuje, że drugi termin był (i być może jeszcze jest planowany), a przede wszystkim:
- przecieki o 2 koncertach jakie docierały do nas od dawna,
- rzekoma informacja o drugim koncercie w Eventimie,
- terminarz (spora przerwa pomiędzy Chorzowem a Zagrzebiem).

Myślę, że pozytwny odbiór Chorzowa'05 sprawił, że podjęto decyzję o 2 koncertach. Z ekonomicznego punktu widzenia drugi koncert był bowiem od samego początku ryzykowny.
Dołączona grafika

#13 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 23 marca 2009 - 10:15

Wszystko wskazuje, że drugi termin był (i być może jeszcze jest planowany), a przede wszystkim:
- przecieki o 2 koncertach jakie docierały do nas od dawna,
- rzekoma informacja o drugim koncercie w Eventimie,
- terminarz (spora przerwa pomiędzy Chorzowem a Zagrzebiem).

Myślę, że pozytwny odbiór Chorzowa'05 sprawił, że podjęto decyzję o 2 koncertach. Z ekonomicznego punktu widzenia drugi koncert był bowiem od samego początku ryzykowny.



Bardzo bym chciał, abyś się nie mylił :rolleyes: i żeby te wszystkie "znaki" przyniosły nam w efekcie ten oczekiwany news na temat 7-go sierpnia...

Ale, kurde balans...jestem bardziej realistą, niż niepoprawnym optymistą i ciągle obstaję przy wersji, że będzie wyłącznie 1 koncert u nas w tym roku...

#14 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 marca 2009 - 10:38

Paryż się też długo sprzedawał, a jednak dołożyli.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#15 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 23 marca 2009 - 10:40

Paryż się też długo sprzedawał, a jednak dołożyli.


Po pierwsze - mimo wszystko krócej niż Chorzów.
Po drugie - w końcu jednak się sprzedał ;)
Dołączona grafika

#16 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 23 marca 2009 - 10:42

Paryż się długo sprzedawał?? Bilety rozeszły się błyskawicznie.

#17 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 marca 2009 - 10:46

Paryż się sprzedawał najdłużej ze wszystkich w Europie Zach. Dlatego dopiero teraz dołożyli drugi. Nicea zresztą też długo szła. Z kolei teraz dość długo już trwa sprzedaż na koncerty w UK.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#18 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 23 marca 2009 - 10:54

Paryż był w sprzedaży od piątku i właściwie natychmiast nie było biletów. A drugi koncert dołożyli od razu tego samego dnia.

#19 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 23 marca 2009 - 10:59

No to bywaliśmy na dwóch różnych stronach U2.com..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#20 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 23 marca 2009 - 11:10

Jasiek, nie kieruj się tym, co jest na u2.com. ;) Zazwyczaj wszystko tam dopisują z opóźnieniem. Drugi Goeteborg na przykład dodali na stronie, gdy już był dawno wyprzedany. A na ten drugi koncert w Paryżu już w piątek można było kupić bilety - najprawdopodobniej przez pomyłkę rzucili je za szybko.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych