Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-08-10 - Zagreb, Croatia - Stadium Maksimir - 2


275 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 marca 2009 - 18:28

.

#2 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 10 marca 2009 - 17:02

ja tak myślę, ze chciałam jechać pozwiedzać Chorwację to niby czemu nie wtedy jak będzie koncert:) ktoś chętny?
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#3 totti83

totti83

    Użytkownik

  • Members
  • 59 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ruszów

Napisano 14 marca 2009 - 01:46

Dołączona grafika

mało piekny ;)

#4 matri

matri

    Użytkownik

  • Members
  • 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 20 marca 2009 - 18:16

Ja również poważnie myślę o koncercie w Zagrzebiu (tym bardziej, że przepadają mi wszystkie inne europejskie koncerty przed Chorzowem - praca :( ). Tak więc jeśli ktoś się wybiera i będzie kupował bilety to proszę o kontakt.

ps. a tak w ogóle to po koncercie chciałbym zrobić sobie kilkudniowe wakacje i wybrać m.in na nurkowanie w Chorwacji - ktoś chętny się przyłączyć? ;)
I Still Haven't Found What I'm Looking For

#5 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 24 marca 2009 - 19:11

Strona z biletami
http://www.ticketpro...216-U2info.html
500 Huna to ok 300 zł, trochę drogo
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#6 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 24 marca 2009 - 23:02

A tak w ogóle to kto się wybiera? :)

Bo ja jestem chętna ;)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#7 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 marca 2009 - 00:33

A tak w ogóle to kto się wybiera? :)

Bo ja jestem chętna ;)


Tez jestem chetna. W Chorwacji jeszcze nie bylam, slyszalam jedynie, ze jest super latem. Wybrzeze ponoc rewelacja. Od znajomych moge miec namiar na kwatery w Seline lub Zadar. W tym roku, ze wzgledu na wyzszy kurs euro, ceny maja byc wyzsze, a ile to jeszcze nie wiem.

- Karolina

#8 figora

figora

    Użytkownik

  • Members
  • 115 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marca 2009 - 18:18

wyprzedany

#9 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marca 2009 - 18:22

wyprzedany


Było to pewne, chociaż nie sądziłem, że tak szybko. Obstawiam, że bedzie 2nd show w Zagerzebiu

#10 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 27 marca 2009 - 18:23

W takim wypadku to oni mogą mieć 2nd show.

#11 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marca 2009 - 18:28

W takim wypadku to oni mogą mieć 2nd show.


Myślę Max, że mogą wcisnąć pomiędzy 1st show a London. Także ciągle jest miejsce dla nas :rolleyes:

#12 figora

figora

    Użytkownik

  • Members
  • 115 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 marca 2009 - 18:29

Co nie wyklucza drugiego u nas. Mam nadzieję.

#13 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 marca 2009 - 20:29

Na wyśmienitą sprzedaż biletów na Zagrzeb wpływ miało to, że będzie to 1 koncert U2 w Chorwacji oraz zapewne magia koncertu z Sarajewa. Ceny mieli bowiem wyższe od naszych.
Dołączona grafika

#14 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 marca 2009 - 09:17

Jak donoszą na zagranicznych forach - już negocjowany jest drugi koncert w Zagrzebiu. Podobno wszystko ma się wyjaśnić w poniedziałek.

#15 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 29 marca 2009 - 07:56

Jeżeli będzie drugi koncert, to po pierwszym, czyli przerwa po Chorzowie będzie nienaruszona. A myślę, że drugi koncert będzie - negocjacje negocjacjami, ale przerwy czterodniowej nie zostawili ot tak sobie. Niekoniecznie musi to wpłynąć na drugi koncert w Chorzowie, ale niestety może.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#16 hanskloss

hanskloss

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów
  • Skąd:point hope

Napisano 29 marca 2009 - 22:01

No widzicie taki Zagrzeb sprzedal sie szybko a do Chorzowa wiara nie ciagnie wiec zapomnijcie moze o drugim koncercie.

#17 bart555

bart555

    Użytkownik

  • Members
  • 35 Postów
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 29 marca 2009 - 23:16

Nie z nami te numery,Hans. Nadzieja umiera ostatnia...

#18 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 23 kwietnia 2009 - 18:16

Moi mili wspótowarzysze podróży i całego zamieszania...mam je mam w swoich łapkach! :D
Dzisiaj przyszły bileciki z samego Zagrzebia :)
I taka sama sytuacja...cos czuję, że sobie pozwiedzaliśmy...;)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#19 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 29 kwietnia 2009 - 10:06

damy radę ;)

#20 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 12 lipca 2009 - 16:23

zaopatrzcie się w balony ;)

We would like to inform all those who managed to obtain a ticket and be attended by U2 concert date 10.08.2009. that during the concert, planned performance choreographed welcome as an expression of the band U2 in Croatia, in which, that it was successfully submitted, and you must participate.

Namely, the idea is to make Irish flag over the stadium so that everyone carries with him a balloon.It is that all those who are on the west panel/stand take a green balloon, those who are going to the north and south panel/stand and pitch bring the white balloon, and those who go on the east panel/stand took the orange balloon. Something before the band went out on stage fill your balloon (do not tie it) and hold in the air during the first song that will perform at the concert, at the end of this song just release your inflated balloon into the air. In this way the panels/stands take the color of Irish flags and will be achieved interesting sight of dismissal filled balloons into the air. We hope that you will participate in a planned and choreographed as to enable its successful execution. So, get your bubble now. "

Any additional information, visit: www.u2croatia.net





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych