Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostatnio nam się spodobało/nie spodobało

1564 replies to this topic

#1561 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16731 Postów

Napisano 08 luty 2019 - 13:13

Właśnie kocim sposobem znienacka próbuję reaktywować wąt, pomóż, poleć coś ;)

ale ja się nie znam i nic nie wiem :)

fejs / last / vvatbv

#1562 soulmate.

soulmate.

Użytkownik

• Members
  • 1316 Postów

Napisano 08 luty 2019 - 13:51

a to tu piszemy o nowych odkryciach, czy w ogóle luz bluz dowolność w upodobaniach/nieupodobaniach? bo mi się ostatnio spodobał na przykład fakt, że Fleetwood Mac w ubiegłym roku wydał album na 50-lecie z zestawieniem wszystkiego, co u nich dobre. i tak sobie słucham od paru dni. na zimowe nostalgie bardzo przyjemna płyta.

IrishGirl z u2.heh.pl

#1563 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16731 Postów

Napisano 08 luty 2019 - 13:58

Miało być z założenia bardziej o nowych ale myślę że można zluzować tę zasadę na rzecz dowolności. A co jak poznamy album z 1973 którego nikt nie zna? Też polecimy. Luźno o Muzyce. Musimy znów zacząć pisać ;)

fejs / last / vvatbv

#1564 Johnny99

Johnny99

Nothingman

• Members
  • 10232 Postów

Napisano 11 luty 2019 - 18:58

Ostatnio się złamałem i założyłem se spotifaja. Spodobał mi się, nie powiem (fajnie jest mieć playlistę z ulubionymi piosenkami która nie zajmuje miejsca na karcie SD) - ale też widzę, że "30 milionów utworów" to jednak nie wszystkie. Może czegoś nie umiem, ale np. zespół Akurat jest tylko od albumu Optymistyka - w związku z czym nie mogę tam znaleźć poniższego klasyka:

https://youtu.be/JNrGcPUkJrs

a bez niego niestety moja playlista Ulubionych Kawałków będzie niekompletna (i to coraz bardziej, bo z jakichś powodów coraz częściej do niego wracam ostatnio).

#1565 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16731 Postów

Napisano 11 luty 2019 - 23:53

Spot ma straszliwe i niewybaczalne braki, to prawda, a czasem zaskakująco znajdują się perełki (zestawienia bi-sajdów albo bonusów do albumów) których nie widziałem w internecie od stu lat. Ej a soulseek to jeszcze działa? Tam zawsze było wszystko ;)

To skoro już piszę to coś wrzucę z zagadką (dla mnie), jest taka pani Lucy Rose, generalnie sprawdziłem więcej i średnio mi się to podoba co tworzy bo takie około-Dido plumkanie tylko słabiej songwritersko ale dwie piosenki mi się naprawdę ładnie wgryzły bo są naprawdę ładne. Lekko country'owo podbite, nie brzmi jak pani z UK a jakaś teksanka która przyjechała do Niu Jorku and so it goes. Pytanie - z której piosenki Air jest tu zerżnięta melodia refrenu? Gdybym się przyłożył sam bym wymyślił ale mi się nie chce :P a poza tym bardzo mi się podoba akurat, ta melodia ta. Takie Zero 7'owe z Sią jak Sia się nadawała do słuchania jeszcze, dobre czasy.

fejs / last / vvatbv

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych