Skocz do zawartości


Zdjęcie

You're welcome to Poland, U2!


786 replies to this topic

#781 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 25 lipca 2009 - 21:42

Hehe, nie chciałam być niegrzeczna, po prostu już chyba starczy tych tysiąca pomysłów :)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#782 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 25 lipca 2009 - 21:45

Hehe, nie chciałam być niegrzeczna, po prostu już chyba starczy tych tysiąca pomysłów :)



zaczynam CIE lubic ;-)....

#783 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 25 lipca 2009 - 21:48

U2 docenia nasz gest z flagą, znane jest chyba przysłowie, że co za dużo to niezdrowo... Mamy się dobrze bawić, a nie kombinować, kiedy co wyjąć i machać ;)
Zresztą będzie masa ludzi i widzów-turystów, jak to ktoś wcześniej ujął, podejrzewam, że duża część z nich nadal nie wie o akcji flaga, więc... Lepiej nie za dużo tego przepychu, bo się ludzie pogubią. Tak będzie dobrze, jak jest :)
Ja ewentualnie myślę o wywieszeniu na barierkach jakiegoś transparentu z miłym hasłem.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#784 piotrekk

piotrekk

    Użytkownik

  • Members
  • 459 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz/Breslau

Napisano 25 lipca 2009 - 21:54

zrozumieliśmy lub nie żart z Birmą, pośmialiśmy się lub nie, ale, serio mówiąc, zmienianie czegokolwiek teraz nie ma sensu! Pomysł z flagą (Polską!!) jest super, znowu wszyscy będą nasz koncert kojarzyć z tegoż powodu, będzie fajnie, wszyscy zadowoleni itd. Wilk syty, owce doprowadzone do orgazmu.

#785 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 25 lipca 2009 - 21:57

no własnie... to JUZ BYLO... zostwmy ten moment of surrender i pojdzmy do przodu.... zrobmy coś innego, zwariowalnego zaskakującego,,, przeciez ONi wiedza ze bedzie flaga i bono bedzie mial kilka wyrezyserowanych fraz na okoliczność... chcecie GO czyms zakoczyć.. chcecie.....nieprawdaz ??????

Chcesz stworzyć flagę Birmy? Fajnie. Rzecz w tym, że jest już ZA PÓŹNO. Każdy kto uważa ten, czy jakikolwiek inny pomysł niż flaga Polski za możliwy do zrealizowania jest po prostu idiotą.

#786 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 25 lipca 2009 - 22:03

Chcesz stworzyć flagę Birmy? Fajnie. Rzecz w tym, że jest już ZA PÓŹNO. Każdy kto uważa ten, czy jakikolwiek inny pomysł niż flaga Polski za możliwy do zrealizowania jest po prostu idiotą.


Popieram :)
a z tego co wiem to temat FLAGI II jest już wałkowany od 2005 roku, wtedy trzeba było się z pomysłami zgłaszać, a nie teraz jak praktycznie to już temat zamknięty jest

Music can change the world, because it can change people.
 


#787 =W1=

=W1=

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wiochowo Pomorskie Danzig

Napisano 04 sierpnia 2009 - 15:04

no własnie... to JUZ BYLO... zostwmy ten moment of surrender i pojdzmy do przodu.... zrobmy coś innego, zwariowalnego zaskakującego,,, przeciez ONi wiedza ze bedzie flaga i bono bedzie mial kilka wyrezyserowanych fraz na okoliczność... chcecie GO czyms zakoczyć.. chcecie.....nieprawdaz ??????

Nie wiem, ale te wielokropki z czymś mi się kojarzą.

a to se pochwalajcie takie badziewia... może jeszcze tolerujecie homoseksualistów? jednak już nikt nie rozumie Katolików...

ale nie ma sensu dyskutować o tym... każdy ma inne poglądy i trzeba to uszanować...





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych