Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki Antycypator Setlistowy


  • Please log in to reply
629 replies to this topic

#1 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:54

Czy my już robiliśmy typowania co do tego, jakie kawałki zostaną zaprezentowane na kolejnej trasie ? Oczywiście poza numerami z nowej płyty ( o tym pomyślimy po jej wydaniu ). Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne powroty to:

- Tryin' To Throw Your Arms Around The World ( jakoś tak czuję już od dawna, że to musi wrócić )
- Twilight ( wróciło An Cat Dubh na VT, teraz czas na to )
- Seconds / Surrender ( niestety, świat znów wszedł w okres konfliktowy - to " idealny " moment, by przypomnieć sobie o albumie War, może nawet odkurzą Like a Song, kto wie ? Na decyzję może wpłynąć też wspomnienie Red Rocks, w związku z reedycją )
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:56

można zrobić osobny wątek o ewentualnych kawałkach na nowej trasie co by nie mieszać kilku rzeczy tutaj.

#3 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:56

Moze powrót The Unforgettable fire?
Dołączona grafika

#4 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:57

ja myślę, że czeka nas powrót jakichś kawałków z POPa, możliwe że też z Zooropy. To całe gadanie o innywacyjności i odmienności, oryginalności i wspaniałości NLOTH, jakoś mnie tak nastraja, że U2 wrócą do swoich najodważniejszych albumów. Zwłaszcza, że oba albumy były ostatnio mało ograne (fakt, Stay + kilka kawałków z POPa na ET, ale już na VT fragmenty obydwu albumów były baaardzo rzadką niespodzianką).

#5 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:58

TUF i twillight jak najbardziej na tak :)

nie raz rozchwytywalem sie nad genialna solowka w twillight, chyba z miliard razy o tym na forum pisalem. Uslyszec to na zywo- achhh :rolleyes:

#6 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:00

(skoro już jest kilka postów, niech moderatorzy razem z tym przeniosą ew. do innego wątku).

Ja liczę też na realizację przecieków z prób przed VT. Legendy głosiły, że zespół ćwiczył wtedy takie rarytasy jak A Celebration, Ultraviolet, October.. October wróci oczywiście jako wstęp do New Year's Day.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#7 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:04

Tak.. tak.. tak... pomarzyć dobra rzecz..
A będzie tak jak zwykle.. czyli:
8-9 kawałków z NLOTH
+
12-14 Greatest Hits (WOWY,Pride,Bullet,Streets,One itd)

#8 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:06

12-14 Greatest Hits (WOWY,Pride,Bullet,Streets,One itd)

WOWY,Pride,Bullet,Streets,One,NYD,SBS,IWF,BD,Ajstyl... =10 kawałków, czyli mamy jeszcze 2-4 miejsca na coś "ekstra"

#9 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:09

Ja mam nadzieję, że nie obejdzie się bez SYCMIOYO no i chciałbym usłyszeć Vertigo live bo to taki energiczny stadionowy kawałek, który zawsze kojarzy mi się z koncertem U2 :)

A co do starych kawałków nie pogniewałbym się na Like a song ... i Twilight :D

#10 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:18

Najbardziej ucieszyłyby mnie:
A Sort Of Homecoming (tylko nie żadne acoustic)
With A Shout
Like A Song


#11 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:19

no i chciałbym usłyszeć Vertigo live bo to taki energiczny stadionowy kawałek, który zawsze kojarzy mi się z koncertem U2 :)



w pierwszej kolejności z koncertem U2 kojarzy mnie się "where the streets have no name".

#12 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:19

Podczas Vertigo Tour na bis grali jakby chcieli przypomnieć czasy i klimat ZOO TV Tour (Zoo St, TFly, MWays, One),
nie obraziłbym się aby na Horizon Tour na bis grali Hawkmoon, God 2, Desire i Love Rescue Me

#13 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:20

w pierwszej kolejności z koncertem U2 kojarzy mnie się "where the streets have no name".


No właśnie, tak samo jak Pride, I Still... i Sunday Bloody Sunday. A Wy byście chcieli, żeby ich nie grali ;]

#14 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:28

Dla mnie realna jest wizja van diemen's land, ktore niedawno gdzies tam zagrali

#15 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:36

mimo wszystko, znowu usłyszeć Mofo na wejście ;) (teraz może być na bisy :P)

...Łarsała... Łarsała...
Hozuf mołfoł Hozuf :P

#16 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:42

12-14 Greatest Hits (WOWY,Pride,Bullet,Streets,One itd)


A Ty ciągle swoje ;)

Mam nadzieję, że na nowej trasie zagrają podobną ilość takich greatest hits jak: The Ocean, An Cat Dubh/Into The Heart, The Eletric Co., Gloria, Running To Stand Still, Zoo Station, Miss Sarajevo, Kite :)

Oczekiwania mam wielkie, ale w graniach rozsądu. Liczę, że na trasie zagrane zostaną przede wszystkie kawałki z nowego albumu. W związku z urodzajem utowrów które mogliby zagrać liczę, że może zwiększą się "objętościowo" same koncerty.

Trudno w chwili obecnej przewidzieć jakie są realne szanse na zagranie poszczególnych kawałków. Liczę, że fakt reedycji wpłynie na większą liczbę rzadziej granych utworów z pierwszych albumów. Myślę, że w odstawkę pójdzie Boy (zapewne pojawi się I Will Follow albo Out Of Control) kosztem Octobera czy Wara. No i oczywiście bardzo liczę na silny akcent popowy. Czuję, że mogą zrobić "mini-Popmart" na wzór "mini-Zoo TV" na Vertigo Tour.
Dołączona grafika

#17 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:56

I kolejna kwestia - ile i które kawałki z HTDAAB pozostaną w secie ? Na VT stale były obecne tylko dwa numery z płyty poprzedzającej: Elevation i Beautiful Day, potem okazjonalnie tylko dochodziły Walk On i Stuck ( oraz bodajże raz In A Little While ). Ja stawiam na Vertigo i SYCMIOYO, oraz okazjonalnie All Because Of You i Original Of The Species, może City Of Blinding Lights. Z ATYCLB myślę, że nie zniknie Beautiful Day ( cieszące się wyraźną atencją zespołu ), natomiast co do pozostałych przewiduję zmiany - może wróci Kite, może New York.. a może coś specjalnego ( np. Peace On Earth w pełnej wersji - znowu adekwantnie do sytuacji światowej ).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#18 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 stycznia 2009 - 23:47

Wąt wydzielon.
Dużo będzie zależało od charakteru nowego albumu i w sumie dopiero po wydaniu NLOTH spróbuję pozgadywać, co mogą zagrać.
Nie obraziłbym się za jakieś nie-hiciory z pierwszych płyt i restauracje Pop'u w stylu Discotheque z VT.

Z którego kawałka z tych z których oni nie mogą zrezygnować, Wy byście zrezygnowali?
Sunday po Vertigo Tour mi się troszkę przejadło. Pride jest za wolno i bez mocy. Chyba te dwa.

Użytkownik acr edytował ten post 08 stycznia 2009 - 23:49


#19 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2009 - 23:50

Bullet sio!
BD sio!
One sio!

#20 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 stycznia 2009 - 23:54

Bullet niech wraca w wersji z Elevation Tour, to będzie mógł zostać.
W sumie fakt, One wą z miejsca. To jest numer jeden do odstrzału.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych