Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kogo interesuje nowe U2?


108 replies to this topic

#101 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 29 sierpnia 2017 - 09:33

OL faktycznie zagryzło w social mediach, to prawda, ale poza tym nie odnotowałem żeby poza gronem fanów ktokolwiek się specjalnie przejmował czy U2 coś wyda, coś zagra, czy nie. Na koncert - jeśli będzie w Polsce - się dużo ludzi ucieszy na pewno. W tiwiku powiedzą, hajp na TVNie zrobią (chyba srogi fan pracuje w redakcji bo ponoć często ich wspominają), inne standardowe media się rozpiszą z obowiązku, no ale hm. Czy nowe U2 będzie jakimkolwiek WYDARZENIEM w świecie muzycznym? Raczej nie bardzo. To już nie te czasy.



#102 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 29 sierpnia 2017 - 10:50

Przewrotnie, jakby premiera albumu się przeciągła i trzeba byłoby na niego poczekać z 10 lat, albo i dłużej, wtedy nowe U2 mogłoby być takim WYDARZENIEM. Albo jeśli pierwszy singiel byłby czymś takim jak kiedyś The Fly czy Disco. Ja ciągle uważam, że stać ich jeszcze na porządne pierdolnięcie w światku muzycznym. Tylko właśnie, nasze czasy... Zdecydowana większość jest zdania, że nic nadzwyczajnego już nie zrobią.

Ale koncert na pewno będzie szeroko komentowany. 8 lat nieobecności zrobi swoje. U mnie też są ludziki, którzy deklarują, że kupią bilet, jak tylko ogłoszą coś u nas.


IrishGirl z u2.heh.pl


#103 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 29 sierpnia 2017 - 11:04

na bilety na koncert w Polandii to połowa mojej rodziny i znajomych byłaby chętna (a i papuga z psem by się skusili, gdyby zostali wpuszczeni a decybele by ich nie powaliły ;p) :P większość to tacy jutowi janusze :P a co do nowości, to mam w otoczeniu parę osób, które regularnie dopytują co tam słychać tzn czy jakaś trasa na horyzoncie albo właśnie nowy album. Ale to pewnie zasługa dużego jutowego spamu z mojej strony. Chociaż, gdyby ich to nie interesowało to by olali i nie dopytywali, więc kogoś oprócz nas jeszcze te dziady interesują ;)


Midnight is where the day begins.


#104 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 29 sierpnia 2017 - 11:07

Halyna, ale jeśli oni znowu wydadzą jakieś Vertigo-wannabe to nie będzie to poważne i odpowiadając na pytanie tytułowe wątku - w świecie muzycznym nikogo to nie zainteresuje. Niech wyjmą kij z dupy, napinke na bycie best rock and roll band in the world (bo już byli i nie muszą) i grają swoje. Jak wczoraj pisałem na czacie nad ranem - nie rozumiem komercyjnej porażki EBW np. bo to genialny i chwytliwy kawałek, WOWY XXI wieku powinno być. Czy zjebali promo po prostu? Może. Bo EBW jako singiel moim zdaniem powinno dać w morde Coldplayowi na listach przebojów a jednocześnie było epicko dobre muzycznie. A, no i U2 przestało być też już modne (bardziej z angielska słowo "fancy", nie znajduję lepszego tłumaczenia), po prostu.



#105 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 29 sierpnia 2017 - 16:26

A weź Ferdek, kolejny materiał w stylu Vertigo niczego nie zmieni, rozejdzie się po kościach w mig. A i prawda to, że EBW miało wielki potencjał, promocja siadła i już nie wstała.

 

A wiecie, najbardziej ciekawi mnie utwór, który sobie Kendrick zabrał do swojego XXX. Jeśli to w całości ma taki świetny jazzowy flow jak u rapera, powinno być właśnie singlem, coś naprawdę innego, i byłoby zaskoczenie. I na fali Lamarowego albumu mogliby to wypuścić jako pierwsze.

 

Boje się, że Blackout będzie kolejnym wtórnym singlem, który ludziom jednym uchem wleci, drugim wyleci. I stracą zainteresowanie całością materiału.


IrishGirl z u2.heh.pl


#106 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpnia 2017 - 16:30

Co do klęski promocji EBW sam zespół jest sobie winien. Jeśli przez całą trasę nie wykonują kawałka w wersji studyjnej to nic dziwnego, że utwór nie przebija się do masowej wyobraźni. Na jesieni 2014 mieli chyba z 10 różnych występów w TV i za każdym razem katowali wersję symfoniczno-akustyczną. Która swoją drogą ma swoją moc i urok, ale nie można liczyć że z takim czymś podbije się masowego odbiorcę w latach 10 XXI wieku.    



#107 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 sierpnia 2017 - 16:54

EBW EBW , miało potencjał , fajny teledysko-film. Wybrali Miracle - Nadal szanuję , ale nic nadzwyczajnego , chujowy teledysk no i już nie ten target. Zbyt rockowe dla 'koldplejowej" publiczności , za mało rockowe dla wyjadaczy. Dlatego OL chwyciło i stało się ich największym przebojem od Vertigo , dlatego też EBW miało potencjał który lekko zaprzepaścili + idąc U2logic tym większe szanse miało The Troubles. Catchy muzycznie + w miarę znany feat. ;) No ale zapowiada się że Blackout będzie tym sztampowym rockerem który jest lead singlem od czasu HTDAAB a JEBTAM będzie tym kolejnym EBW które mogło coś porobić na listach :P

p.s. Ciąglę zapominamy o Invisible które dla mnie zawsze będzie tym fajniejszym BD :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#108 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 29 sierpnia 2017 - 17:36

Właśnie z tego wszystkiego najbardziej lubię Invisible... to dopiero "zapomniany" kawałek, z potencjałem na bardzo bardzo wiele.

 

Popatrzymy na statystyki youtubowe:

Miracle - prawie 6 i pół miliona wyświetleń

EBW - ponad 14 mln

Vertigo - 45 mln

BD - ... ponad 100 mln


IrishGirl z u2.heh.pl


#109 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 sierpnia 2017 - 17:48

Gdzie BD zaczęło mieć dla mnie jakiś sens dopiero na trwającej trasie z tą przekozacką synth wstawką. Wcześniej to raczej skippowane ;)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych