Jump to content


Photo

Najgłupsze/najdziwniejsze opinie o U2, jakie słyszeliście


452 replies to this topic

#61 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Posted 28 marca 2007 - 19:58

Ha, nic nie pobije tego.


Ano przypomniało mi się jak byłem ostatnio u mojej rodziny. W takiej wiosce nawet dechami nie zabitej. I o dziwo w tamtych ziemiankach mają urządzenie zwane Tv i DVD. Ale to mniejsza. A więc na owym DVD na jakimś tam przyjęciu rodzinnym oglądam sobie Zoo Tv z Sydney. Nagle podczas Stay ktoś mówi:
-A czy oni nie są przypadkiem z Irlandii?
Ja-Ano są...
- A ten ich wokalista to troche podobny jest do wiśniewskiego
(ktoś inny)- Do Wiśniewskiego to mu jeszcze troche brakuje.....




:D :D :D :D :D :D


:blink:

#62 mary

mary

    Użytkownik

  • Members
  • 62 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Głogów

Posted 28 marca 2007 - 20:04

Dzisiaj przyszedł do mnie kuzyn i zobaczył moją tapetę (Bono na pierwszym planie z dwoma ząbkami na wierzchu, nice :P ). Pokazuje na niego i mówi, oooo, ja znam tego gościa, nie wiem skąd. A mój brat na to: no to jest ten z telewizji prezenter, no nie poznajesz?

#63 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Posted 30 marca 2007 - 20:01

Najgłupsza opinia o U2: "Pop to najlepsza płyta jaką nagrali" :)
U2

#64 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 posts
  • Skąd:wyspa skarbów

Posted 30 marca 2007 - 20:14

Najgłupsza opinia o U2: "Pop to najlepsza płyta jaką nagrali" :)



hehehheheheeee :D :D :D :D ale ktoś ma humor.heheheheheh :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: narazie. :P :P

#65 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 30 marca 2007 - 20:27

Najgłupsza opinia o U2: "Pop to najlepsza płyta jaką nagrali" :)


Wcale nie taka głupia, ja nic nie mam do POPA, i uważam że ta płyta jest na swój sposób genialna.

#66 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 30 marca 2007 - 20:31

Wcale nie taka głupia, ja nic nie mam do POPA, i uważam że ta płyta jest na swój sposób genialna.


Bo jest. Ja odkąd przesłuchałem tą płytę w całości, bardzo ją lubię i doceniam, i uważam że jest to płyta do której trzeba dojrzeć. Nie udała się tak bardzo pod względem komercyjnym jak AB, ponieważ to było coś zupełnie innego... Jednak tekst w stylu że to najgorsza płyta jest trochę nie na miejscu... Choć i\o gustach się nie dyskutuje ;)

#67 mary

mary

    Użytkownik

  • Members
  • 62 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Głogów

Posted 07 kwietnia 2007 - 11:49

Zajrzałam ostatnio na forum U2.com.pl i znalazłam takie coś


"Do wszystkich matek! Nie pozwalajcie swoim dzieciom słuchać tego zespołu!!

Niech przestrogą dla was będzie historia mojego syna.
Mój syn w tym roku szkolnym jest w pierwszej klasie liceum i tylko dzięki mojej przezorności i wieloletnim oszczędnościom pieniężnym dostał się do szkoły średniej. Przez ten zespół U2 (jak to się właściwie wymawia? u dwa?) strasznie opuścił się w nauce w gimnazjum i dostał bardzo mało punktów na egzaminie. Ma ( a właściwie miał) pełno płyt tego zespołu, jakieś książki o nim, ciągle przeglądał internetowe strony o tym zespole i jeździł na jakieś spotkania fanów tego zespołu. Ciągle tego słuchał. Oprócz tego inni wielbiciele tego zespołu to strasznie zdemoralizowani ludzie, którzy mieli na mojego syna bardzo zły wpływ bo przestał przykładać się do nauki- nie odrabiał lekcji, przestał chodzić do kościoła i zaczął pyskować do nauczycieli i własnej matki!!! No i ciągle słuchał tego zespołu. Te zmiany w jego zachowaniu strasznie mnie zaniepokoiły i doprowadziły wręcz do rozpaczy, a zrozpaczona matka przecież jest gotowa nawet poświęć swoje życie aby wyzwolić swoje dziecko spod panowania
sił zła. Dlatego zaczęłam przeszukiwać rzeczy syna dotyczące tego zespołu i w jednej z książek natknęłam się na mnóstwo skandaliczych i demoralizujących informacji na temat tego zespołu!! Ten zespół propaguje pedofilie!!!!! Na niektorych okładkach jego płyt są nadzy (na szczęście widoczne jest tyko popiersie) mali chłopcy!!! W Ameryce to nawet zabroniono zespołowi wydania takiej płyty ale zmienili okładke i w rezultacie już mogli deprawować młodzieć (to pozwolenie uważam za skandal!!)
W innej z kolei piosence jest taki tekst, że dojrzała kobieta ma ochotę na seks z dzieckiem i kusi chłopca i chce zrobić z niego mężczyzne!!!
W ogole piosenki tego zespołu epatują roznymi bezeceństwami - są o seksie oralnym i innych okropnych praktykach seksualnych w tym i o przemocy seksualnej jak gryzienie partnera w czasie uprawiania seksu!!
Szczytem wszystkiego jest promowanie przez ten zespół homoseksualizmu!!! Nie dość, że ten cały Bobo czy Bono całuje się z mężczyznami (na co są dowody w postaci zdjęć) - najczęściej całuje się z tym facetem co zawsze nosi czapke i gra na gitarze - to w jednej z piosenek przypisuje homoseksualizm Jezusowi Chrystusowi i Judaszowi!!!!! Piosenka jest o Jezusie i Judaszu, którzy się całują i uprawiają seks oralny!!! Przecież to jest skandal jak można tak pluć na religię!! ten zespół powinien być już dawno zakazany!!
Oprócz tego w jakimś teledysku zobaczyłam, że ten zespół to transwestyci (to tacy meżczyźni którzy w celu osiągnięcia satysfakcji seksualnej przebierają się za kobiety!!) W innym teledysku jeden facet z tego zespołu skierował obiektyw kamery na swoje krocze i udawał, że kopuluje z kamerą!!!! Inny muzyk z tego zespołu sfotografował swojego penisa i umieścił to zdjęcie w książeczce przy jednej płycie!!! Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na te deprawacje, dlaczego wszyscy milczą??!!
Ale teraz najgorsze - wokalista tego zespołu maluje sobie twarz na biało, używa szminki, zakłada rogi - przecież on przebiera się za szatana!!!! Ludzie jak moża tego nie widzieć?!! Ten zespoł propaguje szatanizm, oni powinni za to gnić w więzieniu!! Dlaczego nikt im nie zakaże prowadzenie działności?!! Młodzież tego słucha, a potem nie dziwmy się że nastolatki mordują innych ludzi! no ale jeżeli jest społeczne przyzwolenie na to żeby nastolatki miały takie "autorytety" to co się dziwić...
Ale wracając do mojego syna. To wszystko o czym się dowiedziałam po prostu mnie zdruzgotało. Będąc w maglu spotkałam tam koleżankę, której powiedziałam o tym wszystkim i ona powiedziała mi, że wyznawcy szatana spotykają się i odprawiają jakieś czarne nabożeństwa, na których składają ofiary ze zwierząt, a nawet ludzi (wtedy przypomniałam sobie, że mój syn przecież jeździ na te spotkania fanów i poprostu zamarłam!!) Szybko pobiegłam do domu i włączyłam komputer i znalazłam tam zdjęcia z tych okultystycznych spotkań i...mało nie dostałam ataku serca!! Bo na tych zdjęciach zobaczyłam m.in. jakąś dziwczynę, która miała założone na głowę diabelskie rogi!!! To musiała być kapłanaka szatana!! - w dodatku to ona chyba jest ważna i znana wśród polskich szatanistów bo pod zdjęciem było napisane, że to (cyt)." ta słynna olive" (to chyba jej pseudonim).
Tego było już za wiele. Mając przed oczami słowa koleżanki z magla postanowiłam nie czekać aż syn wróci ze szkoły tylko postanowiłam działać - natychmiast te wszystkie płyty i książki o tym zespołe U2 zamknęlam na klucz w komórce, odłączyłam kabel od internetu w komputerze, a bilet na chorzowski koncert tego zespołu podarłam i spaliłam w piecu. Gdy syn przyszedł ze szkoły i powiedziałam mu to wszystko - ujawnił się w nim szatan bo w na wieść o diabelskich praktykach tego zespołu i jego wielbicieli i o tym, że aby uchronić dziecko przed siłami zła i ciemności schowałam płyty i spaliłam bilet, on zacząl demolować mieszkanie, a potem chciał wyskoczyć przez okno! Musiałam wezwać policję i lekarza. W efekcie syn spędził miesiąc w klinice psychiatrycznej. Teraz już chodzi do szkoły ale wciąż uczęszcza na terapię do psychiatry i ma kuratora bo podaczas ataku opętania groził, że mnie zadźga nożem. Było nam bardzo ciężko, ale teraz wszystko jest na dobrej drodze - pod wpływem terapii
zapomniał o tym zespole U2, zapisałam syna do ministrantow gdzie jest pod czuła opieką księdza proboszcza. I dzięki bogu. Teraz już jestem spokojna.
Przepraszam wszystkich, że się tak rozpisałam, ale niech moja historia będzie przestrogą dla innych kochających matek przed tym U2.
by doświadczona przez los matka"

#68 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 07 kwietnia 2007 - 11:50

Czy tego już nie było? :)

#69 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 07 kwietnia 2007 - 11:52

Znane, znane, ale i tak rozbrajające.
Głowę daję, że ten list to od początku do końca prowokacja czy coś w tym stylu :)

#70 mary

mary

    Użytkownik

  • Members
  • 62 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Głogów

Posted 07 kwietnia 2007 - 11:55

Ja dopiero dzisiaj to przeczytałam i strasznie się uśmiałam. :P Też myślę, że to prowokacja.

#71 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 07 kwietnia 2007 - 12:02

Nazwijmy to żartem, ale z treści od razu da się zauważyć, że nie pisała tego żadna zdesperowana matka, tylko ktoś, kto o zespole ma jakieś pojęcie :)

#72 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 07 kwietnia 2007 - 12:27

Okropna prowokacja, okropna :)

#73 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Posted 07 kwietnia 2007 - 14:18

nieprawda, ta prowokacja jest wymiatacka!
Ale ja bym się bardzo wkurzyła, gdyby moja matka mi bilet wyrzuciła ;pp

#74 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 07 kwietnia 2007 - 16:20

Nazwijmy to żartem, ale z treści od razu da się zauważyć, że nie pisała tego żadna zdesperowana matka, tylko ktoś, kto o zespole ma jakieś pojęcie :)

Dokładnie, kiedy czytałam to wcześniej odniosłam takie samo wrażenie. Na u2.com też uznali, że to prowokacja i, że nie ma co się przejmować.
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#75 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Posted 07 kwietnia 2007 - 17:14

Na u2.com




chyba na u2.com.pl :P

#76 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 07 kwietnia 2007 - 17:44

chyba na u2.com.pl :P

pe-el się gdzieś zniknęło :P
Ale podejrzewam , że na u2. com zareagowaliby podobnie!
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#77 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Posted 10 kwietnia 2007 - 09:26

Nic nie pobije mojej matki :P
Ja: Mamo spójrz co mam!!!!!
Mama: A co ty tam masz dziecko? :P
Ja: Bilet na U2 do Chorzowa!!!!!!
Mama: (westchnięcie): Kiedy ty wkońcu przestaniesz jeździć na te heavy metalowe koncerty??...Wziełabyś się za naukę lepiej bo matura z a pasem :P
we can be heroes...just for one day

#78 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Posted 11 kwietnia 2007 - 14:34

ożesz kurczak.
Twoja mama wymiata! :D

#79 MeAndOnlyMe

MeAndOnlyMe

    Użytkownik

  • Members
  • 5 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:w bliżej nieznanym mieście

Posted 27 kwietnia 2007 - 19:12

Teksty, jakie dane mi było usłyszeć od znajomych i mniej znajomych;) nt. U2
1. Bono nie umie śpiewać,
2. Bono nie potrafi wydać żadnego dźwięku poza wyciem,
3. Bono? U2? czekaj.. to te takie co bluesa grają?
4. Takim to tylko emeryturę dać i wypad! Miejscówę młodym zajmują!!!
5. BONO? U2? TE DZIADY STARE?? LEPIEJ DODY POSŁUCHAJ! ONA PRZYNAJMNIEJ O CZYMŚ ŚPIEWA!!!! <lol2>

I na chwilę obecną nic innego nie mogę sobie przypomnieć, ale zapewniam was, że parę takich tekstów było, jak ludziepoznali moje preferencje muzyczne...

#80 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Posted 27 kwietnia 2007 - 19:40

(...)
3. Bono? U2? czekaj.. to te takie co bluesa grają?
(...)


Czyżby ludzie z Twojego otoczenia zahibernowali sie na 18 lat ???

Na szczęscie U2 bluesowy okres maja za sobą.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent




Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users