Jump to content


Photo

Najgłupsze/najdziwniejsze opinie o U2, jakie słyszeliście


452 replies to this topic

#41 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 17 marca 2007 - 21:30

"U2? Już wiem, o kogo chodzi. Tak, ale swoją drogą to super, że ludziom w takim wieku udało się nagrać pierwszą płytę! Zaraz, zaraz, co ja mówię! Ich debiutem był przecież "A Kind of Magic"! a to "Vertigo" drugi krążek!"

Uhm, nic więcej, tylko U2 i będzie dobrze:P.
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#42 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 18 marca 2007 - 00:18

O matuś, ale ubaw;D Pac. Co do śmiesznych rzeczy- we Włoszech nie znają zespołu JUTU- u nich istnieje tylko U DUO. W sklepie nie wiedzieli o kogo mi chodzi ;P

#43 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Posted 18 marca 2007 - 08:58

O matuś, ale ubaw;D Pac. Co do śmiesznych rzeczy- we Włoszech nie znają zespołu JUTU- u nich istnieje tylko U DUO. W sklepie nie wiedzieli o kogo mi chodzi ;P



Tak? :D

Bo ja jak kiedyś w szczecińskim empiku spotkałem byłem Włocha to też nie wiedział o co mi chodzi, ale się zorientował: aaa UT :P

#44 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 18 marca 2007 - 11:08

Tak? :D

Bo ja jak kiedyś w szczecińskim empiku spotkałem byłem Włocha to też nie wiedział o co mi chodzi, ale się zorientował: aaa UT :P


Mwahaha, może z innego rejonu Włoch był :D Tak czy siak, to było p i ę k n e! ;)

#45 ania_;)

ania_;)

    Użytkownik

  • Members
  • 113 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gdańsk

Posted 18 marca 2007 - 18:05

Moja współlokatorka przyprowadziła do domu jakąś swoją koleżankę. W pewnym momencie rozmowa zeszła na u2 i Bono. I tak sobie gadamy, gadamy, a po pewnym czasie owa koleżanka mówi coś takiego: "A kto to jest Bono?" Rozumiem, można nie znać muzyki u2, można się w ogóle tym nie interesować, ale chyba dwudziestoletni człowiek powinien wiedzieć, kim jest Bono.

A poza tym usłyszane opinie (gównie wśród znajomych): "u2 kiedyś przeciwko czemuś się buntowało, a teraz się sprzedali", "czy ten basista potrafi w ogóle grać? ale ja poważnie pytam" :D, "nie jest źle, ale Edge w kółko gra to samo", "stare pijaki i ćpuny". I jeszcze to wspaniałe: "A ich pierwszą płytą było <beautiful day>, tak?" :lol:

#46 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Posted 18 marca 2007 - 18:12

"A ich pierwszą płytą było <beautiful day>, tak?" :lol:


HEHE a ich pierwszym singlem był POP;]Nie rozumiem ludzi którzy sie wypowiadają na temat na który nie mają zielonego pojęcia:)

#47 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Posted 20 marca 2007 - 20:40

O matuś, ale ubaw;D Pac. Co do śmiesznych rzeczy- we Włoszech nie znają zespołu JUTU- u nich istnieje tylko U DUO. W sklepie nie wiedzieli o kogo mi chodzi ;P


Niedawno wróciłam z Włoch i szczerze mówiąc u nich częściej leci w radiu U2 niż u nas. W 2 radiach usłyszałam jakieś zmodyfikowane nazwy tak jak wy piszecie, ale w 1 (dostępnym również w TV - RTL 102.5) nazwę U2 wypowiadają poprawnie. Mój właściciel pensjonatu też wiedział o kogo mi chodzi jak mówiłam U2. Może taki region... :P
Posted Image

#48 mary

mary

    Użytkownik

  • Members
  • 62 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Głogów

Posted 23 marca 2007 - 11:05

Mój inteligentny braciszek stwierdził, że U2 to debile. Powiedział: "tutaj masz prawdziwą muzykę" i puścił protektorową przeróbkę Nirvany:/

#49 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 23 marca 2007 - 11:20

puścił protektorową przeróbkę Nirvany:/


Jaką ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#50 mary

mary

    Użytkownik

  • Members
  • 62 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Głogów

Posted 23 marca 2007 - 13:15

Smells Like Teen Spirit. To było straszne :mellow:

#51 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 23 marca 2007 - 14:20

Niedawno wróciłam z Włoch i szczerze mówiąc u nich częściej leci w radiu U2 niż u nas. W 2 radiach usłyszałam jakieś zmodyfikowane nazwy tak jak wy piszecie, ale w 1 (dostępnym również w TV - RTL 102.5) nazwę U2 wypowiadają poprawnie. Mój właściciel pensjonatu też wiedział o kogo mi chodzi jak mówiłam U2. Może taki region... :P


A z tym to się rzeczywiście nie spotkałam- widocznie bardziej cywilizowana okolica :)

#52 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 25 marca 2007 - 13:14

Najgłupsze rzeczy jaką usłyszałem o U2??

taki dialog:

[ktoś]- Młody czego ty w oóle słuchasz??
[ja]- no na przykład U2
- U2... czekaj, czekaj.... U2...
- no co?
- U2... to te Rumuny co śpiewały Numa Numa??

2 dialog:
[ktoś]- Byłeś w Chorzowie??
[ja]- No pewno
- I jak się podobało??
- Nie mam słów, zaje***, a tobie??
- no masz rację, najlepiej to było jak zrobiliśmy flagę na Enjoy the Silence...

3 dialog:
[kuzynka]- U2??
[ja]- no...
- a wiesz że ja też się nimi zaczęłam interesować??
- ty?? przecież ty tylko angielskiego rocka słuchasz...
- no nie mów mi że U2 to nie są anglicy... chociaż może mi się pochrzaniło, oni są chyba z USA


:P :P

#53 eveglider

eveglider

    she travels outside of karma

  • Moderatorzy
  • 930 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:'out of this world'

Posted 26 marca 2007 - 10:39

Ogólnie rzecz biorąc bawią mnie opinie jakie słyszę o U2, najczęściej oczywiście, że to komercha i stare dziadki z Ameryki :D
Ale jedna sytuacja doprawdy mnie zirytowała.. Było to we wrześniu 2006, niektórzy z Was pamiętają bo byli wtedy ze mną ;) Warszawa, jakiś IrishPub, mini zlocik, barmani już nie mogli ścierpieć, że non stop jakiś rock leci więc przeplatali to pikantnymi klipami z Vivy, co by nie spłoszyć reszty klientów irlandzkiego pubu (to co, że nas było więcej :D). I pod koniec Pan barman już chyba nie mógł powstrzymać emocji i nie objawić nam prawdy o całym tym U2: "Przecież to ćpuny! Kto tworzy taką muzykę i śpiewa takie brednie?!? Tylko narkomani!" aaaaaaa :D

wszystko co genialne jest proste
heartland
szukam sponsora do wystrzelenia mnie w kosmos!..


#54 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Posted 26 marca 2007 - 15:33

Haha ad. ćpunów:

Kiedyś do gimnazjum przyniosłam ATYCLB i pudełko leżało na ławce. Przyszedł mój kumpel, pooglądał i mówi: 'Teee, pa [czytaj: patrz] na te tytuły... Elevation, Kite, B.Day... Jakby byli na dragach... ' :P
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#55 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 26 marca 2007 - 18:32

[ktoś]- Młody czego ty w oóle słuchasz??
[ja]- no na przykład U2
- U2... czekaj, czekaj.... U2...
- no co?
- U2... to te Rumuny co śpiewały Numa Numa??


Jeśli o mnie chodzi, jest to najzabawniejsza opinia, jaką słyszałam :D!
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#56 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 26 marca 2007 - 18:44

Jeśli o mnie chodzi, jest to najzabawniejsza opinia, jaką słyszałam :D!


Wiesz, jak by to było forum o Bon Jovi, to bym ci dopiero ze 20 opinii tak rozbrajających przytoczył... Na tych to dopiero się ludzie znają ;) 'to on nie jest kobietą??'/'a bo to taki pseudo hiphopo - metal'... po prostu żal ;)

#57 zjawa

zjawa

    Użytkownik

  • Members
  • 52 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:wygnajewo

Posted 27 marca 2007 - 21:36

co do ,,Numb" to to jest 'straszna sieczka' (ojciec) a wogóle muzyka U2 to 'nudy i popłuczyny po rocku' i 'wszystkie ich piosenki są podobne, nie rozróżniam ich' (brat)

kochana rodzina....
"I'm just trying to find a decent melody"

#58 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 27 marca 2007 - 22:34

A propos rodziny, moja się przekonuje do Bońców :D Ostatnio, gdy głośno słuchałam E.S., dziadek mówi: "ściszże to trochę", na co babcia krzyczy z kuchni: "ale zostaw, to jest ładne!!" :)

#59 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 posts
  • Skąd:wyspa skarbów

Posted 28 marca 2007 - 10:37

A propos rodziny, moja się przekonuje do Bońców :D Ostatnio, gdy głośno słuchałam E.S., dziadek mówi: "ściszże to trochę", na co babcia krzyczy z kuchni: "ale zostaw, to jest ładne!!" :)




:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D :D :D

#60 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 28 marca 2007 - 12:57

Marysia, prosimy o jakiś komentarz, nie o same e-motki.
W tej chwili to zaśmiecanie forum:(



Reply to this topic



  


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users