Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najgłupsze/najdziwniejsze opinie o U2, jakie słyszeliście


452 replies to this topic

#21 JoJo

JoJo

    Użytkownik

  • Members
  • 149 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tichau

Napisano 09 lutego 2007 - 23:01

Tak jak kiedyś tłumaczyłam pani w radiu Roxy Fm tak teraz sie wypowiem:Bona to była Królowa

#22 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 09 lutego 2007 - 23:24

I przywiozła włoszczyznę :P

#23 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 lutego 2007 - 23:31

na koloniach 11letni chłopczyk się doczepił do mojej naszywki na U2 na plecaku, przez całe dwa tygodnie tylko jak mnie spotkał mówił wkółko "Bono jest głupi, U2 to najgłupszy zespól świata a Vertigo to najgłupsza piosenka na świecie", niezbyt wymyślne ale bardzo denerwujące.

#24 Majka

Majka

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:prawie Poznań

Napisano 10 lutego 2007 - 20:16

Maki, na twoim miejscu bym go zabiła... Brrr... jakie te dzieciaki potrafią być wkurzające... Nie wiem jak ludzie mogą je lubić. Ale najgorszą rzeczą na świecie jest myśl, że wszyscy byliśmy kiedyś wkurzającymi dzieciakami :shock:

#25 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 lutego 2007 - 20:25

W moim otoczeniu najbardziej konstruktywną krytyką U2 jest zwykle "co za gówno".
O uzasadnienia trudniej:]

#26 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 15 lutego 2007 - 18:14

http://forum.gazeta....7...amp;v=2&s=0

Czyli znane tu i ówdzie dobrze Forum Muzyka które kiedyś wielkim i wspaniałym forum było a potem przeżyło ostateczny krach. Czasem jeszcze wpadam i czytuję. Ten wątek akurat znalazł (i nawet nawiązał polemikę) Johnny. Przynacie, że opinie ciekawe.

#27 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 lutego 2007 - 22:00

hmm jutro wyjeżdżam na narty z ojcem chrzestynym IrishWn. I on zawsze przy mnie naskakuje na Bono i na U2 ;pp
Kiedyś siedzieliśmy w knajpie na Krupówkach i coś powiedział "Bonem" na co ja wściekła "BONO SIĘ NIE ODMIENIA!"
Więc pan O. zaczął odmieniać
Kto co? Bono
Kogo czego? Bona
Komu czemu? Bonowi
Kogo co? Bona
Z kim, z czym? Z Bonem
O kim, o czym? O Bonu
(O) Ooooo Boooono!
wymiatackie to było :lol:
chyba przez ten tydzien bede spisywac wszystko, co pan O. powie o Bono, wymiata po prostu!


to: "(O) Ooooo Boooono!" :P to mi się całkiem podoba :P come on, pokrzyczymy :rolleyes: OOOOOOooo Booono ;D
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#28 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 16 lutego 2007 - 12:16

No to tez z zycia wziete i to niedawno:
moja prezentacja na anglistyce. przez 15 minut produkuje sie po angielsku o Bono i u2..opowiadam, rozdaje artykuly z angielskich gazet (ze zdjeciami, zeby bylo wiadomo o kogo chodzi)itp.
Po czym po 15 minutach slysze od pani prowadzacej: "rzeczywiscie ten Sonny Bono fajny facet. Szkoda, ze rozstali sie z Cher.." :rolleyes: :lol: :P
Potwierdzilam, ze fajny i ze szkoda, ze sie rozstali.. :rolleyes:

http://www.u2.szczecin.pl


#29 Justyśka

Justyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Skąd:Brzeg Dolny

Napisano 16 lutego 2007 - 20:24

rzeczywiscie ten Sonny Bono fajny facet. Szkoda, ze rozstali sie z Cher.."


HAHAHAHAHA,ale się uśmiałam!

Ja jedynie słyszałam teksty w stulu "U2 jest głupie" "Bono jest głupi" . W dodatku mówiła to osoba, która nie zna ani jednej piosenki U2 :P

#30 Majka

Majka

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:prawie Poznań

Napisano 17 lutego 2007 - 18:02

"rzeczywiscie ten Sonny Bono fajny facet. Szkoda, ze rozstali sie z Cher.."


No cóż, moja mama dość długo się kłóciła ze mną, że "na pewno ten Bono był mężem Cher!!! Sprawdzę i udowodnie ci to, zobaczysz!" :blink: Hmmm... nawet mogę się z tym zgodzić, pod warunkiem, że Cher zrobiła sobie kolejną operację plastyczną i zmieniła nazwisko na Ali Hewson... :rolleyes: Skoro woli młodszych... :lol:
O.K. Edge, play the blues!

#31 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 17 lutego 2007 - 18:39

mmm... nawet mogę się z tym zgodzić, pod warunkiem, że Cher zrobiła sobie kolejną operację plastyczną


Wyobraźcie sobie jak Bono porzuca Ali dla Cher;D... Chwilę potem odchodzi z U2 i wydaje solowy album ("Romantic Songs"-na okładce w różowym fraku z obowiązkową muchą. Dorzucam też wąsy i fryz w stylu Krzycha Krawczyka z lat 80:) z gościnnym udziałem nowej wybranki serca...

Wybaczcie za offtop ale taki układ mnie totalnie rozwala:D...

#32 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 17 lutego 2007 - 18:54

Pewnie wiecie, ale te pomyłki wynikają z tego, że Bono był mężem Cher :) Co z tego, że tamten Bono to A.Bono, a nasz to P. Hewson :)

#33 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 17 lutego 2007 - 19:42

Hehe, no motyw jest tym bardziej smieszny, ze przez cale poprzednie studia tez wielokrotnie robilam wiele prezentacji zw. z zespolem, ale dopiero na tym kierunku pierwsza osoba sie tak wykazala ;)
Ok, rozumiem ze moze to wynika z niewiedzy muzycznej, ale majac na uwadze to, ze kobitka wyraznie zostala na poczatku poinformowana, ze to wokalista u2 i do tego dostala do reki foty Boniasa, to juz troche zabawne bylo.. ;)
Ale kultura kulturą i serio bylo mi zal wyprowadzac ja z bledu :)

A jeszcze a propos Sonny Bono, tu akurat maly OT takze, ale skoro przy nim jestesmy:
brat kiedys doprowadzil mnie niemal do zawalu mowiac, ze slyszal w radio ze Bono zginal na nartach. Oczywiscie chodzilo o Sonnego, ale brat nie doslyszal i takiego newsa mi sprzedal. Wierzcie, nie zycze nikomu takiej sytuacji..czekanie na wiadomosc w mediach czy rzeczywiscie to On..brrrrr.... :mellow:

http://www.u2.szczecin.pl


#34 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 17 lutego 2007 - 20:05

A co ja mam powiedzieć o panu w Media Markcie?

Otóż idę tam dzisiaj w nadziei że oczom mym ukaże się jakiś singiel. Podchodzę do informacji i pytam się:
Mrówek-Przepraszam, jest może jakiś singiel u2?
Rysiu z wąsem z obsługi-ee...to jakiś kompozytor?
M-...eee nie, to taki zespół rockowy...
R-aaa, zaraz sprawdze....
...Wąsaty wpisuje w maszyne wyraz kluczowy: JUTU
M- nie, prosze pana, to sie pisze U DWA
R- a tak, tak...
<Mija 20 sekund>
R- Jest coś.....jest, SITI OF BILDING (chyba chodziło mu o city of blinding lights)
M-....<cisza> (do widzenia)
:huh:

...już więcej w MM nic nie kupie :P

#35 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 19 lutego 2007 - 21:41

Hejjjj.

Kurde cio za numer

Ktoś mi kiedyś powiedział eee tam nie powiem kto.hehehehe


Ze Krawczyk lepiej spiewa niz Bono. A Bono przy nim to jeden wielki nieudacznik. o kurna. cio za porównaniee.

#36 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 lutego 2007 - 22:38

:D "SITI OF BILDING" - Mrówa przynajmniej miałeś pobyt w MM urozmaicony :P
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#37 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 lutego 2007 - 23:17

Zasłyszane (nie powiem gdzie):

"Co to za starzy faceci i jeszcze się u dwa nazywają?"

"Ten Bono, to jest żydem?"

Ah.. jeszcze usłyszałam kiedyś, że Bono jest rudy. Wyjaśniłam, że odkąd robiono mu zdjęcia(które są udostępnione w internecie), czyli od ok. 20 roku życia miał czarne włosy, na co usłyszałam stwierdzenie, że właśnie od tamtej pory się farbował (!). Stwierdziłam, że to by było chore, a poza tym jestem pewna, że Bono nie jest rudy. Ale ta osoba, dalej uparcie twierdziła, z pełnym przekonaniem "No patrz! Przecież ma rudą brodę! Farbuje się od zawsze! mówię Ci!"

:blink:

P.S. uwielbiam tą emotkę :D

#38 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 19 lutego 2007 - 23:18

u mnie w MM bardzo często leci U2 :)

#39 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 20 lutego 2007 - 09:42

u mnie w Empiku często leci ;pp
heh, Irish, emotki są super!!! ale nic nie pobije <_< albo :huh: lubię te emotki z u2star ;pp

co do tematu: niestety w tym roku pan O. (znany osobiscie przez Irish ;pp) nic nie powiedział, a specjalnie go podpuszczałam! Tylko patrzył na mnie TYM TAKIM DZIWNYM wzrokiem ;pp
Chociaż nie, gdy chciałam się zatrzymać w takim jednym bardze, bo leciało tam CAŁE U218, to mnie... no... wyśmiał --'
a gdy oglądając telewizję, usłyszałam jakiś bardzo cichy podkład COBL (jakis material o sportowcu), rzucilam sie na pilot, poglosnilam, a piec minut pozniej lecialo Miracle Drug (tez jakis podklad), to Michał (syn pana O.) powiedzial "nie no, Ty jestes dziwna. dla jakiegos zespolu tak szalec? Co to U2 robi z ludzmi!!!"


co do offtopicu: U2roopa, ten Twój opis przyszłości mnie dobił! :lol: :lol:

#40 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 22 lutego 2007 - 21:23

nosz to kurzy bonk.

Słucham sobie Numb, a tu koleżanka mojej mamy do mnie: "Ale wy dzieci wszyscy jesteście dziwni. Non stop tylko taki Hip-Hop słuchacie. Nie lepiej posłuchac klasyki?"


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych