Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najgłupsze/najdziwniejsze opinie o U2, jakie słyszeliście


452 replies to this topic

#1 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 stycznia 2007 - 11:29

Zbieramy tylko autentyczne, przeczytane lub zasłyszane. Nie trzeba podawać źródła. Kilka na początek:

- Bono nie jest, i nigdy nie był gwiazdą rocka;
- Bono to kobieciarz, a małżeństwo z Ali to pic na potrzeby mediów;
- muzycy U2 tak naprawdę nie umieją grać, wystarczy się tylko dobrze wsłuchać, żeby się zorientować;
- w Chorzowie tylko Bono śpiewał na żywo, reszta grała z playbacku - wierzcie mi, ja się znam ( gdy zapytałem, czy pomyłki - a było ich w Chorzowie kilka - też były zaplanowane, i leciały z playbacku, nie dostałem odpowiedzi )

#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 stycznia 2007 - 12:48

To z gazetowego Forum Muzyka, nie? :D

Przeszukam jeszcze FM bo tam takich perełek teraz jest pełno.

#3 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 25 stycznia 2007 - 14:37

Siedze od paru lat na depechemode-forum.pl i tam to sa dopiero perelki :lol:
Zaczynajmy:

"U2 są popularniejsi ale grają muzykę mniej ambitną i eksperymentalną. Mają schemat na przebój radiowy i nagrywają spokojne rockowe ballady. Jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym o czym mówie jak sobie zapuściłem ich besta. Niby utwory z różnych lat, ale brzmią podobnie." - brawo mistrzu za genialny sluch!! :lol:

"Jeszcze taka mała dygresyjka ode mnie.
Nie wiem czemu, ale dla mnie większość kawałków U2 brzmi tak samo." - kolejny meloman

"Proroctwa tutaj nie trzeba, Windows pociagnie dlugo, bo U2 to muzyka przyjemna dla ucha dla hmmm ogolnej rzeszy odbiorcow. DM to dla tych, ktorzy maja mozdzki na tyle skomplikowane zeby ta muze zrozumiec i polubic " - ojej, jacy my jestesmy prosci!! :cry: :lol:

"jak dla mnie bono zginalby bez tych wszystkich gigantycznych [ozdobnukow ' scenicznych. zanudzułyby swoja gadka i nieudolnym tancem (nie wimczy to mizliwe zeby muzyk nie mial wyczucia rytmu ale jak tanczy przypomina mi alfa)przybylych na gig!!! " - cholera, i jeszcze mamy nieudolnego i nudnego idola!!! :lol:

"No nie zupełnie ,dla mnie U2 to najbardziej komercyjna kapela w całej branży muzycznej" - chyba przestane byc fanem u2... :cry: :wink:

Wiecej takich fajowych opinii np. w tym temacie:
http://www.depechemo...er=asc&start=40

Oczywiscie, bez uogolnien, ile osob wsrod fanow dm tyle opinii, ale szczerze: tak zabawne wypowiedzi jak z ust fanow wymienionej kapeli nieczesto sie slyszy :wink:

Keep smiling!! 8)

#4 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 25 stycznia 2007 - 15:00

oho, ostatnio w klasie do mnie taki tekst:

"...Marcin, jak ty możesz tego pieprzonego U2 słuchać, przecież Bono to pedał..."


n/c

#5 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 25 stycznia 2007 - 15:12

oho, ostatnio w klasie do mnie taki tekst:

"...Marcin, jak ty możesz tego pieprzonego U2 słuchać, przecież Bono to pedał..."


gay is ok :wink:

#6 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 25 stycznia 2007 - 15:19

nie są ok :-D
Ale słyszałem kilka razy, że Bono jest gejem albo bi ;-D

#7 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 25 stycznia 2007 - 15:47

- The Sweetest Thing śpiewa jakaś kobieta ;)
- opinie do Zoo Tv:
"w jakim momencie ten koncert sie rozkręci"
"spoko.. i tak nie sięga do kostek RHCP...całościowo"
"ejjjjjjjjjjj.. on sie całuje .. i nie tylko.. z kamerą...zboczeniec"
"reanimacja"
"nie wytrzymałem przerzuciłem się na Nirvanę, 100000000 x lepsze od U2"
są gusta i guściki :wink:

#8 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 25 stycznia 2007 - 16:43

"...Bono to komercyjna dziwka..."
Mój absolutny faworyt - uwielbiam!
Od fana DM.
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#9 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 stycznia 2007 - 17:17

"w jakim momencie ten koncert sie rozkręci"

Heh, ostatnio na dwoch pokazach w Multikinach przez większośc koncertu też się troszkę nudziłem, czekałem tylko na wybrane momenty ;)

"nie wytrzymałem przerzuciłem się na Nirvanę, 100000000 x lepsze od U2"
są gusta i guściki  :wink:

W ogóle śmieszyło mnie zawsze stwierdzenie "przerzuciłem się". W gimnazjach często się słyszy takie sformułowania czy w ogóle opinie.

#10 maki

maki

    Użytkownik

  • Members
  • 165 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Łódź

Napisano 25 stycznia 2007 - 17:34

bynajmniej to nie była opinia gimnazjalisty, zresztą jemu ogólnie przeszkadzało że to za mało rockowy zespół, był nastawiony na ciągłe szarpania gitar, czego w U2 się nie doszukał :wink: och jak mi przykro... ;)

#11 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 25 stycznia 2007 - 21:00

Nic specjalnego - klasyczka można powiedzieć:):

O Bono:

"popatrzcie no na to zdjęcie ...czy on nie jest kawałem przystojnego mięcha?! Mniam!"

O U2:

"Nie chcę nikogo obrażać, ale w/g mnie U2 jest zespołem prezentującym poziom amatorski. W latach 60-ych, czy 70-ych grałby po jakichś lokalnych klubach."

"U2= komercja MTV. Muzyka dla garniturkowcow, kiczowate teksty do prostego rockowo popowego grania."

Ogólnie moje ulubione to te opinie w stylu "Ci U2 sa strasznie komercyjni, w przeciwieństwie do .... (tu pada nazwa zespołu, również ogólnie znanego, pojawiającego się w radio i telewizji, sprzedającego mniej płyt)"...

#12 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 26 stycznia 2007 - 08:32

Ogólnie moje ulubione to te opinie w stylu "Ci U2 sa strasznie komercyjni, w przeciwieństwie do .... (tu pada nazwa zespołu, również ogólnie znanego, pojawiającego się w radio i telewizji, sprzedającego mniej płyt)"...


Zdecydowanie się zgadzam, również uwielbiam słuchać/czytać, jak to U2 są strasznie komercyjni i sprzedajni, w przeciwieństwie do takich ALTERNATYWNYCH i NIEZALEŻNYCH zespołów, których w ogóle nikt nie zna, i tylko Wybrańcy wiedzą o ich istnieniu, jak np. NIRWANA, REDHOCI, DEPESZE, METALIKA, i Wybrańcy nie słuchają komercyjnych dziwek w rodzaju Bono.

#13 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 26 stycznia 2007 - 09:15

Kiedy ktoś podnosi właśnie taki zarzut "komercyjności" to wiem od razu, że taka opinią takiej osoby nie warto się przejmować i nie potrafi ona w żaden inny sposób, bardziej merytoryczny, uzasadnić swojej niechęci do zespołu :)

Generalnie totalnie spływają po mnie wypowiedzi o takim charakterze jak powyżej.

#14 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 26 stycznia 2007 - 12:17

Jak ostatnio na pewnym forum napisałem ze słucham U2 to jakis koles na to ze: "jestem snobem, a on takiego ścierwa [jak ja] nie znosi"...

Ehh..ogólnie to czesto spotykam sie z tego rodzaju tekstami. Ze U2 to komercha, ze kiczowaty pop. Opinie wydawane przez ludzi którzy znaja tylko ATYCLB i HTDAAB i to jeszcze na wyrywki.
U2

#15 Nic

Nic

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 26 stycznia 2007 - 14:10

Nie no te niektore mnie rozwalaja :
"czy w u2 nie spiewal kiedys ronan ketaing ?? " - :D LOL
ale najbardziej mnie rozwalaja comenty typu "eee tam ten koncert w chorzowie to gowno widac bylo ze z playbacku graja " :D noooo pewnie a co... :D
no ale przynajmniej moj trance'owo technowy kolega powiedzial ze "u2 jest fajne szczegolnie vertigo i ten costam <nuci where the streets...>" rozwalilo mnie to :D !!!
To ja ZooStation z U2Bad...
http://www.youtube.c...h?v=1ozYWV56lwU

sitting target ... sitting waiting , anticipating ... nothing...

#16 Majka

Majka

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:prawie Poznań

Napisano 26 stycznia 2007 - 17:30

Tekst mojego kumpla: "Majka, jak ty możesz tych dinozaurów słuchać? Przecież to są zgrzybiali emeryci!" :lol: Tak, mam kompleksy, bo słucham "dinozaurów". Komercyjnych dinozaurów :wink:

#17 Gośka

Gośka

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 09 lutego 2007 - 19:35

Moi znajomi aż do tak wyszukanego słonictwa się nie posuwaja ;) Ale generalnie to czego słucham, to 'stare dziadki'. Co zrobić, starość nie radość, niewiele trawię :wink:

#18 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 09 lutego 2007 - 19:49

Jak moja koleżanka zobaczyła u mnie na komputerze zdjęcia bono to od razu stwierdziła, ze na jednym wygląda jak ćpun, a na drugim jak pijak.
Z tym że to były te zdjęcia xD :
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Oprócz tego słyszałam jeszcze że U2 to :"Podstarzali faceci grający nieciekawą muzykę"[/img]

#19 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 09 lutego 2007 - 20:04

hmm jutro wyjeżdżam na narty z ojcem chrzestynym IrishWn. I on zawsze przy mnie naskakuje na Bono i na U2 ;pp
Kiedyś siedzieliśmy w knajpie na Krupówkach i coś powiedział "Bonem" na co ja wściekła "BONO SIĘ NIE ODMIENIA!"

Więc pan O. zaczął odmieniać

Kto co? Bono
Kogo czego? Bona
Komu czemu? Bonowi
Kogo co? Bona
Z kim, z czym? Z Bonem
O kim, o czym? O Bonu
(O) Ooooo Boooono!

wymiatackie to było :lol:
chyba przez ten tydzien bede spisywac wszystko, co pan O. powie o Bono, wymiata po prostu!

#20 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 09 lutego 2007 - 21:47

chyba przez ten tydzien bede spisywac wszystko, co pan O. powie o Bono


o BONU , coż ty odmiany nie znasz :P



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych