Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2owe sny


259 replies to this topic

#1 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 28 sierpnia 2008 - 08:35

Nie wiem, czy był już taki wątek, ale wczoraj śnił mi się sen, o którym muszę napisać :D Raz na jakiś czas mam sen z U2, i w gruncie rzeczy wszystkie są podobne ( ot, koncert ), ale dzisiejszy był zupełnie inny, i cholernie głupi :D

Otóż pojechałem z grupą z U2forums ( dokładnego składu osobowego nie pamiętam, ale to na pewno byliście Wy :D ) do Dublina na koncert Bono & The Edge'a, bo mieli grać jakąś charytatywną trasę. Wszystko jednak było nie tak, jak trzeba. Koncert miał się odbyć w jakiejś słynnej dublińskiej hali, która okazała się być.. salą gimnastyczną, z wydzielonymi dwoma pomieszczeniami. W jednym odbywał się występ The Edge'a, który grał siedząc na krzesełku z jakimiś czterema gośćmi, wyposażonymi w dziwnie wyglądające gitary, basy, piszczałki itd. generalnie folkowy zespół, i takie właśnie folkowe numery odgrywali. W drugim pomieszczeniu miał się odbywać koncert Bono, tyle, że ten kompletnie nie wiedział, co ma robić tam sam.. nie mogłem się nadziwić, skąd taki dziwaczny pomysł - zostawiać Bono samego, bez choćby gitary ? Dlaczego Edge gra sam z jakimiś facetami ? Nie mogłem tego zdzierżyć, więc zapytałem Bono ( siedział bidak sam na ławeczce, na początku podchodzili do niego jacyś fani, ale większość szybko się zorientowała, że występ Bono raczej się nie odbywa, więc przechodziła tam, gdzie grał Edge, i po chwili był tam już spory, świetnie bawiący się tłumek.. w części Bono pozostał tylko niewielki, snujący się po sali tłumek, Bono co chwila był przez kogoś zagadywany, ale z coraz mniejszym zainteresowaniem, " jak nie gra, to niech spada " ), czy nie przydałaby mu się gitara, sam mogę na niej mu przygrywać, gdyby chciał.. ze smutną miną przyznał mi rację, ale stwierdził, że nie pomyślał o tym. " No to trzeba znaleźć gitarę ! " zadecydowałem. Niestety, było to znacznie trudniejsze, niż się spodziewałem. Nagabywani technicy zespołu Edge'a byli nawet chętni do pomocy, ale wszystkie normalne akustyki były zajęte, więc przynosili mi jakieś miniaturowe gitarki o dziwnych kształtach, których nie mogłem nawet nastroić, a poza tym były tak ciche, że w owej sali gimnastycznej i tak nikt by ich nie usłyszał. Sam też podjąłem poszukiwania w garderobie Edge'a, znajdując jednak wyłącznie dwie mandoliny, na których, niestety, nie potrafię grać. Byłem tak zbulwersowany sytuacją, w jakiej postawiono Bono, że prawie w ogóle nie widziałem występu Edge'a. Bardzo chciałem, korzystając z okazji, zapytać się Bono o nową płytę, ale nie starczyło mi odwagi, bałem się, że jeszcze bardziej się wkurzy. W końcu organizatorzy chyba zorientowali się, że z występu Bono nic nie będzie, i na " jego " połowę sali wszedł jakiś obszarpany, dziwacznie wyubierany zespół folkowo-punkowy. To była ostatnia szansa - ich wokalista grał na gitarze, więc podszedłem do niego, i poprosiłem o pożyczenie. Zgodził się chętnie, niestety, gitara była tak sfatygowana, i tak dziwnie skonstruowana ( z całą pewnością nie był to żaden model dostępny w sklepie ), że nie byłem w stanie na niej niczego zagrać.

I na tym się skończył sen :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 28 sierpnia 2008 - 08:47

ŁŁooo Boże!!!
coś ty wczoraj jadł na kolację chłopie?!

ja rzadko miewam jakiekolwiek sny, a jak już coś mi tam się pojawia przed oczami to nigdy to nie było U2.
słyszałem, że ze snami jest tak, że pamięta się je tylko wtedy, kiedy obudzimy się w ich trakcie, co mnie cholernie irytuje, kiedy mam jakiś fajny moment w śnie a tu ... budzik.. aa

Sygnaturka





#3 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 28 sierpnia 2008 - 09:00

Ja zawsze pamiętam sny.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#4 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 28 sierpnia 2008 - 09:18

czasami kiedy mi się coś śni potem się to dzieje. i jak se to uświadamiam potem na jawie to patrzę tak na swoje ręce i próbuje jakoś inaczej ale się nie da :P

Sygnaturka





#5 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 28 sierpnia 2008 - 11:32

Ja pamiętam że DAWNO już miałem pewien sen o U2, ale durny że hoho... Zaczeło się od zwykłego koncertu na którym byłem, później nagle Bono był sam na scenie, później nagle był koło mnie i dawał mi autograf a później razem żeśmy stali w monopolowym koło mojego domu i gadaliśmy o jakiś pierdołach ;]
A btw, podobno jak się nie chce zapomniec snu, to powinno się nie patrzec w okno jak się już obudzimy... ;p

#6 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 sierpnia 2008 - 16:46

Sny związane z U2 miewałem podczas największego nasilenia młodzieńczej fascynacji do tego zespołu - czyli ok. 14, 15 roku życia. Teraz nic mi się nie śni w tych klimatach.

#7 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 28 sierpnia 2008 - 17:18

A mnie.? :lol:
Bono napewno mi się czasem śni. Najczęściej widzę jego twarz :rolleyes:.Ale numer.
;) fajny wątek.
Posted Image

#8 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 28 sierpnia 2008 - 17:46

mi sie dawno temu snilo, ze u2 przyjechali do mojej podstawowki dawac wywiad dla telewizji. no i wywiad byl zupelnie nieciekawy, ale za to na koncu bono calowal sie z edge'm. wszystkie dzieci sie zbulwerowaly i pani nauczycielka tez. za to adam i larry siedzieli zupelnie wyluzowani i mowili "spoko, spoko - oni zawsze to robią".

:D

teraz juz raczej u2 mi sie nie sni. chociaz czasem we snie zdaje mi sie, ze mam isc na ich koncert. ale oni sami sie w tym snie nie pojawiają.
Dołączona grafika

#9 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 28 sierpnia 2008 - 17:56

mi U2, a w zasadzie tylko Bono, śnił się tylko raz, chyba z rok temu. chciał ze mną gadać, ale zaczepił go jakiś koleś i gadali bez końca, a mi Bonon kazał czekać. a ja, głupia naiwniaczka, czekałam. czekałam, czekałam... i się doczekałam pobudki.
żeśmy sobie wtedy nie pogadali.
ot i cała [piękna, urzekająca, wzruszająca] historia.

i nigdy więcej mi się U2 [ani całe ani w częściach] nie śniło.
i chyba dobrze w sumie.

#10 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 28 sierpnia 2008 - 18:31

Bono calowal sie z edge'm. wszystkie dzieci sie zbulwerowaly i pani nauczycielka tez. za to adam i larry siedzieli zupelnie wyluzowani i mowili "spoko, spoko - oni zawsze to robią".


Nie mogę :lol: :lol:
Posted Image

#11 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 sierpnia 2008 - 18:32

To puść :P

#12 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 28 sierpnia 2008 - 19:30

Kiedyś mi się śniło, że U2 wpadli do mojej szkoły, graliśmy koncert na sali gimnastycznej. Widzę, że większość znów oscyluje wokół U2 + sala gimnastyczna ;-D
Johnny, przestań palić trawę! :D

#13 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 28 sierpnia 2008 - 20:14

Przysięgam, że nie piłem nawet piwa :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#14 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 sierpnia 2008 - 11:49

Ja miałem naprawde durny sen... ;) Wchodze do jakiegoś baru, a tam za ladą stoi mój pies w fartuchu i wyciera szklanki. I powiedział do mnie, że w Bełchatowie (zapamiętałem :D ) będzie koncert U2. Ceny od złotówki do czterech złotych... Więc pojechaliśmy jakimś czerwonym kabrioletem do tego miasta, ale w połowie drogi złapaliśmy gume, a że trasa wiodła przez jakąś dziką puszcze, nie mieliśmy jak tego naprawić... Na tym sen się skończył...

#15 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 29 sierpnia 2008 - 21:13

Ja nie mogę! Powaliłeś mnie na kolana //The Fly// :D :D :D

#16 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpnia 2008 - 13:51

Ja nie mogę! Powaliłeś mnie na kolana //The Fly// :D :D :D


Czasami sam siebie nie rozumiem ;)

#17 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 31 sierpnia 2008 - 13:55

Ja nie mogę! Powaliłeś mnie na kolana //The Fly// :D :D :D


nie tylko Ciebie:P

Sygnaturka





#18 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpnia 2008 - 14:00

Autografy później :D

#19 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 31 sierpnia 2008 - 14:02

Autografy później :D

zaklepuję kolejkę! :D
jestem trzecia, tak? :D

#20 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 sierpnia 2008 - 14:05

zaklepuję kolejkę! :D
jestem trzecia, tak? :D


Dla Ciebie będzie z dedykacją :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych