Skocz do zawartości


Zdjęcie

Feedback


5 replies to this topic

#1 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 22 stycznia 2007 - 13:40

###Październik 1976 Mount Temple Comprehensive School - Dublin, Ireland

Show Me The Way
Bye Bye Baby
Beach Boys medley
encores: Bye Bye Baby

comment: Appearing under the name 'Feedback', U2 perform their first concert at the encouragement of a teacher. The messy ten minute set consists solely of covers, but the students apparently enjoyed the performance enough to call the band back for more. As the band know very little material, they repeat Bye Bye Baby as an encore. This show took place in October (or possibly November) 1976 but the exact date is unknown.

###04/11/1977 St. Fintan's School - Dublin, Ireland

Show Me The Way
Johnny B. Goode
Nights In White Satin
Peaceful Easy Feeling
Suffragette City

comment: U2 appear under the name Feedback. Their performance includes two female backing singers, one of whom also plays the flute. The setlist above is incomplete; the complete performance lasted about 40 minutes and was a shambolic affair consisting solely of covers of songs popular at the time.

###10/07/1977 Marine Hotel - Dublin, Ireland

2-4-6-8 Motorway,
Anarchy In The UK,
Gimme Gimme Shock Treatment,
Suffragette City,
Whats Going On (The Hype)

comment: U2 appear under the name The Hype and play a number of covers, including Suffragette City with Gavin Friday. They also perform an original song called What's Going On (not the famous song of the same title by Marvin Gaye that U2 covered at all shows on the third leg of the Elevation Tour).


Ma to ktoś może ??? :D :D :D

#2 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 22 stycznia 2007 - 20:15

Niestety najwcześniejszym bootlegiem Live z tejże ery jest gig z Cork 5 października 1979, krąży w wersji broadcastowej i wersji tragiczno-nieodsłuchalnej. Jest też bootleg BBC session z 1978. No ale to nie jest stricte live bootleg. Mam gdzieś na kompie dwie foty z pierwszego występu zespołu w Mount Tample, nawet wrzucałem na heha, czasu pewnego.

#3 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 02 lutego 2007 - 12:30

Niestety najwcześniejszym bootlegiem Live z tejże ery jest gig z Cork 5 października 1979, krąży w wersji broadcastowej i wersji tragiczno-nieodsłuchalnej. Jest też bootleg BBC session z 1978. No ale to nie jest stricte live bootleg. Mam gdzieś na kompie dwie foty z pierwszego występu zespołu w Mount Tample, nawet wrzucałem na heha, czasu pewnego.


A mógłbyś je wrzucić jeszcze raz ? Nie widziałem ich :(

#4 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 02 lutego 2007 - 15:32

Jak znajdę, to owszem.

#5 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 05 lutego 2007 - 12:17

Jak znajdę, to owszem.


A ja czekam ....

#6 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 lutego 2007 - 16:40

http://f.heh.pl/ftop...-0-asc-240.html Tu jest jedna. Na kompie mam jeszcze gdzieś dwie.

EDIT: link w sumie działa, ale nie ma pod nim zdjęcia. Udało mi się wygrzebać jedno:

Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych