Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eze Sessions


5 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 03 lipca 2008 - 00:42

Pamiętacie, wypłynęły kiedyś chyba cztery kawałki, co nagrywali sobie w Eze we Francji. Jedno to cover Strokes, inne przeróbka Lanois'a, a jeszcze inne to Window In The Skies wczesne. Ma to ktoś jeszcze? Bym poprosił :)

PS. o z tego, tylko więcej: http://www.youtube.c...h?v=DgD4KiI98JQ

Użytkownik acr edytował ten post 03 lipca 2008 - 00:45


#2 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 lipca 2008 - 08:28

Jedno to cover Strokes


Nie do końca - był to cover Hammonda Jr., czyli tylko jednego ze strokesów. Wczesna wersja WITS jest powalająca swoją drogą, niepotrzebnie ją korygowali ( mam na myśli zwłaszcza niesamowite, psychodeliczne klawisze w zwrotkach, które w wersji ostatecznej zostały zbanalizowane ).. a na ten przebój z refrenem zaczynającym się od słów " all my life " nadal czekam. Nie musi wchodzić na nową płytę ( jest na to trochę zbyt " oczywisty ", nie wiem zresztą, czy to też nie jest jakiś cover ), ale powinien zostać wydany, super by się to śpiewało na koncertach. No i solo Edge'a - pierwsza klasa.

Wszystko co mam z Eze. ( nie ma tam " zremasterowanej " - przez fanatyków oczywiście - wersji tego stadionowego przeboiku, która brzmi dużo lepiej, w razie czego jeszcze poszukam ).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#3 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 24 marca 2009 - 23:30

ja znalazłem w temacie "Tracks that didn't make it onto NLOTH" na forum atu2.com coś takiego:

http://u2exit.com/eze/

też Eze Session
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#4 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 25 marca 2009 - 00:46

Oj tak, piosenka z refrenem "All My Life" jest naprawdę zacna. Szkoda, że nie zapowiada się, że wydadzą to w jakikolwiek sposób, zwłaszcza, że wtedy pracowali z Rubinem, od którego teraz w sumie definitywnie się odcinają. Pozostaje jarać się wersją "beta", niestety.

#5 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 973 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 maja 2009 - 15:23

Możecie podać, o jaką dokładnie piosenkę Hammonda Jr. chodzi, co ją coverowali?
Ja jaram się ostatnio tą fortepianową balladką , z dużo "thank you" w zwrotce. Świetne po prostu :rolleyes:
http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#6 chojny

chojny

    Użytkownik

  • Members
  • 211 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 04 czerwca 2009 - 12:24

Wszystko co mam z Eze.


Johny99 mógłbyś wrzucić jeszcze raz swoją paczuszkę?:)


EDIT:

Żeby nie zaśmiecać forum... nasunęła mi się jeszcze jedna prośba: proszę o wrzutkę teledysku "I Believe In Father Christmas" w jakiejś lepszej jakości (najlepiej w avi)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych