Skocz do zawartości


Zdjęcie

Guilty Pleasures


204 replies to this topic

#1 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 stycznia 2008 - 19:06

Był już taki wątek ? Wpisujemy tu swoje " giepy " - czyli gp, czyli guilty pleasures muzyczne. Dzielimy je zazwyczaj na dwie kategorie:

1) wykonawcy, których lubimy, a których słuchanie uchodzi za obciach;
2) wykonawcy, których lubimy, mimo, iż intuicja ( czy też wiedza itp. ) każe nam sądzić, iż " obiektywnie " reprezentują oni niski poziom muzyczny.

Moje pierwsze typy:

1) Kelly Family
2) Feel ( nie jestem w stanie się uwolnić od tej płyty ! Dla mnie to masterpiece rocko-polo. Od razu zastrzegam - ja TEŻ nie mogłem słuchać " A Gdy Jest Już Ciemno " - ale spróbujcie całości ! )
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#2 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 19:21

1)Michael Jackson- przynajmniej w moich środowiskach uchodzi to za obciach. Taka mentalność ludzka bez wartości

#3 Majka

Majka

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:prawie Poznań

Napisano 18 stycznia 2008 - 19:42

Podobnie jak u Johnny'ego:
1) Kelly Family - od dziecka:D


Oraz drugi zespół z tej samej kategorii, choć może wg niektórych powinien być w drugiej: Coma :P No co poradzę, że lubię, no!
O.K. Edge, play the blues!

#4 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:00

Coma

Nie ma się czego wstydzić, taki fajny grandż grają, głębokie teksty mają, a wokalista wygląda jak młody bóg.

#5 Majka

Majka

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:prawie Poznań

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:04

Nie ma się czego wstydzić, taki fajny grandż grają, głębokie teksty mają, a wokalista wygląda jak młody bóg.


Wiem :rolleyes: Nie, nie mam żadnych argumentów na obronę Comy, sama siebie nie rozumiem, dlaczego jej słucham, ale cóż... może wyrosnę :D
O.K. Edge, play the blues!

#6 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:06

no to tak na początek

1) Linkin Park :P
2) Bon Jovi - ostatnim naprawde dobrym albumem był Keep The Faith, a ostatnim który naprawdę lubię Crush. Potem już cały czas równia pochyła i ostatnio mamy takie (...) jak Lost Highways :unsure:

#7 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:13

może wyrosnę

Miejmy n*******. Wielbicielka Comy przy jednoczesnej (nie)znajomości twórczości Pearl Jam?

#8 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:47

1 U2 :P :lol: :P
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#9 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:58

1.Arctic monkeys, Oasis, The Verve, Radiohead.


Zespoły wyżej wymienione, uważane są w moim otoczeniu za "bez sęsu isz nie grajom one nic sęsownego"...doslownie, aż żal mi ludzi którzy tak mówią...



2.chyba raczej nic się pod to nie kwalifikuje ;)

#10 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 18 stycznia 2008 - 21:00

1) W moim środowisku za obciach uchodzi słuchanie U2, The Police, Republiki, Coldplay itp. itd.
2) Linkin Park

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#11 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 21:40

Oasis, The Verve, Radiohead.

Zespoły wyżej wymienione, uważane są w moim otoczeniu za "bez sęsu isz nie grajom one nic sęsownego"...doslownie, aż żal mi ludzi którzy tak mówią...


yyyyyyyy masz kilka wyjść:
a) zmień otoczenie
B) zmień otoczenie
c) zmień otoczenie
;)

a czegóż sęsownego słuchają Eksperci Z Twojego Otoczenia?


1) W moim środowisku za obciach uchodzi słuchanie U2, The Police, Republiki, Coldplay itp. itd.

Rady jak dla Mrówencji z tym że zamiast "otoczenie" należy wpisać "środowisko".

#12 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 stycznia 2008 - 21:45

Papa Dance!

#13 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 21:47

Jak śmiesz nazwać papa dance obciachowym!?

#14 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 21:47

yyyyyyyy masz kilka wyjść:
a) zmień otoczenie
B) zmień otoczenie
c) zmień otoczenie
;)

a czegóż sęsownego słuchają Eksperci Z Twojego Otoczenia?



Ale to otoczenie to raczej jest częścią mnie, i mimowolnie chodze z nimi do klasy.


Otóz eksperci z mojej klasy dzielą się na

1)kinder pancury- ten punkt pomińmy, ich życie przesiąknięte jest ciężkimi riffami Kaesu i Włochatego, kudłatego czy jak mu tam, i do tych ludzi nic nie dociera.
2)Krejzolki z techno imprez- ten również można pominąć
3) fani linkin park i comy <hardkor>- tu można sie zaśmiać na głos do komputera :P


Do tego 3 pkt. jest o tyle ciekawa historia, że jest u mnie w klasie jedna dziewczyna, która sprawiała wrażenie że słucha dobrej muzyki (Lez Zeppelin, Ac/Dc, Nirvana), jednak załamała mnie mw. taką wypowiedzią:
"Coma to istny geniusz, największa nadzieja polskiej muzyki...och, ich teksty są najlepsze od czasów Grechuty"

Po tym jak to usłyszałem nic już mnie nie ździwi B)

#15 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 stycznia 2008 - 21:48

ależ ja lubię Papa Dance (a te teledyski!!), tyle że..hmmm..spotykam się z różnymi opiniami :D

#16 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 18 stycznia 2008 - 21:53

Ale to otoczenie to raczej jest częścią mnie, i mimowolnie chodze z nimi do klasy.
Otóz eksperci z mojej klasy dzielą się na

1)kinder pancury- ten punkt pomińmy, ich życie przesiąknięte jest ciężkimi riffami Kaesu i Włochatego, kudłatego czy jak mu tam, i do tych ludzi nic nie dociera.
2)Krejzolki z techno imprez- ten również można pominąć
3) fani linkin park i comy <hardkor>- tu można sie zaśmiać na głos do komputera :P


Ad.1 Dociera, dociera, a przynajmniej dotrzeć może. Na pewno prędzej niż do obsady punktu drugiego.
Ad.2 Patrz wyżej.
Ad.3 :lol:
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#17 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 22:00

Lez Zeppelin, Ac/Dc, Nirvana

Jak widzę taki zestaw naszywek, to jest mi autentycznie niedobrze tak swoją drogą. Niewytłumaczalne. (a najlepsze jest to, że gdzieś pod łóżkiem leży kostka, na której LZ właśnie i PJ ale wyrosłam z takich durnot; co najwyżej se koszulke z avocado na rower włoże)

Ja tam nie wiem, co jest obciachowe w moim otoczeniu, nie obchodzi mnie to i tak mam z nich wszystkich najzajebistszy gust :D

#18 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 22:03

Ja tam nie wiem, co jest obciachowe w moim otoczeniu, nie obchodzi mnie to i tak mam z nich wszystkich najzajebistszy gust :D



wiadomo.




Ja o swoim guscie myśle tak samo.
I tego sie trzymajmy B)

#19 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 18 stycznia 2008 - 22:19

Jak widzę taki zestaw naszywek, to jest mi autentycznie niedobrze tak swoją drogą. Niewytłumaczalne. (a najlepsze jest to, że gdzieś pod łóżkiem leży kostka, na której LZ właśnie i PJ ale wyrosłam z takich durnot; co najwyżej se koszulke z avocado na rower włoże)

Ja tam nie wiem, co jest obciachowe w moim otoczeniu, nie obchodzi mnie to i tak mam z nich wszystkich najzajebistszy gust :D

Koszulkę to lepiej na siebie, niz na rower...
:lol:

#20 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 stycznia 2008 - 22:22

Koszulkę to lepiej na siebie, niz na rower...

Tam, rower w koszulce, Panna Anna bez :lol: jakiś problem? :P



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych