Jump to content


U2.COM


1196 replies to this topic

#941 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 01 listopada 2019 - 00:31

Też dostałem :) Jak myślicie, ile to będzie szło ze Stanów (bo zdaje się, że stamtąd wysyłają na świat)?



#942 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 07 listopada 2019 - 11:16

Dzisiaj do pobrania już cała tracklista giftu.
Pewnie ktoś wrzucił w paczuszce ☺️
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#943 Czaja0

Czaja0

    Użytkownik

  • Members
  • 13 posts

Posted 08 listopada 2019 - 18:21

Może ktoś z kolegów udostępnić gdzieś całość do pobrania dla non-subskrybentów? Z góry wielkie dzięki

#944 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Posted 08 listopada 2019 - 19:26

na u2songs.com powinien być link.



#945 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 08 listopada 2019 - 22:30

Proszę całość odemnie https://mega.nz/#F!z...dBIk5s4XkPFVm6A



#946 Czaja0

Czaja0

    Użytkownik

  • Members
  • 13 posts

Posted 09 listopada 2019 - 13:33

Dziękuję i pozdrawiam

#947 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Posted 09 listopada 2019 - 22:01

Dzięki. Będę miał co w aucie w drodze do pracy słuchać  :D  


It's no secret that the stars are falling from the sky

#948 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 10 listopada 2019 - 14:49

Dzięki. Będę miał co w aucie w drodze do pracy słuchać  :D


Święta racja.

#949 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 10 listopada 2019 - 15:26

Widzę, że są wyciszenia między kolejnymi utworami, trochę słabo słucha się w całości - myślałem, że zrobią, jak na U22 - jako "jeden koncert", albo raczej dwa w tym przypadku.  :o

 

 

A co do kolejnych utworów, to The Troubles brzmi świetnie - końcówka zwłaszcza. :P Dlaczego nie grali tego częściej, a najlepiej, jako ostatni utwór!?!?!?!

 

 

Do pełni szczęścia, jeszcze przydałoby się umieszczenie Lucifer's Hands na CD1, ale chyba już o tym wspominałem.  -_- 



#950 One.U2.fan

One.U2.fan

    Użytkownik

  • Members
  • 609 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 12 listopada 2019 - 20:40

Ohoho! Wysyłają!!
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=37ybawfElHE&t=4s



#951 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 posts

Posted 13 listopada 2019 - 08:48

Mój gift wyjąłem ze skrzynki wczoraj. Obawiałem się o stan płyt bo przesyłka przywędrowała ze stanów wpakowana w szarą, kartonową kopertę (nie bąbelkową). Na szczęście wszytko ok.

Zaskoczył mnie format. Spodziewałem się wydawnictwa wielkości standardowej płyty CD a otrzymałem "książeczkę/mini album" ze zdjęciami wielkości +- 7 calowego singla. 

Mając w pamięci wszystkie ostatnie wydawnictwa-gifty i zestawiając je z zawartością oraz wykonaniem tego ostatniego - jestem bardzo zadowolony. Ładnie i profesjonalnie to wszytko wygląda.



#952 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 13 listopada 2019 - 14:56

Moja subskrypcja wygasa za tydzień, czy jeśli przedłużę ją do tego czasu, a nie zdążą jeszcze ogłosić nowego prezentu na przyszły rok, to wyślą mi drugi raz to samo, czy jest jakaś opcja odłożenia wyboru prezentu, aż do ogłoszenia przyszłorocznego? 



#953 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Posted 13 listopada 2019 - 17:30

Moja subskrypcja wygasa za tydzień, czy jeśli przedłużę ją do tego czasu, a nie zdążą jeszcze ogłosić nowego prezentu na przyszły rok, to wyślą mi drugi raz to samo, czy jest jakaś opcja odłożenia wyboru prezentu, aż do ogłoszenia przyszłorocznego?

wykupując i przedłużając suba sam zaznaczasz co chcesz wiec jak zaznaczysz cd to dostaniesz cd.

#954 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 13 listopada 2019 - 21:47

wykupując i przedłużając suba sam zaznaczasz co chcesz wiec jak zaznaczysz cd to dostaniesz cd.


Tak, ale póki co są tylko opcje prezentu za 2019 albo 2018, czyli mam do wyboru albo przedłużyć za 40 $ i dostać drugi raz to samo/nieinteresujący mnie prezent sprzed roku, albo poczekać na ogłoszenie nowego prezentu i zapłacić 50 $ za subskrypcję od nowa. Trochę słabo... Wniosek, nie trzeba było się napalać po ogłoszeniu prezentu w listopadzie, tylko spokojnie poczekać do stycznia/lutego :/

#955 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 13 listopada 2019 - 22:20

Tak, ale póki co są tylko opcje prezentu za 2019 albo 2018, czyli mam do wyboru albo przedłużyć za 40 $ i dostać drugi raz to samo/nieinteresujący mnie prezent sprzed roku, albo poczekać na ogłoszenie nowego prezentu i zapłacić 50 $ za subskrypcję od nowa. Trochę słabo... Wniosek, nie trzeba było się napalać po ogłoszeniu prezentu w listopadzie, tylko spokojnie poczekać do stycznia/lutego :/

Rok temu miałem podobną sytuację. Napisałem do supportu i dostełem, wtedy taką odpowiedź;

''Hi Alan

 

Thanks for contacting U2.com. I am pleased to be assisting you.

 

So sorry to hear of any confusion regarding the 2019 gift.

 

Unfortunately, the new 2019 gift has not been announced yet, if you want to renew and get 2019 gift, renew then let us know so we can place a hold on gift until, new gift is announced in 2019

 

If you need anything else, just reply to this email!

 

Hope this email finds you well and enjoying the day, Alan!

 

Sincerely,

Candace

U2.com Team''

Na szczęście w ostatnim dniu napisano o nowym prezencie, w tym roku mam podobną jak ty sytuację.



#956 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 13 listopada 2019 - 22:56

Dzięki Alan ;) Poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia i pewnie też napiszę im jakąś wiadomość...

#957 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 27 listopada 2019 - 16:25

Dostałem w końcu swoją płytę, naprawdę niesamowicie w tym roku ten gift wygląda. Porządnie zapakowane i świetne zdjęcia w formie książeczki.

Wysyłam link do piosenek w formacie FLAC, jeśli ktoś jest zainteresowany

https://mega.nz/#F!X...iiAg-i0Ppi_1NJQ



#958 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 29 listopada 2019 - 12:30

Dostałem w końcu swoją płytę, naprawdę niesamowicie w tym roku ten gift wygląda. Porządnie zapakowane i świetne zdjęcia w formie książeczki.

 

 

+1

Akurat wczoraj wróciłem z wyjazdu służbowego, a płyty na mnie czekały, więc od razu poszły w odtwarzacz  :D

 

Jakość audio jest naprawdę bardzo zadowalająca. Dobra dynamika nagrania, wyraźne brzmienie wokalu i instrumentów, przy tym niezdominowane "krzyczącą" publicznością.

Porównałem sobie Blackout z singla "live" nagranego w Holandii z tym co jest na dwupaku i jaka różnica na korzyść tego drugiego!

 

Mam nadzieję tylko, że ścieżka audio koncertu z Berlina, która znajdzie się na wydawanym DVD/BD została przygotowana z podobną dbałością, Wówczas będzie to petarda.



#959 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 29 listopada 2019 - 12:56

Ja wciąż czekam...


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#960 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 30 listopada 2019 - 17:22

U mnie od 13.11 przesyłka jest podobno w Polsce wg śledzenia na stronie UPS i też jeszcze nie dotarła... Co ciekawe krócej szła z USA do Polski niż z magazynu gdzieś w Polsce do mnie :/



Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users