Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popmart Live From Mexico City DVD


457 replies to this topic

#1 Martita

Martita

    party girl

  • Members
  • 709 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 10 lutego 2007 - 22:30

Nie widzę jednego głównego wątku niusowego, zatem zakładam osobny temat :)

Na U2 Achtung pojawiła się dziś informacja, że Universal zapowiada wydanie koncertu 'Popmart Live From Mexico City' na dvd na kwiecień tego roku. Przewidziane są dwie wersje: jedno- (standard) i dwupłytowa (deluxe). Więcej informacji pojawi się w późniejszym czasie.

http://www.u2achtung.com/01/news/#2559
an ocean and a rock

#2 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 10 lutego 2007 - 22:37

Nareszcie !! Oby to była prawda. Ciekawe, jakie bonusy dołożą ? Liczę na coś z Sarajewa.. a może nawet New Year's Day z Warszawy ? :)

#3 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 lutego 2007 - 22:51

Byłoby rewelacyjne :)

#4 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 lutego 2007 - 00:31

Doskonała wiadomość. Wydanie DVD z mojej ulubionej trasy.

#5 JoJo

JoJo

    Użytkownik

  • Members
  • 149 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tichau

Napisano 11 lutego 2007 - 00:35

No i do tego wreszcie porządna jakość!

#6 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 11 lutego 2007 - 09:18

Informacje francuskiego Universala już raz się potwierdziły (Zoo TV Sydney), więc z PopMartem też powinno 'wyjść' 8)
Jeśli to ma być kwiecień tego roku, to już za 2 miesiące (!)

#7 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 11 lutego 2007 - 09:26

Wszystko cacy fajnie, pod warunkiem że we Wrocławiu będzie, Multikino, i będą to emitowali 8)

Oj, wtedy już mnie koncert żaden nie ominie :wink:

A tak wogóle, to teraz żałuje że oglądałem już kilkadziesiat razy ten koncert na cd :roll: już nie będzie niespodzianki :wink:

#8 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 lutego 2007 - 11:23

Ja również cieszę się bardzo z tej wiadomości. Po pierwsze dlatego, że kocham Popmart. Po drugie - bo wreszcie zespół nadrobi zaległości i być może teraz przyjdzie czas na wydawanie jakiś niepublikowanych rarytasów video - liczę szczególnie na jakieś DVD obejmującej początki zespołu. Pisało się m.in. o koncercie z Belfastu w ramach Boy Tour. Wielką rzecżą byłoby wydanie występu z Dublina z 31.12.1989. Pomijając już oczywistą potrzebę wydania Under A Red Rock Sky :wink:

Data planowanego wydania DVD z Meksyku sugeruje, że być może doczekamy się jakiegoś wydawnictwa w drugiej połowie roku. Jeśli nie nowy album to może kolejne DVD z Vertigo Tour, które mogłoby jednocześnie promować imaxowy debiut U2 :wink:

#9 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 lutego 2007 - 15:12

MEXICO MEXICO MEXICO CITY.......ach cóż to jest za koncert :D :D :D :D :D :D :D moja imprezka POP MARTOWA 20.4 w IQ w POZNANIU będzie właśnie się rozpoczynała od tego show wreszcie wydają ten koncert na dvd :D :D :D mogliby wydać jeszcze z Chile tam też był ponoć extra show zresztą jak wszystkie chyba w Ameryce Południowej

#10 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 11 lutego 2007 - 15:24

...mogliby wydać jeszcze z Chile tam też był ponoć extra show zresztą jak wszystkie chyba w Ameryce Południowej




Extra to mało powiedziane, koncert z Chile jest nieziemski(są emocje,świetna publika i rewelacyjna koncówka koncertu z "Mothers Of The Disappeared (El Pueblo Vencera)").
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#11 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 lutego 2007 - 15:54

no właśnie o ten koncert mi chodziło i o te matki ponoć wzruszające i nie wiem jak ja taki weteran mogłem go jeszcze nie widzieć........

#12 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 11 lutego 2007 - 16:07

Fantastyczna wiadomosc, choc szkoda, ze ostatnio az tyle wydawnictw na raz.. nie wiem, ale wydaje mi sie ze co za duzo, to nie zdrowo (zarowno pod wzgledem naszych finansow :wink: jak i tego, ze wole szczescie dawkowane, a nie taki wysyp roznych pozycji..) no ale to tylko moje subiektywne zdanie..
tak czy siak, popmart ma szczegolne miejsce w moim sercu i te dvd to swietna sprawa :)

#13 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 lutego 2007 - 16:15

Myślę, że jest tego również dobra strona. Skoro zespół wydaje kolejne pozycje z taką intensywnością to oznacza, że muszą mieć w swoich archiwach jakieś gotowe do publikacji rarytasy, które będą mogli nam serwować w kolejnych latach swojej działalności :)

#14 ens

ens

    Użytkownik

  • Members
  • 14 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 11 lutego 2007 - 16:26

Wspaniały koncercik :D cudowne WTSHNN Arriba, Mexico, Mexicola, Mexico let go let go let go ... zabójcze Hold Me, Thrill Me, Kiss Me, Kill Me ... i ta fantastyczna, stęskniona i wierna publiczność śpiewająca z nadzieją i całą swoją duszą But I still..., oraz Pride ... oj warto warto warto !!! .. ale rzeczywiście zastanawia ten "nawał" wydawnictw w ostatnim czasie, aaale przecież jest jeszcze tyyyle osób do zjutowania!!! 8)
" Za odkrycie piękna trzeba płacić - płacić cierpieniem "

#15 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 11 lutego 2007 - 16:27

Myślę, że jest tego również dobra strona. Skoro zespół wydaje kolejne pozycje z taką intensywnością to oznacza, że muszą mieć w swoich archiwach jakieś gotowe do publikacji rarytasy, które będą mogli nam serwować w kolejnych latach swojej działalności :)


hmmm..niespecjalnie rozumiem Mariusz co masz na mysli..moze slabo dzis kojarze.. :wink:
tzn, ze co? ze majac takie archiwa "rarytasow" bedziemy co chwila bombardowani nowymi wydawnictwami, reedycjami, jakimikolwiek z ich strony pomyslami??

#16 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 lutego 2007 - 17:01

hmmm..niespecjalnie rozumiem Mariusz co masz na mysli..moze slabo dzis kojarze..  :wink:  
tzn, ze co? ze majac takie archiwa "rarytasow" bedziemy co chwila bombardowani nowymi wydawnictwami, reedycjami, jakimikolwiek z ich strony pomyslami??


Już tłumaczę moje pokrętne myśli :wink: Wydaje mi się, że z faktu że w przeciągu pół roku zespół wydaje dwa koncerty "archiwalne" (wcześniej Sydney, teraz Meksyk) można wyciągnąć wniosek, że zespół ma jeszcze w zanadrzu jakieś plany wydawnicze odnośnie starszych nagrań. Gdyby było inaczej zespół nie decydowałby się na tak intensywną działalność wydawniczą. Również dobrze popmartowe DVD mógłby wydać w jakimś kolejnym okresie posuchy. Tymczasem jeszcze dobrze nie zakończyła się promocja 18 Singles a mamy kolejne jutowe wydawnictwo.

Tak jak już pisałem - myślę że jesienią doczekamy się kolejnego wydawnictwa. Szanse na nowy album raczej są niewielkie. Bardzo prawdopodobne wydaje mi się natomiast wydanie DVD z Vertigo Tour. Zespół mógłby np. skorzystać z ogromnej ilości materiału zarejestrowanego w Ameryce Południowej. Mówiło się o koncercie z Buenos Aires. Byłaby to również świetna promocja koncertowego filmu U2 w Imaxie. Zresztą nie sądze aby zespół postanowił "zmarnować" masę nagranego materiału i udostępnić ją jedynie ograniczonej liczbie widzów w kinach Imax. :)

#17 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 11 lutego 2007 - 17:16

@Atomic: Juz rozumiem, ale wlasciwie potwierdziles troche moje obawy..bo w sumie ok, maja zapewne full materialow, ktore mogliby wykorzystac, ale po co w takiej intensywnosci sie pytam??
nie lepiej raz/dwa razy na rok sprawic jakas niespodzianke? nie wiem, ale jak dla mnie to za duzo tego ostatnio i zamiast sie cieszyc, to licze skrupulatnie wydatki.. :roll: (jakkolwiek nidgy sknera nie bylam :wink: )
i jaki to w sumie ma cel taka intensywna dystrybucja nowych wydawnictw? bo chyba troszke komercyjny..

#18 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 lutego 2007 - 17:33

Mi tam nie przeszkadza taka intensywność. Też się martwię o stan swoich funduszy, ale przecież nie jestem zmuszony do kupowania każdego wydawnictwa od razu. Będę miał kasę to kupię DVD z Meksyku. Ważne jednak, że jak będę miał pieniądze to będę mógł kupić to DVD, co dotychczas nie było możliwe.

Czy taka aktywność wydawnicza to przejaw komercji? Pewnie, że zespół czerpie z tego duże dochody, do tego zresztą ma prawo. Isnieje zapotrzebowanie to dlaczego tego nie mają wykorzystywać? Zresztą są już na takim etapie kariery że mogą sobie pozwolić na "spijanie śmietanki" swoich dotychczasowych dokonań. Zdecydowanie wolę aby "wyprzedawali" swoje archiwa teraz a nie po zakończeniu kariery.

Troszkę niefortunnie się stało, że w przeciągu niewiele ponad pół roku dostaliśmy (uwzględniając niepewny jeszcze do końca Meksyk)3 nowe wydawnictwa. Myślę, że zdecydowanie lepiej byłoby gdyby Syndey pojawiło się w I połowie 2006r. Układ 1 wydawnictwo na pół roku jest dla mnie jak najbardziej do przyjęcia.

Jeśli w 2007r. zaserwują nam jeszcze, oprócz Meksyku, jedno wydawnictwo to jak dla mnie będzie super. :wink:

#19 tyciu

tyciu

    Użytkownik

  • Members
  • 21 Postów

Napisano 11 lutego 2007 - 18:40

Ja tam bardzo czekam na to dvd .

A jeszcze bardziej na dvd z zestawem klipow , tylko takim porzadnym .
m/

#20 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 12 lutego 2007 - 17:20

Zgadzam się z Atomic Mario, nikt nie zmusza nas do kupienia tego wydawnictwa od razu- to nie podatek ;) jak będe mial kase to kupie , nie będe mial to zaczekam, ale w razie czego to tylko skocze do sklepu i dvd, ksiązka czy płyta jest moja :rolleyes:
Poza tym wciąż czekam na under blood red sky - również niezwykle ważne wydawnictwo. Ale i tak najciekawsze są dodatki, bo nie będe ukrywał że same koncerty widziałem, mam tylko nadzieje że bardziej się postarają niż w przypadku sydney <_<



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych